Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....

+19
sss35
OrGinaL AdaM
ßUrCU
GüLsüm
gül zülal girenay
İreMinEfe
Furkan Avcı
ÖzLem.x
yunus_emre18
serqan
sarah
duru06semih
darkower
mhe_25
black_angel
kararsiz
Duygusu
Tubishh Sagolera
EL!FF
23 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Anlayi10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Bjkk

Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 12:19 pm

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, bugün köşe yazısında okurlarının dizilerle ilgili eleştirilerine yer verdi.

İzleyici Hüseyin Yüzbaşıoğlu, KavakYelleri dizisi üzerine zehir zemberek bir görüş belirtiyor:

"Çok fazla takılmadan, tatlı sempatik bir gençlik dizisi izlerken şimdi akla mantığa ziyan, senaryonun yani hikayenin bittiğini bas bas bağıran, seyirciyi biraz daha ranta dönüştürme çabasındaki bir dizi izler olduk. Düşünebiliyor musunuz, haftalardır konusu Aslı ile Deniz'in çekilmesi bile asla mümkün olmayan, odada öpüşme sahnesinin fotoğraflanmasından öteye gidemedi. Allah aşkına biri bana anlatsın. O fotoğraf nasıl çekilebilir? Senarist Leyla'ya 'Git kapıda bekle bir sahne var onu çek' dese yeminle vallahi yakalayamazlardı. Hadi yakaladılar, yahu bu kadar badire atlatan dost olan insanların birbirine olan sevgi ve güveni bu kadar kolay mı yıkılıyor? Konuşmaya bile gerek görmüyor herkes. 'Asın' diye bağıran bir kalabalık eksik. Bir recm hali sürüp gidiyor. Hadi onu da geçtim. Bu Aslı ile Deniz dizinin en başında sevgili değil miydi? Diğer arkadaş onları ayırıp muradına ermedi mi? Arada ne olduğu belli olmayan bir evlilik yaşayarak Deniz ile senaristin özel gayreti ile tekrar sevgili olmadı mı? Yahu bir resim için bu ne salak tepkidir böyle? Bunlar defalarca zaten öpüştü, neyin krizi bu? 'İnsanoğlu tuhaftır her bir lafa alınmaz, eşcinsel diyene kızar, tecavüze aldırmaz' deyiminin dizi hali mi bu? Devir photoshop devri. İstersen birlikte yatağa bile atarlar photoshop ile. Yok o bile aklına gelmiyor kimsenin ve senaristimizin... Nikahtan kaçan kızımız bunalımda. İntiharın eşiğinde. Camdan zor kurtarıyorlar. Yahu geç anam babam. Sen psikopat kocadan intihar etmemiş kızsın. O zulümlere aslan gibi göğüs germiş kızsın sen. Kardeşin Avustralya'ya uçtu ve kayboldu tık çıkarmadın. Aniden gelen baban öldü servete kondun. O servet birden uçtu, sen tınmadın. Anan neler yaşadı sen yine tınmadın. Neymiş Aslı ile Deniz öpüşmüş. Yahu sen elin adamı ile neler yapmıştın soran oldu mu sana? O fotoğrafın ne zaman çekildiğini nasıl anladın be kadın? Vallahi benden duymasın ama bunların aralarında ön sevişme bile yaşanmış olabilir. Ötesini bilemiyorum. O zamanlar takmadın da bu adam senle evlenmek için can attığı gün birden kıskanmak mı aklına geldi? Yoksa senaristin açıklamaktan kaçındığı bir evlenme zorunluluğunuz mu vardı. Deniz senle istemeden mi evleniyor? Mine kızım, 6 aylık hamile misin yoksa? İşi, gücü, beş parası olmayan Deniz in anlaşılmaz evlenme isteğinden şüphelenmedim değil aslında. Yahu beş haftadır bu saçma fotoğraf kurgulanıyor, biz de koyunuz ya, bekliyoruz. Benim insanıma verilen değer bu. Hadi senarist bu saçmalığı kurguladı bunun yapımcısı, yönetmeni yok mu? Ben çekmem yemin ederim. Kendim için bu saçmalığa imza atmamak için çekmem. Dizideki akla ziyan diğer senaryo saçmalıklarını yazmayacağım. Hiçbirinin mantık ile izahı yok. Hadi size sorayım bari. Bu Güven niye hapiste? İçkiyi satanlar Deniz ile salak pastacı değil mi? Onlar ortada yok bile. Ama olayın kanıtı şahidi olmayan Güven hapiste. Ne diyeceğiz? 'Hakimler bakınca anlamıştır' mı diyeceğiz? Hapisteki öz babası bir telefon ile bu pavyoncuya kızının borcunu sildiriyor, kızını ölümden kurtarıyor. Ama oğlu yanında kalsın diye sanıyorum Güven'e bir yararı olmuyor. Yahu pavyoncu aynı pavyoncu. Ağır abi bir talimat daha versin Güven de çıksın. Olmaz! Neyse, sıkmayayım sizi ama sıkıldım artık. Binbir düzmeceden kurtulduk, inşallah bu saçmalıktan da kurtuluruz. Bunu sürdürmenin anlamı, seyirciyi koyun yerine koymak değil de nedir? Saygılarımla..."
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 12:21 pm

hepsini okumaya vaktim yok Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072

sağol paylaşım için
okumadım ama doğru söylemiştir Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 12:24 pm

bnde fazla okumadm cok uzun ama rıca edrım Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Asik10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Turkiye

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 2:11 pm

ben hepsini okudum iyi yazmış valla helal adama Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072 hele koyun benzetmesi mithiş olmuş bizi koyun yerine koymaya çalışıyolar ama yemezler Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Yoksu611

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 2:33 pm

aynen bayıldım bu yorumada diyorum ya bu köşe yazarları süperlerrrr Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Icon_cheers
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Olgun10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Gs10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 3:44 pm

gerçekten zehir zemberek.. hepside mantıklı..
black_angel
Üye
Üye
black_angel

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Aggres10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 4:35 pm

adam ağzına geleni yazmış valla zehir zemberek ifadesi bile bu eleştirinin yanın çok masum kalır ...
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Kimses10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 8:22 am

SÜPER BİR YAZI VALLAH HELAL BE ADAMA!!!!!Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072
http://tarihsor.tr.gg
darkower
Üye
Üye
darkower

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Karizm10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Ts10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 9:10 am

güzel yazmıs.
duru06semih
Üye
Üye
duru06semih

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Ssstt10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 11:04 am

süper ötesi bir yazı gerçekten çok iyi tespitler...
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Huysuz10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 10:35 pm

güzel yazmış bide ky foruma koyum ben bakalım ordakiler ne diycek=)
serqan
Üye
Üye
serqan

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Stresl10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyCuma Mayıs 14, 2010 12:46 pm

adama bak yav harbiden döktürmüş ama abi bunları bizde düşündük.ben izler geçerim polemiğe girmem sana bi saçmalık daha söyliyim dizide herkes kurtuluyor efe niye ölüyor onu anlamadım Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 743856)
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Aggres10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyCuma Mayıs 14, 2010 5:47 pm

serqan demiş ki:
sana bi saçmalık daha söyliyim dizide herkes kurtuluyor efe niye ölüyor onu anlamadım Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 743856)
yav onuda geçtim...bi ara hatırlarsanız efe ve deniz suyun altında kalma yarışı yapmışlardı aslı ayırmasa yarım saat kalıyorlardı Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072 Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072....senin de dediğin gibi bu senaristler neden boğulmuş süsü verdi anlamadım sonuçta diğerleri daha tehlikeli yerlerde oturuyorlardı sürücü koltuğu daha bi geniş kapıyı açsa çıkar....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 7:50 am

yunus_emre18 demiş ki:
serqan demiş ki:
sana bi saçmalık daha söyliyim dizide herkes kurtuluyor efe niye ölüyor onu anlamadım Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 743856)
yav onuda geçtim...bi ara hatırlarsanız efe ve deniz suyun altında kalma yarışı yapmışlardı aslı ayırmasa yarım saat kalıyorlardı Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072 Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072....senin de dediğin gibi bu senaristler neden boğulmuş süsü verdi anlamadım sonuçta diğerleri daha tehlikeli yerlerde oturuyorlardı sürücü koltuğu daha bi geniş kapıyı açsa çıkar....
suyun altında kapı sıkışıyo yani açıp çıkmak kolay değil Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 914327
ÖzLem.x
Üye
Üye
ÖzLem.x

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Manyak10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Ts10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPaz Mayıs 16, 2010 10:14 am

sonuna kadar haklı (:
Furkan Avcı
Üye
Üye
Furkan Avcı

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Karizm10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 4:37 pm

inşallah efe gelınce duzelecek dizi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 11:43 am

köşe yazarı olsam bende eleştirirdim Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072
İreMinEfe
Üye
Üye
İreMinEfe

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Gevsek10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 4:05 pm

cok qüzél bi yazı paylaşım için saoL x)é
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 4:48 pm

rica edrm
gül zülal girenay
Üye
Üye
gül zülal girenay

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Relax10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyCuma Mayıs 28, 2010 3:13 pm

efe gelecek diye tekrardan izlemeye başladım fakat geleceği yok sanırım ... :((( Ya gelsin artık yoksa izlemiyeceğim öldürürlerse efe'yi zaden izlemem ... Bence öldürmesinler efesiz kavak yelleri olamaz bence EFESİz KAVAK YELLERİ İSDEMİYORUZ ..... Efe varken en azından olaylar tatlı ve güzel sonlarla bitiyordu ama artık iyice saçmaladılar eğer gelmesse izleemeyeceğim tekrar belirtmekde fayda varr Bu şekilde insanlarala dalga geçer gbi oynamalarıda yanlış ... [b][i] :(
GüLsüm
Üye
Üye
GüLsüm

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Utanga10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptySalı Haz. 01, 2010 12:49 pm

sonuna kadar okudum.. gerçekten doğruu tespitler.. süper yorumlarr yapmış..
ßUrCU
Üye
Üye
ßUrCU

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Delibo10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 2:58 pm

Evet suyun altında açmak zor açık olan bi camdan çıkabilirlerdi anca

Adamda çokkk güzel yazmışş ellerine sağlık
saol cnm
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Karisi10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:14 pm

az bile demiş
sss35
Üye
Üye
sss35

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Canli10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:51 pm

koyun gibi oturup bu diziyi izliyorum bende ama sadece dağhan dönebilir die keşke dağhanın yeni bi dizisi çıksada c.tesi günü olsa hele onu oturur izlerim ve kavak yellerinn de sonu olur buu
ßUrCU
Üye
Üye
ßUrCU

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... Delibo10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:43 pm

Evet ya süpe olurdu dağhan tek başına devirir kavak yellerini Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... 9072

Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kavak Yellerine Ciddi Eleştiri (Mesut Yar'dan)
» Dağhan Kavak Yellerine Dönsün
» Kavak Yelleri Dizisine Ciddi Eleştiri!
» efe kavak yellerine mi döndü?
» Mesut Yar'dan Kavak Yellerine