Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!!

YazarMesaj
aykut61
Üye
Üye
aykut61

Ruh Hali : beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! Deli10
Takımı : beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! Fb10

beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! Empty
MesajKonu: beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!!   beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 5:13 pm

Kanal D’nin reyting rekortmeni gençlik dizisi “Kavak Yelleri”nde beklenen gelişme oldu ve önceki yıl diziden ayrılan Dağhan Külegeç ekibe yeniden dahil oldu.

Dizide Efe karakterini canlandıran Külegeç’in yönetmen Jale İncekol’a sandalye fırlattığı için diziden çıkarıldığı gündeme geldi. Televizyongazetesi'nin haberine göre, Külegeç’in diziden ayrılması üzerine hayranları yapım şirketini ve Kanal D’yi telefon ve e - posta yağmuruna tuttu. Yapım şirketi Tim’s Productions Külegeç’e yeniden diziye dönmesi için teklifte bulundu. Külegeç de diziye dönme kararı aldı.

kusura bakmayın link saklamayı bilmiyorum

buyrun link http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15213906.asp?gid=222
Misafir
Misafir

beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! Empty
MesajKonu: Geri: beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!!   beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 5:15 pm

arkadaşım aynı konu var 1
2. olarak ben tönetim haberlerinde anlattım link saklamayı bi baksaydın öğrenirdin beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!! 914327

beklenen oldu :D !!! dağhan kavak yellerinde !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Arkadaşlar Ben kavak yellerinde oynadım
» iki gecedir efe rüyamda ve kavak yellerinde olarak :)
» KAVAK YELLERİNDE OYNAYAN OYUNCUDAN ÖĞRENDİM....
» dağhanımızın ismi kavak yellerinde kirlenmesin