Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.
 
AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

 

 ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?

Aşağa gitmek 
+5
-es-es-
omer_gzbyk
GeNCeR
Dağhanist
ispirli211
9 posters
YazarMesaj
ispirli211
Üye
Üye
ispirli211


Mesaj Sayısı : 98
Kayıt : 26/01/10

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 3:35 pm

BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ YOKSA SADECE TAHMİN Mİ ?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dağhanist
Banned
Banned
avatar


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 2580
Yaş : 29
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Karizm10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Fb10
Kayıt : 27/10/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 3:48 pm

Bunu 107 bölum'de göreceyiz ama benim umadum var
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://daghankulegec.fanforum.biz/
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 915
Yaş : 33
Nerden : SaKaRyA
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Sessiz10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Turkiye
Kayıt : 25/10/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 4:38 pm

hiç bişe demiyorum
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dağhanist
Banned
Banned
avatar


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 2580
Yaş : 29
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Karizm10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Fb10
Kayıt : 27/10/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 5:08 pm

Ben Ayse Erbulak Mesaj Atim oh biliyordur mesaji bekliyorum
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://daghankulegec.fanforum.biz/
omer_gzbyk
Üye
Üye
omer_gzbyk


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 42
Yaş : 32
Nerden : İST
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Eglenc10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Bjkk
Kayıt : 21/09/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 5:18 pm

arkadşlar bigün mutlaka diziye dönecek cunku k.y herşeyiydi eğer dizi sezon sonuna kadar devam ederse sezon finalinde diziye gireceğini düşünüyom ben lütfen tv den izlemiyelim netten takıp edelim diziyi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-


Mesaj Sayısı : 73
Yaş : 32
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Kizgin10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Gs10
Kayıt : 10/11/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 5:27 pm

ya bişi dicemde siz izlemeyelim diyosunuzda

evinde reyting cihazı olanlar izlemesin yeter boşu boşuna ne diye koto dolduruyosunuz ki ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? 9072
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
efe1014
Üye
Üye
efe1014


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 101
Yaş : 29
Nerden : İstanbul/GOP
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Ozlemi10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Bjkk
Kayıt : 25/11/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 6:39 pm

FanKavakYelleri demiş ki:
Bunu 107 bölum'de göreceyiz ama benim umadum var


aynen benmde umudum var inşallah döner inşallah...........
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 787
Yaş : 31
Nerden : istanbul
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Olgun10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Gs10
Kayıt : 14/11/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 8:31 pm

inş gelir tek temennm bu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
Misafir
avatar



ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 9:12 pm

ya arkadaşlar akıl var mantık var ya gelmiyecek olsa direk öldürürlerdi kaybolmadı ya


anlaşamadılar o yüzden kayoldu efe demekki anaştılar yada anlaşacaklar....bunun başka yolu yok .....ya şimdi ya 107 de yada 117de
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan


Mesaj Sayısı : 402
Kayıt : 24/11/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 9:17 pm

okankuzey demiş ki:
ya arkadaşlar akıl var mantık var ya gelmiyecek olsa direk öldürürlerdi kaybolmadı ya


anlaşamadılar o yüzden kayoldu efe demekki anaştılar yada anlaşacaklar....bunun başka yolu yok .....ya şimdi ya 107 de yada 117de

aynen bende basından beri bunu söylüyorum işte..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
ispirli211
Üye
Üye
ispirli211


Mesaj Sayısı : 98
Kayıt : 26/01/10

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 6:50 am

tabi canim ölse derlerdi gördüler reytingleri dağhancım gel dizimize gir işimizi yapalim dediler ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? 9072

jale de tükürdüğünü yalasin
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dağhanist
Banned
Banned
avatar


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 2580
Yaş : 29
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Karizm10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Fb10
Kayıt : 27/10/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 6:52 am

Daghan'nin Annesi Ayse bilmiyormus
ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Sanstitreakk
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://daghankulegec.fanforum.biz/
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 525
Yaş : 32
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Anlayi10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Fb10
Kayıt : 24/01/10

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 9:23 am

FanKavakYelleri demiş ki:
Daghan'nin Annesi Ayse bilmiyormus
ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Sanstitreakk
tamama arkadaşlar daghan dönüyo bence niyemi ayşe erbulak öbür yazdıklarımıza dönmicek diye cvp veriyodu bunuda kesin biliyodr ondan bilmiyorum dedi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dağhanist
Banned
Banned
avatar


Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 2580
Yaş : 29
Ruh Hali : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Karizm10
Takımı : ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Fb10
Kayıt : 27/10/09

ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?   ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 9:53 am

raskolnikow efe demiş ki:
FanKavakYelleri demiş ki:
Daghan'nin Annesi Ayse bilmiyormus
ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ? Sanstitreakk
tamama arkadaşlar daghan dönüyo bence niyemi ayşe erbulak öbür yazdıklarımıza dönmicek diye cvp veriyodu bunuda kesin biliyodr ondan bilmiyorum dedi
ewet eskiden bana dönmicek demisti
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://daghankulegec.fanforum.biz/
 
ŞAKA MI YOKSA GERÇEK Mİ 107.BÖLÜMDE EFE DÖNECEK DİYORLAR KESİN Mİ ?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» efe diziye dönecek diyorlar buna sebeb aslının ölümü efenin rüyası olabilirmi
» Dağhan Dönecek mi ? Yoksa Hepsi Reyting Oyunumu?
» BENCE Efe Kesin Dönecek!!!
» 121. bölümde olcaklar..kesin
» 122 ya da 123. bölümde olcaklar..kesin

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Dağhan Külegeç Fan Sitesi :: SİTEMİZ HAKKINDA :: Çöp Kutusu-
Buraya geçin: