Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE

2 posters
YazarMesaj
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE Idaree11
Takımı : OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE Fb10

OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE Empty
MesajKonu: OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE   OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 2:52 pm

Arkadaşlar kimileri dağhan birinci oldu diye başlık attı kanal d diyo ama ben göremedim bayanlarda da berenin falan 1. olma ihtimali yok o son sıralarda bayanların 1.si tuba büyüküstündür pelin de 2. oldu ama sıralamada en sona koymuşlar yani harf sırasına göre .kanal d b üyük bi adilik yapıyo tahminim şu an haliti öne geçirdiler ama duyurmamak için de şu 1. oldu yerine ençok bunlar oy aldı gibisinden haber yapmışlar sus payı olarak da dağhanın ismi önde fakat sadece harf sıralaması bu.

eğer dağhan 1. oldu diye haber varsa silicem bu başlığı düzeltin beni ama bence oyuna geliyoruz o kadar emeğimiz boşuna mı gitti yani ?
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE Fb10

OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE Empty
MesajKonu: Geri: OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE   OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 8:49 pm

evet dağhan 2. ya orda harf sırasına göre gitmiş beren saat 1. deil çünkü.zaten oylama sayısındanda anlıyoruz 2. olmuşuz.olsun biz hak ettik onların oylarda bi iş var ama neyse.
http://www.erdincbirinci.tr.gg

OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galiba yolun sonuna geldik !!!!
» 4 Harf 1 Cümle
» Şarkılar ve size göre anlamları
» Bana göre %75 Efe bu!!!!!!!!!!!! (Mutlaka bakìn!!!!!!!!!!!)
» reyting oyunlarına gelmeyelim dağhan eyer dönmeyecekse bu oyuna nasıl izin verir