Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum

+2
OrijinaL.Adam
Dağhanist
6 posters
YazarMesaj
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Karizm10
Takımı : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Fb10

Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Empty
MesajKonu: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 8:18 pm

yeni 100 bolum'de yeni jenerik var Merak Etmeyin Arkadaslar Bakmadim Akasya duragi bakiyordum sonra kavak yelleri basliyordu jenerik gördum paylasmak istedim sonra kabak yelleri kapatim

En son FanKavakYelleri tarafından Paz Ocak 10, 2010 10:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://daghankulegec.fanforum.biz/
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Ozlemi10
Takımı : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Bjkk

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 9:38 pm

eee jenerik çakma çıkmış değiştirmişler hemen Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum 9072
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 10:31 pm

ben görmedim ya
http://www.erdincbirinci.tr.gg
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Karizm10

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:12 am

2 Sezon Benziyor
Jenerik Buraya Tiklayin
http://daghankulegec.fanforum.biz/
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

Ruh Hali : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Kizgin10
Takımı : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Gs10

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:42 am

süper bi jenerik olmuş cok güzel
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:46 am

es es dağhanın arkasında olmayıp çakma efecilerin peşinden koşanların işi yok burda sanırım fan sitelerini karıştırdın.....ayrıca saçma sapan yerlerde saçma sapan yorumlarda yapıp durma biz burda hepimiz ortak bi amaç için toplandık....
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:48 am

defne demiş ki:
es es dağhanın arkasında olmayıp çakma efecilerin peşinden koşanların işi yok burda sanırım fan sitelerini karıştırdın.....ayrıca saçma sapan yerlerde saçma sapan yorumlarda yapıp durma biz burda hepimiz ortak bi amaç için toplandık....

sanane be jenerik güzel beyendim bu seni ilgilendirmez renkler ve zevkler tartışılmaz!!!!
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:54 am

bunun renkle zevkle alakası yok burda senin dışında kimse çakma efeyi destekliycek tek bi laf etmiyo sırf dağhana olan sevgimizden izlemiyoruz bile diziyi ama sen napıyosun hem izliyosun bi de üstüne üstlük güzeldi beğendeim fln diyosun dediğim gibi sen fan sitelerini karıştırmışsın...
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:04 am

defne demiş ki:
bunun renkle zevkle alakası yok burda senin dışında kimse çakma efeyi destekliycek tek bi laf etmiyo sırf dağhana olan sevgimizden izlemiyoruz bile diziyi ama sen napıyosun hem izliyosun bi de üstüne üstlük güzeldi beğendeim fln diyosun dediğim gibi sen fan sitelerini karıştırmışsın...

sanane beyenemezmiyim yasak mı güzele güzel çirkine çirkin derim

doğhanı severim diziden gitmesine üzüldüm napıyım daha başka

jenerik güzel olmuş işte eskiye dönmüş ne var bunda

çakma efe güvenden bas ediyosan (sarp apak) ben sarpı daha avrupa yaksından beri izliyorum cnm hem çakma efeyle jeneriğin ne alakası var jenerik görsel açıdan cok güzel olmuş

görsel efekleri felan emeğe saygı olarak beyendim yapan jeneriği cok güzel yapmış sorun jeneriği beyenip çakma efeciysem tm kabul Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum 9072

ben kimseyi desteklemiyorum (çakma efecileri) sadece ortadaki emeğe saygı gösteriyorum o kadar
aykut61
Üye
Üye
aykut61

Ruh Hali : Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum Deli10

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:06 am

ya hala kavak yellerini nasıl tartışıyor bu site burası dağhan fan kv değil
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:07 am

arkadaşlar lütfen artık izliyo izlemiyto tartışması yapmayalım.unutmayalım dağhan bile gülüyodur bize.ayrıca dağhan fanı olmak dağhan sever olmak ayrıldığı diziyi izlememek değildir.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:08 am

cypriot demiş ki:
arkadaşlar lütfen artık izliyo izlemiyto tartışması yapmayalım.unutmayalım dağhan bile gülüyodur bize.ayrıca dağhan fanı olmak dağhan sever olmak ayrıldığı diziyi izlememek değildir.

katılıyorumm..
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum   Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum EmptyPaz Ocak 10, 2010 11:20 am

iyi madem o kadar istiyosunuz izleyin sonuna kadar izleyin diziyi 1. yapana kadar izleyin....ben burda kavga ortamı yaratmak için söylemiyorum ayrıca bunları yanlış anlaşılmasın sadece bu durum bana ters geliyo düşüncemi dile getiriyorum ayrıca timsinde eski bölümlerde sürekli dağhan dönücekmiş gibi sinyaller verip sonra bunun bi rayting kaygısı olduğunun ortaya çıkmasıda sinirime dokunuyo o yüzden hem dağhanın işten çıkartılmasından dolayı hem de timsin oyunlarından dolayı izleme taraftarı diillm...

Kavak yelleri Yeni jenierik 100 bolum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri 120. Bölüm Yeni Sezon Fragman izle
» Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic
» Dağhan Kavak Yelleri SET Yeni
» Yeni Sezonda Kavak Yelleri
» Kavak Yelleri Yeni seson .. baslior!