Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yalani birakin artik

5 posters
YazarMesaj
burakkv
Üye
Üye
burakkv

Ruh Hali : yalani birakin artik Canli10

yalani birakin artik Empty
MesajKonu: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:23 pm

bazi arkadaslar efe geri dönücek diye yalan soyluyorlar bunu birakin artik cok mu hosunusa gidiyor yalan söylemek.?? ky sevmiyorsaniz bakmayin ve bizide sizin tarafada cekmeyin .efe geri gelirse gelsin ,bence sarp apakda cok guzel oyuncu bence diziye yeni tat gittirdi,,,bencede böylede devam etsinsarpin yerine baska bir tipsiz katilabilirdi biz buna sükredelim ........ hem efe dönücekse hic kimse bunu söylemesin hic dücümüdümüs anda gelirse daha iyi olur
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:40 pm

sarp çakma efe olarak geldi diziye neresi iyi o adamın zaten adamı avrupa yakasında sevmiyordum birde buraya çakma efe olarak geldi görmüyormusuınuz efenin yerine koymuşlar nerdeyse 2 gündür tanıdıkları adamla kanka olmuşlar ne çabuk unuttular efeyi ben efeyi unutmalarını anlamıyorum değil 3 yıl 10 yıl geçsede efe unutulmaz yeri dolsun diyede abuk espriler yapan bir adamı getirmek çok saçma ben güvenin esprilerine gülmüyorum bile hatta o espri yapıyor mu espri yaparken gören varsa bana da söylesin bende gülüyüm ayrıca EFESİZ KAVAK YELLERİ OLDU KABAK YELLERİ kim ne derse desin
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : yalani birakin artik Huysuz10
Takımı : yalani birakin artik Bjkk

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:42 pm

sarp çakma efe olarak geldi diziye neresi iyi o adamın zaten adamı avrupa yakasında sevmiyordum birde buraya çakma efe olarak geldi görmüyormusuınuz efenin yerine koymuşlar nerdeyse 2 gündür tanıdıkları adamla kanka olmuşlar ne çabuk unuttular efeyi ben efeyi unutmalarını anlamıyorum değil 3 yıl 10 yıl geçsede efe unutulmaz yeri dolsun diyede abuk espriler yapan bir adamı getirmek çok saçma ben güvenin esprilerine gülmüyorum bile hatta o espri yapıyor mu espri yaparken gören varsa bana da söylesin bende gülüyüm ayrıca EFESİZ KAVAK YELLERİ OLDU KABAK YELLERİ kim ne derse desin

AYNEN KATILIYORUM
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:47 pm

sert olmuş yazdıklarım biraz kusura bakmayın ama sarp apak diziye tat getirdi diyince fıttırıyorum demek istediğim beni ilgilendirmez güven babası ya da ablası beni sadece EFE KAYGISIZ ilgilendirir güveni efe yerine kabul edenler ise onların bileceği iş bana gelince ben güveni efe yerine kabul etmiyorum güven geldiğinden beri efe oldugu zamanki gibi haftaya ne olacak diye merak etmiyorum efe varken cabuk cumartesi gelsin diyordum şimdi ise gelmese de olur cumartesi
crazy53
Üye
Üye
crazy53

Ruh Hali : yalani birakin artik Canli10
Takımı : yalani birakin artik Gs10

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:58 pm

Aslında ordaki oyuncuların hiçbir suçu yokki. Sonuçta onlar rolleri gereği ne gerekiyorsa onu yapıyorlar. Efeyi unutmalarını yazmış senaristler onlarda onu oynuyorlar. Oyunculara öfke duymaya gerek yokki. Burada öfke duyulacak birileri varsa onlarda jale incekol, senaristler vs.
AYRICA BU DİZİ ÇOOOK SAÇMA. BEN ZATEN İZLEMİYORUM. BİRBİRİNE AŞIK OLMAYAN YOOK
deniz-mine, deniz-aslı, efe-su, efe-aslı, atakan-su.....gibi hep kim kimin sevgilisi belli değil...sonunda güven geldi güven-aslı.....
ÇOOKK SAÇMA YANİ.. :lol:
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 2:01 pm

dizi kavak yelleri idi binbir gece ye döndü kim kiminle belli değil
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : yalani birakin artik Kimses10
Takımı : yalani birakin artik Gs10

MesajKonu: Geri: yalani birakin artik   yalani birakin artik EmptyPtsi Mart 22, 2010 8:27 pm

efe sever demiş ki:
dizi kavak yelleri idi binbir gece ye döndü kim kiminle belli değil
haklısın!
http://tarihsor.tr.gg

yalani birakin artik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalanlari birakin artik
» kavak yelleri 138.bölüm fragmanı
» Mc Serkan -Bırakın Gitsin ....
» Artık Efe Yok !!!