Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....

+19
sss35
OrGinaL AdaM
ßUrCU
GüLsüm
gül zülal girenay
İreMinEfe
Furkan Avcı
ÖzLem.x
yunus_emre18
serqan
sarah
duru06semih
darkower
mhe_25
black_angel
kararsiz
Duygusu
Tubishh Sagolera
EL!FF
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Anlayi10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Bjkk

Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 12:19 pm

Konunun ilk mesajı :

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, bugün köşe yazısında okurlarının dizilerle ilgili eleştirilerine yer verdi.

İzleyici Hüseyin Yüzbaşıoğlu, KavakYelleri dizisi üzerine zehir zemberek bir görüş belirtiyor:

"Çok fazla takılmadan, tatlı sempatik bir gençlik dizisi izlerken şimdi akla mantığa ziyan, senaryonun yani hikayenin bittiğini bas bas bağıran, seyirciyi biraz daha ranta dönüştürme çabasındaki bir dizi izler olduk. Düşünebiliyor musunuz, haftalardır konusu Aslı ile Deniz'in çekilmesi bile asla mümkün olmayan, odada öpüşme sahnesinin fotoğraflanmasından öteye gidemedi. Allah aşkına biri bana anlatsın. O fotoğraf nasıl çekilebilir? Senarist Leyla'ya 'Git kapıda bekle bir sahne var onu çek' dese yeminle vallahi yakalayamazlardı. Hadi yakaladılar, yahu bu kadar badire atlatan dost olan insanların birbirine olan sevgi ve güveni bu kadar kolay mı yıkılıyor? Konuşmaya bile gerek görmüyor herkes. 'Asın' diye bağıran bir kalabalık eksik. Bir recm hali sürüp gidiyor. Hadi onu da geçtim. Bu Aslı ile Deniz dizinin en başında sevgili değil miydi? Diğer arkadaş onları ayırıp muradına ermedi mi? Arada ne olduğu belli olmayan bir evlilik yaşayarak Deniz ile senaristin özel gayreti ile tekrar sevgili olmadı mı? Yahu bir resim için bu ne salak tepkidir böyle? Bunlar defalarca zaten öpüştü, neyin krizi bu? 'İnsanoğlu tuhaftır her bir lafa alınmaz, eşcinsel diyene kızar, tecavüze aldırmaz' deyiminin dizi hali mi bu? Devir photoshop devri. İstersen birlikte yatağa bile atarlar photoshop ile. Yok o bile aklına gelmiyor kimsenin ve senaristimizin... Nikahtan kaçan kızımız bunalımda. İntiharın eşiğinde. Camdan zor kurtarıyorlar. Yahu geç anam babam. Sen psikopat kocadan intihar etmemiş kızsın. O zulümlere aslan gibi göğüs germiş kızsın sen. Kardeşin Avustralya'ya uçtu ve kayboldu tık çıkarmadın. Aniden gelen baban öldü servete kondun. O servet birden uçtu, sen tınmadın. Anan neler yaşadı sen yine tınmadın. Neymiş Aslı ile Deniz öpüşmüş. Yahu sen elin adamı ile neler yapmıştın soran oldu mu sana? O fotoğrafın ne zaman çekildiğini nasıl anladın be kadın? Vallahi benden duymasın ama bunların aralarında ön sevişme bile yaşanmış olabilir. Ötesini bilemiyorum. O zamanlar takmadın da bu adam senle evlenmek için can attığı gün birden kıskanmak mı aklına geldi? Yoksa senaristin açıklamaktan kaçındığı bir evlenme zorunluluğunuz mu vardı. Deniz senle istemeden mi evleniyor? Mine kızım, 6 aylık hamile misin yoksa? İşi, gücü, beş parası olmayan Deniz in anlaşılmaz evlenme isteğinden şüphelenmedim değil aslında. Yahu beş haftadır bu saçma fotoğraf kurgulanıyor, biz de koyunuz ya, bekliyoruz. Benim insanıma verilen değer bu. Hadi senarist bu saçmalığı kurguladı bunun yapımcısı, yönetmeni yok mu? Ben çekmem yemin ederim. Kendim için bu saçmalığa imza atmamak için çekmem. Dizideki akla ziyan diğer senaryo saçmalıklarını yazmayacağım. Hiçbirinin mantık ile izahı yok. Hadi size sorayım bari. Bu Güven niye hapiste? İçkiyi satanlar Deniz ile salak pastacı değil mi? Onlar ortada yok bile. Ama olayın kanıtı şahidi olmayan Güven hapiste. Ne diyeceğiz? 'Hakimler bakınca anlamıştır' mı diyeceğiz? Hapisteki öz babası bir telefon ile bu pavyoncuya kızının borcunu sildiriyor, kızını ölümden kurtarıyor. Ama oğlu yanında kalsın diye sanıyorum Güven'e bir yararı olmuyor. Yahu pavyoncu aynı pavyoncu. Ağır abi bir talimat daha versin Güven de çıksın. Olmaz! Neyse, sıkmayayım sizi ama sıkıldım artık. Binbir düzmeceden kurtulduk, inşallah bu saçmalıktan da kurtuluruz. Bunu sürdürmenin anlamı, seyirciyi koyun yerine koymak değil de nedir? Saygılarımla..."

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:49 pm

ben olsam varya
aslı dan girer mineden bağlar denizde zırtlar güven de patlardım Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 914327
méLTémm ♥
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Yoksu611
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 06, 2010 8:50 am

Süper Bi eleştri olmuş valla duygularımızı ynsıtmış bence.. Arkadaşlar sonuna kadar okumayan varsa okusun derim ben. Çok güzel olmuş cidden Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 9072 Paylaşım için sağol..
-'-TuqCé-'-
Üye
Üye
-'-TuqCé-'-

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Delibo10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 08, 2010 11:21 am

Göruslerini cidden güzel aktarms
efekaygisiz
Üye
Üye
efekaygisiz

Ruh Hali : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Kaygil10
Takımı : Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 08, 2010 11:50 am

ckk ckk ckk ckk ckk ckk haklı konusmus
https://www.facebook.com.tr/CiqLohataa Esz
mrv22
Üye
Üye
mrv22

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....   Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 11:32 am

süper bi tespit olmuş kim kiminle oldu belli değil dizide Kavak Yelleri'ne Eleştiri ..... - Sayfa 2 9072

Kavak Yelleri'ne Eleştiri .....
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kavak Yellerine Ciddi Eleştiri (Mesut Yar'dan)
» Dağhan Kavak Yellerine Dönsün
» Kavak Yelleri Dizisine Ciddi Eleştiri!
» efe kavak yellerine mi döndü?
» Mesut Yar'dan Kavak Yellerine