Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)

+3
pnr(ae)
sweetcool_boi
Dağhanist
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Empty
MesajKonu: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 6:51 pm

Sarp apak dizide tutmassa Dağhan Külegeç Diziye Geri Alınabilme İhtimali varmı ?

Bence Öyle Bir Şey Olacak Ve Onuda Bir Rüya Gibi Anımsatcaklar Umarım

EFE Yani Dağhan Külegeç Kavak Yellerinin 4 ana karakterinden 1.siydi ama her oyuncunun mutlak Kaprisleri Olur ama Bu kadar Gözde bir adamdan Vazgeçmemeliler LÜTFEN Tekrar düşünün ve ona göre uygulayın BU Dizi Sürerse Efe Karakterini Canlandıran Dağhan Külegeç le Canlanır Ve Şunu belirteyim Bir Çok Forum da Dağhan Külegeç'in Diziye Geri Alınması Gerekdiği idda ediliyor Yani Eğer Herkesin Umduğu gerçekleşmezse En az Kavak Yelleri İzleyicilerinden %50,%60'ı Diziyi İzlemeyeceğini idda ediyor Bu Kadar İzleyiciyi Kırmamalarını Rica Ediyor Ve Arada Olan Tatsızlıkların Giderilmesini Rica ediyorum...

Alıntıdır.....Artık gel be dağhan....
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Karizm10
Takımı : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Fb10

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 7:05 pm

Bu Haber gerçekse güzel haber
http://daghankulegec.fanforum.biz/
sweetcool_boi
Üye
Üye
sweetcool_boi

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 7:17 pm

nasl ya bunları sarpmı soylemiş?
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Deli10
Takımı : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Fb10

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 7:21 pm

bnde anlamadım açıkçası ne demeye çalışmış burda arkadaş
sweetcool_boi
Üye
Üye
sweetcool_boi

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 7:51 pm

sarp daghan fani sanki Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) 743856 baksana umarm doner falan demis :lol:
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Idaree11

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 8:28 pm

okankuzey demiş ki:
Sarp apak dizide tutmassa Dağhan Külegeç Diziye Geri Alınabilme İhtimali varmı ?

Bence Öyle Bir Şey Olacak Ve Onuda Bir Rüya Gibi Anımsatcaklar Umarım

EFE Yani Dağhan Külegeç Kavak Yellerinin 4 ana karakterinden 1.siydi ama her oyuncunun mutlak Kaprisleri Olur ama Bu kadar Gözde bir adamdan Vazgeçmemeliler LÜTFEN Tekrar düşünün ve ona göre uygulayın BU Dizi Sürerse Efe Karakterini Canlandıran Dağhan Külegeç le Canlanır Ve Şunu belirteyim Bir Çok Forum da Dağhan Külegeç'in Diziye Geri Alınması Gerekdiği idda ediliyor Yani Eğer Herkesin Umduğu gerçekleşmezse En az Kavak Yelleri İzleyicilerinden %50,%60'ı Diziyi İzlemeyeceğini idda ediyor Bu Kadar İzleyiciyi Kırmamalarını Rica Ediyor Ve Arada Olan Tatsızlıkların Giderilmesini Rica ediyorum...

Alıntıdır.....Artık gel be dağhan....

arkadaş senin amacın ne bu röportaj değil forumlardan birinde açılmış bi konuya senin benim gibi birinin yorumudur.
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Inanma11
Takımı : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Ts10

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptyPtsi Şub. 22, 2010 11:06 pm

Katılıyorum bu haber değil hatta yorum bile değil.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Masum10
Takımı : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Turkiye

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptySalı Şub. 23, 2010 5:42 am

bunu sarp demez eğer dese röpöttajlarda mutlaka efe ile ilgili sorularda bişeyler derdi bunu o diyemez adı üstünde işte alıntı nerden çıktıüı belli değil kaynak yok
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Kimses10
Takımı : Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) Gs10

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptySalı Şub. 23, 2010 9:20 am

ARKADAŞIM KAYNAĞI BELİRTİRSEN SEVİNİRİZ...
http://tarihsor.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)   Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize) EmptySalı Şub. 23, 2010 3:41 pm

doğrudur bir forumdan aldım ama başlık sarp apak röportaj ve sarp konuştu diyeee yzıyordu

Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarp apak
» Sarp Apak kiminle aşk yaşayacak
» SARP APAK da açıkladı !
» Sarp Apak Otel
» Sarp Apak Transfer Oluyor