Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

reytingler artacak nedeni....

+4
daghankaygısız
ahmetyunus
Tubishh Sagolera
yalnizefe
8 posters
YazarMesaj
yalnizefe
Üye
Üye
yalnizefe

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Sessiz10
Takımı : reytingler artacak nedeni.... Bjkk

reytingler artacak nedeni.... Empty
MesajKonu: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyCuma Mart 26, 2010 7:41 pm

herkez o çiçeği efe veriyo umuduyla bakacak.bakanlara yazıklar olsun....kendişlerine efeci demesin.pazar yada netten izleyin

ve diğer nedenler : saat 10 da hiç bi dizi yok ve saat 8 de adanalı.küçük kadınlar akasya durağı var showda yetenek btti ne olur bilemem. yani kısaca reytingler bölüncek. ve herkez aynı diziyi izlesin. bence herkez adnanlıyı izlesin lütfen
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Asik10
Takımı : reytingler artacak nedeni.... Turkiye

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyCuma Mart 26, 2010 7:46 pm

ya zaten o saatte başka hiç bi dizi yok hiç bişey izlemesek ne olur ki reytingler artacak nedeni.... 9072 kavak yellerini izlemeyelim yeter..!
ahmetyunus
Üye
Üye
ahmetyunus

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Yoksu611
Takımı : reytingler artacak nedeni.... Fb10

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyCuma Mart 26, 2010 8:57 pm

ya arakadasım ızleyen izlesin artık su lanet fikirden kurtulun adamlar dağhanı caardı aytaç artık var ona sorun banada o dedi dağhan da cktı sledi adam istemiyorum die yapımcıların günahı ne bn onu izlemedim neden izleyenlere yazıklar olsun diosunuz o kadar bencilmısınız ya brakın reytıngler artsın artmasın orası kavak yelleri fan nının bleceği konular kv konularından hslanıyorsanız gidin oraya orda konusun brası dağhanın fan ı artk kv btti brdakler için yani dnsün die bşi yk kaç ay gcti ardından hala dndü dncek dönersede ii olr dnmezsede ..
daghankaygısız
Üye
Üye
daghankaygısız

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Bezgin10

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyCuma Mart 26, 2010 8:58 pm

Arkadaslar unutuyorsunuz ama o saatlerde Olacak O Kadarda var
http://www.nu-rock.tr.gg
thebhdr
Üye
Üye
thebhdr

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Cilgin10
Takımı : reytingler artacak nedeni.... Ts10

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyC.tesi Mart 27, 2010 6:48 am

arkadaşlar benim bildiğim kadarı ile reytingler saate göre değil o gün içerisine göre alınıyor yane saat önemli değil ayrıca o çiçeği veren efe değildir çünkü efe olsa ilk bizim haberimiz olurdu
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Masum10
Takımı : reytingler artacak nedeni.... Turkiye

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyC.tesi Mart 27, 2010 7:46 am

reyting saate göre alınmıyo diyelim ve 10da hiç bişe yok bütün herkes izlerke kavak yelleri tavan yaparsa 1.olmazmı?
ben konuşuyorum tartışıyorum sadece netten takip ediyorum her bölümüde izlemiyorum zaten keyfime geleni zaten diziyi tvden izleyen izler bizim dememizle izlemekten vazgeçmezler
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : reytingler artacak nedeni.... Fb10

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyC.tesi Mart 27, 2010 1:02 pm

evet reytingler artacak bencede.çünkü 10 dan sonra hiçbişey yok çoğu kişi ky ne bakacak.8 de de programlar çoğaldı baya bi bölüncek yani anlaşılan ky nin iine geldi bnu
http://www.erdincbirinci.tr.gg
merto
Üye
Üye

Ruh Hali : reytingler artacak nedeni.... Utanga10

MesajKonu: Geri: reytingler artacak nedeni....   reytingler artacak nedeni.... EmptyC.tesi Mart 27, 2010 1:11 pm

AB' de 1.olurlar o kadar totalde de ilk 2 mucize olur yani öyle ya da böyle bu sezon için yeter aldığı reytingler, adamlar Dağhan'ı ikna edebilselerdi yeni sezon başlamadan getirirlerdi demek ki dağhan için kavak yelleri bitmiş (eğer gerçekten Dağhan diziden kendi isteğiyle çıktıysa) yani işin özeti şu ki reytingler dibe de vursa Dağhan'ı getirmezler. (GETİREMEZLER)Sadece benim düşüncem

reytingler artacak nedeni....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe'nin ayrılış nedeni.(arkadaşından) !!!
» ayrılma nedeni:şiddetli geçimsizlik :)
» 05.08.2010 Reytingler
» reytingler malesef iyi
» Efesiz reytingler