Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM

+4
TugceTm
OrGinaL AdaM
İzMiRLee
sinan3444
8 posters
YazarMesaj
sinan3444
Üye
Üye
sinan3444

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Canli10
Takımı : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Bjkk

BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Empty
MesajKonu: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:14 pm

Efe yani Dağhan Külegeç Kavak Yelleri 107. bölüm ile tekrardan dizide yer alacak. Bu da efe hayranlarını bir hayli sevindirdi. Şimdi de acaba efe öldü mü ölmedi mi yoksa yaşıyor mu sorularının gün yüzüne çıkmasına neden oldu. Diziyi sürekli izleyen bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu kişisel görüşlerini sizlerle paylaşıyoruz. GİZLİGİZLİ.COM ALDIM 1 TANE MAGAZİN SİTESİNDEDENDE THEBLOG OLMASI LAZIM ONDADA YAZIYORDU WE ASLINI KOMADI KALMASI EFE GERİ DONUŞUNU GERÇEKLEŞTİRECEKLER SATEN ARKADAŞLARIM SENARYONU PAYLAŞTILAR BENCEDE AYNISI OLACAKTIR.İZMİRDE WE ÇEKİMLERDE YAKIN OLAN KİŞİLER ORDA EFEYİ HASTANE DE WE UÇURUM YERİNİ GOREBİLİRLER. BENCE EFE GERİ DONDU HER YERDE ÇIKTI ZATEN 105 WE 106 BÖLÜMLERDE EFE İZMİR DIŞINDA ÇEKİMLER OLDUGUNU DUŞUNUYORUM ONDAN GOREMEZSİNİZ
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Sarhos10
Takımı : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Turkiye

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:19 pm

ben süreklı qidiyorum 2 haftadır sığacıkta çekiliyodu yani arabanın uctuqu yerde yRn da qazi hastanesinde qidicem
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Karisi10
Takımı : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Bjkk

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:28 pm

banada geldi gibime geliyo. hergün yeni bi haber var. yok izmir dışı cekimler. yok senaryolar falan. 94. bölüm zamanında bunların hiçbiri olmamıştı.
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Aggres10
Takımı : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Fb10

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:36 pm

İzMiRLee demiş ki:
ben süreklı qidiyorum 2 haftadır sığacıkta
çekiliyodu yani arabanın uctuqu yerde yRn da qazi hastanesinde qidicem
sığıcak ve hastane ye gittiğinde foto çekip paylaşırmısın lütfen
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Sarhos10

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:43 pm

tabi dağhanı qRdüğüm an çekip ilk burda paylaşcam
dorian1718
Üye
Üye
dorian1718

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Psikop10
Takımı : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Ts10

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 12:30 am

Ya arkadaşlar bence dağhan diziye geri dönecek dönmeyecek olsa bir kanalda röportaj verir ve o dizi benim için artık bitti bundan sonra diziye döneceğim ile ilgili haberlere inanmayın derdi
tytz01
Üye
Üye
tytz01

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 8:19 am

dorian1718 demiş ki:
Ya arkadaşlar bence dağhan diziye geri dönecek dönmeyecek olsa bir kanalda röportaj verir ve o dizi benim için artık bitti bundan sonra diziye döneceğim ile ilgili haberlere inanmayın derdi
diyemiyor çünkü ortada bi şey var hatta programda dediği gibi ayrılmak zorunda kaldım demişti...o ben diziye girmeyecem üstümden reyting yapıyorlar lafını birebir ağzında bir kere bile duymadım..tmm belki 107 işide biraz yalan olabilir ama ben dağhanın o lafları diyeceğine asla inanmam çünkü gözümle söylerken görmedim...o yüzden olumlu ya da olumsuz çıkan asılsız haberlere inanmayalım ama o sığacıktaki çekimler her insanı umutlandırır tabi isterseniz o sığacıktaki çekimleri gören bizzat fotoğraflarını çeksinden katsın yalan diyenlerde görmüş olur...
dorian1718
Üye
Üye
dorian1718

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 8:59 am

Birde üstelik 30 küsür yaşında bir adamın kalkıpta ufak tefek bir tartışma ile proffesyonel davranması gerekirken duygusalca davranması birazda gurur meselesi haline getirmesi hem sevenlerini üzdü hemde koskoca bir diziyi sakat bıraktı.Yapımcı şirketin dağhan ile anlaşması diziye yeniden entegre etmeleri şart yoksa bu dönem final yapmak zorunda kalacaklar.Üstelik 85. bölüme kadar reytinglerde tavan yapan bir dizinin efesiz 20 bölümde dibe vurması gerçekten acı verici.Örneğin ben dağhanı tanımam etmem pek onun hakkında da bilgi sahibi de değilim sizler kadar fakat duruşu yamuk ağzı şaşkın tavırları her türlü durumda benim olduracam deyipte olduramadığım bişi gördünüz mü edasıyla olaylara yaklaştığını belki birazda ti ye alması hayran bıraktırdı kendisine ara ara kendimden birşeyler yansıtması da dağhan fanı yapmaya başladı beni 3 4 yıldır 2 dizi haricinde dizi izlemeyen birisi olaraktan (kurtlar vadisi pusu ve kavak yelleri) efe karakterini canlandıran dağhanın diziden ayrılışı küstürdü beni demekki bölesine basit bir kalemde diziyi silme die düşünceler oluşmaya başladı bende.Hani toy bir oyuncu olsa dağhan belki bir noktada haklı gösterilebilir tepkisi fakat proffesyonel ortada bir iş var adam kanlı bıçaklı olsa işi yarım bırakmamalı bence
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 11:48 am

bırakan dağhan deyilki kardeşim hiçkimse ne olup bittiğini bilmiyorki ağzı olan konuşuyor elbetteki günü geldiyinde bu olanların bir açıklaması mutlaka olacaktır zaman herşeyin ilacıdır bizlere sabretmek düşer bekleyip göreceyiz neler olmuş neler bitmiş tam gerçeyiyle şimdi 107 de gelecek diyorlar önümüzde 2 hafta var bakalım yalanmı doğrumu doğrusuda bklemek eyer bu seferde gelmez ise kavak yellerinin nekadar vahim bir hale gelmesini göstergesidir bu tüm yaşanan olaylar yok bunlar olmaz aslıda gerçekten ölürse bu dizi 106 bölümün finali olur saygılar herkeze ama izmirde oturan sete yakın olan arkadaşlarımızdan haber bekliyoruz ilgilendiyiniz için teşekürler
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM Masum10

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 2:13 pm

ya hadi efe gelmicek efenin ne kadar sevildiğini bütün yapımcılar biliyodur fanları olduğunu diziden çıktığındaki kıyameti falan hiçmi bi allahın kulu efeye teklif götürmedi diceksinizki nerden biliyosun götürmedini duyuyoruz birine bi teklif gidince kabul etmiyince illki duyuluyo gazetede çıkıyo
dorian1718
Üye
Üye
dorian1718

MesajKonu: Geri: BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM   BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM EmptyPerş. Şub. 18, 2010 3:04 pm

xxrecep demiş ki:
bırakan dağhan deyilki kardeşim hiçkimse ne olup bittiğini bilmiyorki ağzı olan konuşuyor elbetteki günü geldiyinde bu olanların bir açıklaması mutlaka olacaktır zaman herşeyin ilacıdır bizlere sabretmek düşer bekleyip göreceyiz neler olmuş neler bitmiş tam gerçeyiyle şimdi 107 de gelecek diyorlar önümüzde 2 hafta var bakalım yalanmı doğrumu doğrusuda bklemek eyer bu seferde gelmez ise kavak yellerinin nekadar vahim bir hale gelmesini göstergesidir bu tüm yaşanan olaylar yok bunlar olmaz aslıda gerçekten ölürse bu dizi 106 bölümün finali olur saygılar herkeze ama izmirde oturan sete yakın olan arkadaşlarımızdan haber bekliyoruz ilgilendiyiniz için teşekürler

Ben illaki tartışma olmuştur demedim ki hem her ihtimali düşünmek gerek unutulmamalıdır ki hiç kimse canı sıkıldığı için durduk yerde işi bırakmaz
Ayrıca neden çıkıp bi röportaj vs tv karşısına geçip bakın ben kavak yellerine dönmeyeceğim şuan başka projeler üzüerinde çalışıyorum demiyor o birşey söylemeyince ister istemez herkes umutlanıor her türlü habere

BENCE 100 GERİ GELDİ AMA SİZE GORE BİLMEM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şarkılar ve size göre anlamları
» efe diziye maalesef geri dönmüyor alın size gerçek..!!!
» Beklenen haber geldi milliyet ve vatan efe geri döndü dedi
» Yeni sezon fragmanı ve başlama tarihi...
» OYUNA GELDİK . ANKET SIRALAMASI HARF SIRASINA GÖRE