Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin

+2
tsubasa
sarah
6 posters
YazarMesaj
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Huysuz10
Takımı : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Bjkk

dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Empty
MesajKonu: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyPtsi Nis. 12, 2010 9:36 pm

Arkadaşlar kavak yelleri reyting uğruna efeyi gösterip duruyor bakıyosunuz en hatırlancak yerlerde fe yok bide bakıyolarki düşüyolar efeye sığınıyorlar efe bu kadar aptal bi dizide olmayı görüntüsünün bile kullanılmasını hak etmiyor geri dönerse eğer izlerim ama artık dönmesini istemiyorum çok fazla salaklaştı dizi bence dağhan yeni projelerle karşımıza çıkmaı dinlendiği yeter artık çok özletti kendini yorumlarınızı bekliyorum
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Idaree11
Takımı : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Fb10

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 1:35 pm

ben katılmıyorum.kavak yeleri haftalardır yerinde sabit total 3-4 ab de hep birinciler bunun için yaptıklarını sanmıyorum.84 bölüm oynadığı bir dizide ara ara onu görmek bizler için sevindirici olmalı.ayrıca biz napabiliriz ki eğer dağhan rahatsız oluyorsa yeni projesiyle gelir herkesi susturur ama 1yıl oldu yok bir şey.özledik evet
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Asik10
Takımı : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Turkiye

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 1:57 pm

sen öyle san bunu yazarlar bile farketmiş herkes farkında reytingler ne zaman düşse dağhana sarılıyolar gereksiz yerlerde dağhanı anımsıyolar bence bu alay eder gibi bişey ben diziden çıkmış birisinin gösterildiği dizi görmedim yani anlayamıyorum zaten ne hakla gösteriyolar neyse...
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 2:22 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
sen öyle san bunu yazarlar bile farketmiş herkes farkında reytingler ne zaman düşse dağhana sarılıyolar gereksiz yerlerde dağhanı anımsıyolar bence bu alay eder gibi bişey ben diziden çıkmış birisinin gösterildiği dizi görmedim yani anlayamıyorum zaten ne hakla gösteriyolar neyse...

yazarlar bile farketmiş diyor hahah senaristler bu dizinin her şeyine hakim olan adamlar elbette her şeyin farkındalar bunun için zaten bu hafta efe gösterildi gösterilmesi de gerekiyordu bunun inkar etmek 84 bölümü inkar etmek olur.komplo teorisi üretmek de bu forumun üstüne yok maşallah madem reyting için yapılıyor o zaman cevap verin bu bölüm düğün nedeniyle efenin gösterilmesi beklenirken ki gösterildi 4. oldular o zaman geçen hafta efesiz 3. olmalarını neye bağlayacağız.lütfen biraz mantık.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 2:34 pm

yoo bence göstermeyebilirlerdi göstermeselerde olur yani...sonuçta senarist mecbur mu göstermeye efe sanki hiç hayatlarında yokmuş gibi de yapardı...ama sıkıştıklarında efe gösteriliyo asıl sen mantıklı düşün bence ben dizilerin çoğunda diziden çıkmış kişinin devamlı olarak gösterildiğini görmedim yani belki ismi geçer adı anılır ama flashbacklerde gösterilmesi ilginç yani dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 914327
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 2:46 pm

haklısın bu kadar gösterildiğini ben de hiç görmedim neden çünkü bu durumlarda hepsi ölüyordu bu kadar basit ama bizim senaristler naptı kendileri de açıkladılar cosmogirlde biz efeyi öldürmedik açık kapı bıraktık diye olurda bir gün geri dönerse diye bu normal dizilerde alışık olunan bi durum değil ondan böyle garip geliyor olabilir sana.benim kendi inancım sezon sonu dönecek olduğu sadece his ha dönmeyebilir de bu da var.ayrıca efe bu dizide sıralama olarak 4. karakterdir ama öyle başarılı oldu ki biyerden sonra dizi onun üstünden gitmeye başladı ana karakter oldu binevi ne olursa olsun biyerde efeyle ilgili bişey cıkıyo dediğin gibi gösterilmeyedebilirdi bence vefasızlık olurdu işte kimimiz reyting diye düşünüyor kimimiz şart olduğunu düşündüğü için çünkü efenin çok emeği var bugünlere gelinmesinde silinip atılması artık gösterilmemesi adının anılmaması ayıp olur hakkaten.neyse farklı düşünebiliriz ama sizin mantığa göre şu an için efe diziye reyting kaybettiriyor görünen ki bu da bence yanlış bi düşünce böyle düşünmemeliyiz.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 3:01 pm

efe diziye reyting kaybettirmez asla sadece kim bilecekti ki efeyi göstereceklerini...
ayrıca ben o sözleri kendimce söylemedim bana kalsa ben 90 dakka efeyi gösteririm dizide her an anmaları gerek onun hakkı büyük dizide ama senaristler için söyledim anmamaları vefasızlık tabi ben hala da anmış saymıyorum bunu da belirteyim (çünkü resmi görünce hatırladılar resmi görmeselerdi kmse çıkıpta keşke efede olsaydı demezdi neyse..) onların açısından söledim senarist videosunu göstermeyebilirdi yada resimlerini sadece adını anıp geçebilirdi yada onu da yapmayabilirdi bunu onların tercihine kalmış bişeydi neden bu kadar abarttılar 84.bölümden gösterdiler sonra hem o hatırlama esnasında resimler gösterdiler hemde düğün esnasında bence bu kadarına da gerek yoktu madem hatırlamaları gerek maksat adet yerini bulsun o zaman bi iki resim gösterip keşke efe de olsaydı diyebilirlerdi orda kesebilirlerdi demem o ki bu kadar uzatmalarının bi anlamı olmalı.. ben zaten hatırlarlarsa diye kafamda şöle bi senaryo yaptım deniz keşke efe kardeşimde burda olsaydı der sonra beraber mezarına giderler dedim ama o şekilde yapmadılar bir srü resimlerle falan uğraştılar anlayamadım... neyse lafı çok uzattım anlatabildim kendimi umarım...
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 3:06 pm

anladım ben seni merak etme dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 743856 orada çok şey yapılabilirdi ama ben o kadarıyla bile mutlu oluyorum yani dağhanı tekrar görmek amaçlarının da kötü oldugunu düşünmek istemiyorum bu kadar emeği olan bi adama karşı.hepimizin istediği bir aslında ama bu başlık çok iddaalı bu kadar da acımasız olmayalım derim.dağhanı umarım yeni sezonda öyle ya da böyle bir yerde görürüz.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 3:17 pm

inşaAllah onu görelim de fark yapmaz zaten dağhan ky gelse ky eski ky olur düzelir yani ama son fragman acayip yaa :S
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 3:26 pm

aynen ya eski ky olur bakalım bu arada sen söyleyince baktım şimdi.ayşe hanım teyze dağıtıyor ortalığı valla helal olsun.yazık mineye yav
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Yoksu611

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 4:21 pm

o bu değilde bu efenin mevlütü falan olmayacak mı bi dank etsin bunların kafasına biz kardeşimizi nasıl unuttuk diye falan
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 4:23 pm

aradan 3 yıl geçmiş ne mevlütü yaa dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 9072 akıllarına bile gelmez adamlar mezarına gidip bi fatiha bile okumuyo dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 497709 ben düğünde gitmelerini istedim ama tabi nerde onlarda dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 497709
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 8:08 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
efe diziye reyting kaybettirmez asla sadece kim bilecekti ki efeyi göstereceklerini...
ayrıca ben o sözleri kendimce söylemedim bana kalsa ben 90 dakka efeyi gösteririm dizide her an anmaları gerek onun hakkı büyük dizide ama senaristler için söyledim anmamaları vefasızlık tabi ben hala da anmış saymıyorum bunu da belirteyim (çünkü resmi görünce hatırladılar resmi görmeselerdi kmse çıkıpta keşke efede olsaydı demezdi neyse..) onların açısından söledim senarist videosunu göstermeyebilirdi yada resimlerini sadece adını anıp geçebilirdi yada onu da yapmayabilirdi bunu onların tercihine kalmış bişeydi neden bu kadar abarttılar 84.bölümden gösterdiler sonra hem o hatırlama esnasında resimler gösterdiler hemde düğün esnasında bence bu kadarına da gerek yoktu madem hatırlamaları gerek maksat adet yerini bulsun o zaman bi iki resim gösterip keşke efe de olsaydı diyebilirlerdi orda kesebilirlerdi demem o ki bu kadar uzatmalarının bi anlamı olmalı.. ben zaten hatırlarlarsa diye kafamda şöle bi senaryo yaptım deniz keşke efe kardeşimde burda olsaydı der sonra beraber mezarına giderler dedim ama o şekilde yapmadılar bir srü resimlerle falan uğraştılar anlayamadım... neyse lafı çok uzattım anlatabildim kendimi umarım...
çok doğru söyledin benimde söylemek istediğim ztn buydu dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Icon_smile
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 8:12 pm

tsubasa demiş ki:
anladım ben seni merak etme dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 743856 orada çok şey yapılabilirdi ama ben o kadarıyla bile mutlu oluyorum yani dağhanı tekrar görmek amaçlarının da kötü oldugunu düşünmek istemiyorum bu kadar emeği olan bi adama karşı.hepimizin istediği bir aslında ama bu başlık çok iddaalı bu kadar da acımasız olmayalım derim.dağhanı umarım yeni sezonda öyle ya da böyle bir yerde görürüz.
iddaalı yazmamın nedeni her sıkıştıklarında dağhanı kullanmaları artık çok sinir bozuv-cu olmaya başladı anımsayabilirlerdi ama yok slayt fln gösterimi resmen bir oyundu allah aşkına 3 yılldır anımsamıylardı aslıyla güvenin arasını yapmak için uğraşıyolardı şimdi birden akıllarına efe geldi yani bu kadar olur yüzsüzlük hem efeyi gösterin hemde gidip aslı güvenle barışsın olcak şeymi efeye yapılırmı bu
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 9:18 pm

bencede efeyi reyting için koymuyorlar çünkü fragmanda bile gösterilmiyo kim bilecek efenin çıakcağını.ayrıca tabiki arada sırada hatırlanması gerekir bana kalsa her bölüm hatırlansın
http://www.erdincbirinci.tr.gg
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptySalı Nis. 13, 2010 9:22 pm

cypriot demiş ki:
bencede efeyi reyting için koymuyorlar çünkü fragmanda bile gösterilmiyo kim bilecek efenin çıakcağını.ayrıca tabiki arada sırada hatırlanması gerekir bana kalsa her bölüm hatırlansın

efe hatırlancak tabi ama aslı efemi hatırlayıp tekrar gidip güvenle olunca sinir bozucu oluyo öle deilmi hatırlıyosa adam akıllı hatırlasın üzülsün fln ne bilim öle yalancıktan hatırlayıp geçmesin efe önemsiz biriymiş gibi hatırlayıp geçiyo reyting oyunu olmayabilir ben sardırarak izliyodum efeyi görünce hemen durdum sonuna kadar baktım bişi mi var acaba die yani zap yapan bi efeci efeyi görünce takılıp kalır kavak yellerine noluo nie gösteriyolar die yani sence mantıklımı efeyi hatırlayıp güvenle olması hemde hemen
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 3:03 pm

ya madem reyting için değil yada başka bi şey için bile olsa ne gerek var slaytlara felan filan madem öle resim video falan koyma şöle hatırla mezarına gitsinler kardeşim keşke sende olsaydın desinler tamam bu kadar da olsa olurdu ne resimlerle felan çok saçma kusura bakmayın ama yaa...
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 4:13 pm

EVEt bende boş mezara gitmelerini isterdim ama mezar hikayeside saçma yani.içinde efe yok bişey yok gitmeleride anlamsız bence.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 4:40 pm

sonuç itibariyle onun öldüğüne inanıyolar ve o yüzden boş da olsa bi mezarına gitmeleri gerekti.. dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin 914327
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 9:59 pm

ewt bncede mezara gitmeleri gerekirdi gitmiş slayt koymuşlar ya ne kadar saçma hele bide aslının izleyip sonra gidip güvenle sarılması yokmu deli oldum
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Centil10
Takımı : dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin Ts10

MesajKonu: Geri: dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin   dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin EmptyPerş. Nis. 15, 2010 3:02 pm

ilginç gelir tabi bir kişi filmden cıktıkdan sonra gösterilmesi gösteriyorlar ki millt izlesin filmin bokunu cıkartılar zatin filmin neşe kaynağı efeydi o da gidince film öldüüüüüüüüü. işte bunun gösterilmesi reyting korkusu görmüyormusunuz film %8 gecemio efe varken öylemiydi %25 den asağıya inmiyordu

dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar Ben kavak yellerinde oynadım
» beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!!
» KAVAK YELLERİNDE OYNAYAN OYUNCUDAN ÖĞRENDİM....
» iki gecedir efe rüyamda ve kavak yellerinde olarak :)
» kavak yellerinde ilbölüm efenin şu sözü