Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

LÜTFEN DOĞRU OLSUN

+8
ildem
Tubishh Sagolera
track
safadizdar
raskolnikow efe
efe sever
burakkv
hüzün
12 posters
YazarMesaj
hüzün
Üye
Üye
hüzün

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 11:35 am

Su ile Atakan Datçaya gidecek ya durduk yere gitmeleri bana ters geldi.Acaba Efeyi oradamı görecekler?Sonuçta orasıda sahil
Yinede gelmezse kesinlikle seyretmeyeceğim
burakkv
Üye
Üye
burakkv

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Canli10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:26 pm

olabilir mantikli 110bolumude efe gelicekmis
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:30 pm

110 bölüm de efe geleceği nerden belli 107 şimdi de 110 mu oldu yakında sezon finalinde gelecek diyecekler diye korkuyorum
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Anlayi10
Takımı : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Fb10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:31 pm

ya arkadaşlar 110 bölümde gelecek olsa 109. bölümde bi iz olr izlemeyin lütfen şu diziyi gelecegi varsada gelmezs
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:33 pm

önce 107 denildi şimdi de 110 diyorlar yok mu arttıran
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Cesur10
Takımı : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Bjkk

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:37 pm

arkadaşlar 1 gün saberedşp netten izleyelim ama arakdaşın da dediği mantıklı orda görebilir bölümün sonlarına doğru.ama kimse ümitlenmesin.
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:40 pm

efenin geleceği filan yok hem atakan ile su neden görsün görürse ya aslı ya deniz görür onlara görünür şu diziyi izlemeyelim de bu fikirlerden vazgeçelim net bir bilgim yok ama yinede umutluyum gelecek ama daha değil
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Cesur10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 12:45 pm

efe sever demiş ki:
efenin geleceği filan yok hem atakan ile su neden görsün görürse ya aslı ya deniz görür onlara görünür şu diziyi izlemeyelim de bu fikirlerden vazgeçelim net bir bilgim yok ama yinede umutluyum gelecek ama daha değil

bence bizim kimsenin özeline karşma hakkımız yok isteyen izler istemeyen izlemez ama sadece reytingleri düşürelim netten izleyelim tv den diil.hem tv den izleynce çoğu kişi reytinge katkı yapmaz reyting ölçen aletler var bazı tv lerde o aletlerle belirli tv ler ölçülüo merak etmeyin.
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Soguk10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 1:39 pm

110 bitince de 115 de kesin bu sefer son dicekler.Güldürmeyin adamı ya LÜTFEN DOĞRU OLSUN 743856 LÜTFEN DOĞRU OLSUN 743856 LÜTFEN DOĞRU OLSUN 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Asik10
Takımı : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Turkiye

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 3:32 pm

ya bende bi kaç yerde okudum 110 da geleceği kesinleştirilmiştir falan diye yazmışlar ama :S

benimde umudum pek yok kimse de ümitlenmesin...kendinizi geleceğine alıştırırsanız gelmezse hayal kırıklığı olur ama gelmeyeceğine alıştırırsanız gelirse süpriz olur bakın gelmeme durumunu unutmayın kendizi çok kaptırmayın!
ve arkadaşlara da katılıyorum yani diziye reyting vermeyin netten izleyin zaten ertesi gün tekrarı var yaa :S
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 3:55 pm

107 yi atlattık şimdi de 110 merak ediyorum kim 110 da döneceğini nerden duydunuz ben burda okudum siz nerde okudunuz 110 da geri döneceğini efenin
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 3:58 pm

valla bi kaç sitede gördüm kavak yelleriyle ilgili açılan bi forum sitesinde falan gördm dağhanla ilgili bi sayfa vardı orda da gördüm zaten facede herkes konuşuyo döncekmiş kesinmiş cart curt ama benim inancm yok kendimi öle alıştırdım çünkü bilmiyorum yani...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 4:00 pm

kusura bakma ama daha önce de 107. bölümde dönecek dediler şimdide 110. bölüm bende inanıyorum geleceğine ama yinede bilmiyorum inşallah bu sefer doğrudur
ildem
Üye
Üye
ildem

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:01 pm

herkesin bi düşüncesi war yok 107 yok 110
yok efendim 120 de gelcek
oldu walla biz herkese inanırsak
bu iş böle yürümez arkadaşlar
biz her haberde sevinip ümitlenirsek bizim işimiz zorrr.....
efe sever
Üye
Üye
efe sever

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:04 pm

benimde duyduguma göre bidahaki sezon devam edecek dizi ve efe bu seneki sezon finalinde gelecek
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Yoksu611

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:05 pm

arkadaşlar daha kaç defa diycem yaa bu reytingle dağhan kimsenin aklına gelmez bile bitek bizim aklımızda efe döncek dönmüycek ooo çok uzadı artık bu fan da herkes izliyo diziyi görüyosunuz reytingleri....biz izlemeyince ne kadar fark ediyo görmedinizmi??
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Karizm10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:09 pm

duygusu demiş ki:
arkadaşlar daha kaç defa diycem yaa bu reytingle dağhan kimsenin aklına gelmez bile bitek bizim aklımızda efe döncek dönmüycek ooo çok uzadı artık bu fan da herkes izliyo diziyi görüyosunuz reytingleri....biz izlemeyince ne kadar fark ediyo görmedinizmi??
Katiliyorum
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Duygusu
Banned
Banned

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:35 pm

teşekkürler
Misafir
Misafir

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 6:46 pm

dağhan gelmez beklemeyin
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyÇarş. Mart 17, 2010 9:23 pm

bana kızmayın valla onu kendilerini kaptıranlara söleyin duydum ama ben kendimi gelmeyeceğine alıştırdım gelirse bana süpriz olur ama gelecek deyip de gelmezse onlar hayal kırıklığına urayacak :S gelirse izleriz gelmezse bitti kavak yelleri uzatmanın da anlamı yok lütfen!
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Huysuz10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyPerş. Mart 18, 2010 12:07 am

ewt dönecek olsa fragmanda görülür o yüzden çok çok rica ediyorum bir gün sonra netten izleyin diziyi lütfennnnn reyting oyunlarına kanmayalımm ve efe döneceksede dönmez dizi bu kadar reyting alırken
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyPerş. Mart 18, 2010 8:09 am

ya allah aşkına iyice paronoya oldunuz ha gelmicem dedi adam gircek olsa çıkmazdı ya
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : LÜTFEN DOĞRU OLSUN Anlayi10

LÜTFEN DOĞRU OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN DOĞRU OLSUN   LÜTFEN DOĞRU OLSUN EmptyPerş. Mart 18, 2010 8:39 am

aarkadaşlar herşey olabilir ama şu 110 olayını kapatın artık izlemeyin şu diziyi ya anca reytıngler diplere vurunca getirirler daghanı mecbur kalırlar çünkü bi şekilde ikna etmeye çalşrlar ama böyle olmaz burda haber yazıyosunuz öbürü başka yerde yazıyo yayılıyo haber herkez izliyo yapmayın arkadaşlar kesin olmayan haberler yazmayalım artık lütfeeeeeennnnn

LÜTFEN DOĞRU OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece yazıklar olsun Dağhan Külegeç'in hakkı haram olsun
» CATBOY DOĞRU
» Doğru Olabilir...
» Dağhan İzmirde .....
» doğru mu yalan mı ?