Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu

5 posters
YazarMesaj
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Tinerc10
Takımı : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Fb10

Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 4:25 am

Arkadaşlar malum dizi artık eski tatında değil ve seyirci kitlesini iyice kaybetti.Sadece buda değil istanbulda tims ofisinde çalışan kuzenimin nişanlısından aldığım bilgiye göre eğer doğrusya kavak yellerinin minesi yani Aslı Enver atv de başlıyacak yeni bir diziden teklif aldığını ve büyük ihtimal kavak yellerinden ayrılacağını söyledi tabi bu bilgi kesin değil.bununla birlikte efe sorduğumda bişi yok dedi döneceğini sanmıyorum ama aslı enver diziden ayrılırsa bu sezonun son olduğunu diziyi devam ettirmek isterlese dağhanla masaya oturabilirler dedi.(Sizinle paylaşıyım dedim ama başta dediğim gibi bu bilgi %100 değil)
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Karizm10
Takımı : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 8:20 am

Bize Kandirmaya okadar seviyornuzki
Hep böyle haber aldik yok reytingler duserse efe dönecek bunlar hepsi yalan
http://daghankulegec.fanforum.biz/
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Tinerc10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 8:41 am

yalandır doğrudur bilmem ben sadece aldığım bir dedikoduyu paylaştım benim için zaten önemli değil ben diziyi efe dönmesede internetten izliyorum efe dönersede internetten izleyeceğim dağhanın dizye geri dönmeyeceğinide biliyorum
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Karizm10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 8:54 am

dark058 demiş ki:
yalandır doğrudur bilmem ben sadece aldığım bir dedikoduyu paylaştım benim için zaten önemli değil ben diziyi efe dönmesede internetten izliyorum efe dönersede internetten izleyeceğim dağhanın dizye geri dönmeyeceğinide biliyorum
Bende biliyorum yani bence dönmez cunku dönmicem dedi
http://daghankulegec.fanforum.biz/
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 9:34 am

açık konuşmak gerekirse dönecek olsada ben dönmesini istemem daha öncede yazmıştım hak ettiği değeri dizide almıyor diye ben dağhanı sinemada görmeyi daha çok isterim
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Kimses10
Takımı : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Gs10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 3:26 pm

ZORDA KALIRLARSA VE DAĞHAN BİZİM ONU BEKLEDİĞİMİZİ ANLARSA NEDEN DÖNMESİN?
http://tarihsor.tr.gg
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Keyifs10
Takımı : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Bjkk

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 3:55 pm

aslı enver ayrılmaz dağhan dönmez dizi bu sezon biter kesin...
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Yoksu611
Takımı : Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu Turkiye

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu   Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu EmptyÇarş. Mart 03, 2010 4:35 pm

allahım bu tims de insanların tanıdıklarıda bitmiyo herkesin bi tanıdığı var herkes şundan haber aldım bundan haber aldım diyo ayrıcaa aslı enver bu diziden çok memnunmuş kendi röportajında demiş bitene kadar devam etcekmiş

Kavak Yelleri Son Sezonu mu Yaşıyor Aslı Enver diziden ayrılıyormu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak yelleri en güzel Sezonu Hangisi ?
» Aslı Enver Cihangir’de
» Kavak Yelleri'nin Aslı'sı ölümsüz mü?
» efesiz kavak yelleri mi efeli kavak yelleri mi?
» Diziden kaybolanlardan biri daha.. Efe'nin kardeşi Aslı