Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efeden Kesin Haber

4 posters
YazarMesaj
Efeci Genç
Üye
Üye
Efeci Genç

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 4:24 pm

Arkadaşlar Ayşe Erbulağa Facebookda Mesaj Attım(Annesi)Bakın

''Efe Dönüyormu 115. bölümdde lütfen Sayın Erbulak Cevaplayın cevapsız kalmayalım Herkez Merak Ediyor Lütfen Lütfen '' Yazdım

''sanmıyorum
bilmiyorum '' %100 Doğrudur
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 5:02 pm

baya kesin bir haber olmuş gerçektende yalnız bu cevaptan ne anlamalıyız onu anlamadım dönüyor mu dönmüyor mu
Efeci Genç
Üye
Üye
Efeci Genç

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 5:03 pm

bence annesi bişey ima etmeye çalışıyo
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 5:09 pm

2 şey soracam 1 gerçekten annesi mi cevap veren ve nasıl emin olabiliyorsun annesi olduğuna 2 bu haber de kesin birşey görmedim kesinliğ nerde
Efeci Genç
Üye
Üye
Efeci Genç

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 5:11 pm

Gerçekten Doğru Ve Annesi Cvp Verdi

Facebook Aramaya Yazın Dağhan Külegeç Fun Club efenin siyahlı bir fotoğrafı var ona tıklayın o sitede annesinin adresi var ama araştırın aşşağılarda yazıyo Ayşe Erbulak Aramıza Katılmıştır dİYE
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 5:14 pm

ona bakarsan bende geçen gün sevinç erbulak (teyzesi) ile konuştum dağhan ile ilgili haberlerin aslı astarı varmı dedim cevabı biz ailede kimsenin işine karışmayız dağhanın bileceği iş benim değil dedi
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efeden Kesin Haber Asik10
Takımı : Efeden Kesin Haber Turkiye

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 6:24 pm

ya komiksiniz cidden ya ne belli geçrekten onlar olduğu gördünüz mü ki gözünüzle facede her gördüğünüzü buraya yazıp doldurmayın lütfen yaa..
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 6:25 pm

bencede ne belli annesi olduğu ben inanmadım şahsen
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Efeden Kesin Haber Cesur10
Takımı : Efeden Kesin Haber Bjkk

Efeden Kesin Haber Empty
MesajKonu: Geri: Efeden Kesin Haber   Efeden Kesin Haber EmptyPaz Mart 21, 2010 6:39 pm

ya ayşe arbulak facede var die biliorm hatta benim arkadaşlarımda da var.dağhan dönerse veya dönmesse resmi bir açıklama yapar zaten.rahat olun yani

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=gsgr0tmcnv.png"]Efeden Kesin Haber Gsgr0tmcnv[/URL][b]
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts

Efeden Kesin Haber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe Dönmeyecek Kesin haber !
» 96.bölüm efeden bahsedilmiyo bi okuyun hak verceksiniz efe meselesi bitti galiba
» kesin sonuç
» kesin sonuç
» kesin döndü...