Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA

4 posters
YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA Empty
MesajKonu: GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA   GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA EmptyCuma Şub. 26, 2010 11:28 am

Yaptığım bir tespite göre şu ara diziden gidenler geri dönüyor sıra dağhan külegeç te örnek verecek olursam hiç sevmem ama arka sıradaiklerden oktay gitti geri döndü adanalı dan matador ismail gitti geri geldi parmaklıklar ardında da ahmet gitti geri geldi arka sokaklara murat ile zeynep geri dönüyor yakında sıra dağhanda gidenler geri dönüyor mutlaka o da dönecek reyting kaygısı yapımcıları korkutuyor kesin olmasa bile bence dağhanda geri dönecek
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA Yoksu611
Takımı : GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA Turkiye

MesajKonu: Geri: GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA   GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA EmptyCuma Şub. 26, 2010 4:51 pm

ben artık hiç bişeye inanmıycam gelince görürüz
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA Kimses10
Takımı : GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA Gs10

MesajKonu: Geri: GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA   GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA EmptyCuma Şub. 26, 2010 5:03 pm

BENDE SANA KATILIYORUM....
http://tarihsor.tr.gg
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA   GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA EmptyCuma Şub. 26, 2010 6:33 pm

kimsenin geri geldiyi yok bşuna umut bağlamayın adamlar tamamen reytingleri artırmak için yalan haber salıyorlar piyasaya dizinin reytingi artsın dizi devam etsin diye sa olsun arkadaşlarda bu haberleri hep yiyiyorlar ama gelin görünki ortada kimse yok haberlere kanıp diziyi izlemeyin ben dağhansızda izlerim diyorsanız herkesin görüşüne saygı duyarım ben dağhansız bir kavak yelleri düşünemiyorum bu yüzden dağhan ayrıldığından beri kavak yellerine bakmıyorum en son geçen hafta okadar yaydılarki netten dağhan gerimi dönüyor diye acaba ip ucu bula bilirmiyimdiye seyrettim benim gibi bir çok dağhan hayranları aynı fikirde olup izlediler ama nafile bu bile yalan çıktı artık hiçbir habere inanmam ancak dağhan veya diziyi yöneten ler çıkıp dağhan dönüyor işte şu bölümde kavak yelleri dizisinde kaldığı yerden devam edecek diye kendi ağızlarından duymadıkça hiçbir dedi koduya inanıpta diziyi izlemem dağhana da bir çiflafın olacak sevgili dağhan hayranlarını çok kırdın enazından çıkıp doğru olanı senin ağzından dinliyebilirdik ama sen bize bunu çok gördün
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA   GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 11:31 am

ben sadece tespitimi yazdım ama yinede 106.bölümün fragmanında aslı tek başına yürüyor semihe gidiyor büyük ihtimal bence kalabalığa dikkat ayrıca öğrendiğime göre semihin oğlunu oynayan ile dağhan aynı ajansa bağlı benden söylemesi her an herşey olabilir

GİDENLER GERİ DÖNÜYOR SIRA DAĞHANDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» EFE GERİ DÖNÜYOR!!!
» Efe geri dönüyor
» EFEMİZ GERİ DÖNÜYOR......
» Evet geri dönüyor efe!