Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

dizide konu kalmadı artık

2 posters
YazarMesaj
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : dizide konu kalmadı artık Huysuz10
Takımı : dizide konu kalmadı artık Bjkk

dizide konu kalmadı artık Empty
MesajKonu: dizide konu kalmadı artık   dizide konu kalmadı artık EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:53 pm

bence senaristler bizi duydu güven karakteri oldukça az gösterilerek dizi reyting aldı ve önemli olan bundan sonra ne olacağı herkes kopmuş durumda artık diziyi birinin toparlaması lazım kim bilemiyorum ama umarım efe olur efe dönse nası döner onuda bilmiyorum çünkü aslı metin abinin yanında ben güveni seviyorum die bağırdı efe bunu öğrenirse biter çünkü aslıyı herşeyden çok sevmişti ve gelelim mineye mine istanbula gidiyo büyük ihtimalle orda yeni bi hayat kurcak fakat aslıyla fln konuşmuyo denizlede barışması artık çok zor mine karakterinidemi gözden çıkardılar die soruyorum kendime ama oda çıkarsa kimse kalmaz diziyi izleyecek herşey karışmış durumda efe gelse bile deniz-efe dostluğu tekrar nasıl olcak deniz asllıya hala bişiler hissedio efeye ihanet etmiş oldu bundan sonrası efenin dönmesi olur umarım yine herkesi bir araya toplar güvende mineyle olsun saçma ama oladabilir
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : dizide konu kalmadı artık Centil10
Takımı : dizide konu kalmadı artık Ts10

dizide konu kalmadı artık Empty
MesajKonu: Geri: dizide konu kalmadı artık   dizide konu kalmadı artık EmptyPtsi Nis. 19, 2010 11:46 am

bnece efe yi geri getirirseler hafıza kaybı yasadırlar öylesi daha mantıklı direk sokmazlar zaten dizinin anasını alattılar görmüormusunuz filmi do lastiği gibi uzatıyorlar neden çünkü konu bulamıyorlar mesala otel mesalesini uzattıkca uzattılar leyla mesele sini uzattıkkca uzattılar zaten filmi gidişatına baksanıza senaristler ne yapıyo yaa ne yapmaya calışıo hayla anlamış değilim

dizide konu kalmadı artık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eşref ve leyla dizide artık
» Dağhan Dizide ....
» eylüde dizide
» Efe 125. Bölümde Dizide !!
» Tek Konu ....