Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe mi Değil mi?

+25
egecandan
Princess
♥ NuR ♥
safadizdar
MerwEfe *
umutbalci
mhe_25
nihan
ozgur.85
Efe_geri_dönsün
ismailgölbaş
alpy35
Ezqi~ferman
efe sever
Tubishh Sagolera
Pinar_Efe
raskolnikow efe
pelin*dağhan
yqmur
alper0606
cihan96
campell_2323
kararsiz
SamSuN
Efe_Deniz_AsLı_Mine
29 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Efe_Deniz_AsLı_Mine
Üye
Üye
Efe_Deniz_AsLı_Mine

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Deli10
Takımı : Efe mi Değil mi? Ts10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 9:49 am

Efe mi Değil mi? Fdssk

Arkadaşlar iyice bir bakın Aslı Sadece eli görüyor o arkdan gösterilen kişide Güven.Aslı bir ele baktı sonra Güven'e ...O el umarım Efe'nindir... :bounce:
http://www.kyfan.forum.st
SamSuN
Üye
Üye
SamSuN

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Keyifl10
Takımı : Efe mi Değil mi? Gs10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 9:56 am

Tıpa Tıp Aynı Ya
Efe_Deniz_AsLı_Mine
Üye
Üye
Efe_Deniz_AsLı_Mine

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Deli10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 10:00 am

ASLIYA DİKKAT GÜVENE DİKKAT KAMERA AÇISINA DİKKAT EL VE KAFANIN DURUŞ ŞEKLİNE DİKKAT ELİN TEN RENGİNE DİKKAT.EL İLE KAFA ÇOK FARKLI BİR ŞEKİLDE KİM KAFASI ÖYLE İKEN ELİNİ ÖYLE UZATABİLİR.O KAFA GÜVENİN KAFASI KAMERA GÜVENİN ARKASINDAN ASLIYA DOĞRU ZOOMLANMIŞ ASLI SADECE ELİ GÖRÜYOR.
http://www.kyfan.forum.st
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Olgun10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 10:38 am

Efe_Deniz_AsLı_Mine demiş ki:
ASLIYA DİKKAT GÜVENE DİKKAT KAMERA AÇISINA DİKKAT EL VE KAFANIN DURUŞ ŞEKLİNE DİKKAT ELİN TEN RENGİNE DİKKAT.EL İLE KAFA ÇOK FARKLI BİR ŞEKİLDE KİM KAFASI ÖYLE İKEN ELİNİ ÖYLE UZATABİLİR.O KAFA GÜVENİN KAFASI KAMERA GÜVENİN ARKASINDAN ASLIYA DOĞRU ZOOMLANMIŞ ASLI SADECE ELİ GÖRÜYOR.

aynn öle o el efenn eli
campell_2323
Banned
Banned
campell_2323

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 12:11 pm

inşallah éfénin élidir yaha dönsün artıq né 0lur
cihan96
Üye
Üye
cihan96

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 12:39 pm

inşlah arkadaşlar daghangeri döner
efenin yerine başka birini sokmazlar inşlah
alper0606
Üye
Üye
alper0606

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:02 pm

bencede efe hatta şöyle diim kafa güvenin kafası kamera aslıya zoom yapmış ama o el başkasının yani inşallah efenindir eğer efeyse tam orda o kamera açısında güvenle aslı arasına girecekk ve efeee gerii dönecekkk:D
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Cilgin10
Takımı : Efe mi Değil mi? Fb10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:09 pm

o zaman güven efeyi gördü çünkü tam arkasında
pelin*dağhan
Üye
Üye
pelin*dağhan

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:09 pm

Arkadaşlar inş. o el efenin elidir ama güven nolcak güven diziden çıkacak mı ? çıkacaksa nasıl çıkacak? Efe mi Değil mi? 9072
alper0606
Üye
Üye
alper0606

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:18 pm

yani tabii önce güven görmüş olacak efeyii ama direk ben aslıya döneceğini düşünüyorum
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Anlayi10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:26 pm

arkadaşım güvenn durdugu yere bak bakim aglar felan varmı dikkatli izle
Pinar_Efe
Üye
Üye
Pinar_Efe

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:33 pm

Arkadaslar ben demin yine tekrarina baktim .
O el efenin degil gibi . O el ciktiginda benim önümde efenin eli vardi .
El olarak benziyo ama tirnaklari benzemiyo :S
Insallah onun elidir .
Ama su ihtimalde var . Jale Incekol Efenin yerine Daghan Külegeci degilde bi baskasini Efe diyo sakabilir .
Insallah o el Efeye ( Daghan Külegece ) aitir .
Ama ben benzetemedim :S :(
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Asik10
Takımı : Efe mi Değil mi? Turkiye

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:37 pm

ya güven orda şaşkın şaşkın bakıyodu olanlara nerde güven oluyo manyaklaşmayın adamın kafasını gösterdiğinde aynı anda güveni de gösteriyo yani adamlar salakmı o kafa güvense güveni nie göstersin off mantıksızlaştınız iyice dikkatli izleyin...
Misafir
Misafir

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:39 pm

ne elmiş arkadaş ya Efe mi Değil mi? 9072
el - kafa -eşşek Efe mi Değil mi? 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 2:18 pm

o kafa güvenin değil güven kafası görünen her kimse onun arkasında
Ezqi~ferman
Üye
Üye
Ezqi~ferman

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Kederl10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 2:27 pm

Efredir o ya.Çok benziyor kafa şekli eline önceden dikkatle bakmadığım için el onun mu çıkaramadım ama kafa benziyor
alpy35
Üye
Üye
alpy35

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 2:31 pm

Bence efe gelecek. Yoksa gerçekten basından kaçmayıp bir açıklama yapardı. Efenin face'i var ben orda konuştum gelmiyormuş diyenler ünlüler face açtımı sizin gibileri kabul etmezler. Oldu da kabul etti diyelim ve gerçekten efe ile konuşuyorsunuz. Efe sürpriz olsun diye gelmeyeceğim diyordur. Efe gelmeyecek olsa medya karşısına çıkardı konuşurdu...
alpy35
Üye
Üye
alpy35

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 2:32 pm

Ezqi~ferman demiş ki:
Efredir o ya.Çok benziyor kafa şekli eline önceden dikkatle bakmadığım için el onun mu çıkaramadım ama kafa benziyor

El onun mu bnde bilemiyorum ama kafa birebir benziyor.. Boy da aslıyla karşılaştırdığımızda benziyor..
ismailgölbaş
Üye
Üye
ismailgölbaş

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 2:40 pm

arkadaşlar o kafa güvenn efe nn değil
Efe_geri_dönsün
Üye
Üye
Efe_geri_dönsün

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 3:13 pm

Selam Arkadaşlar Ben Emre Şimdi Efenin gelip gelmeyeceğine son veriyorum EFE GERİ GELİYOR EVET KANITIM VAR VİKİPEDİYE GİRİYORSUNUZ DAĞHAN KÜLEGEÇ YAZIYORSUNUZ VE ORADA 4.CÜ SEZONDA OLACAGI YAZIYOR KAPİŞ ?? Efe mi Değil mi? 9072
alpy35
Üye
Üye
alpy35

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 3:21 pm

Efe_geri_dönsün demiş ki:
Selam Arkadaşlar Ben Emre Şimdi Efenin gelip gelmeyeceğine son veriyorum EFE GERİ GELİYOR EVET KANITIM VAR VİKİPEDİYE GİRİYORSUNUZ DAĞHAN KÜLEGEÇ YAZIYORSUNUZ VE ORADA 4.CÜ SEZONDA OLACAGI YAZIYOR KAPİŞ ?? Efe mi Değil mi? 9072

Kapiş değil wikipedia Efe mi Değil mi? 9072

Wikipedia halka açık bir sözlüktür. Herkes değiştirebilir sonuçları Efe mi Değil mi? 9072
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:27 pm

Evet arkadasım bencede aslı orda sadece ele bakıo... Ne gıcıklar hee yani illa kafa karıstırcaklar yok o kafa kimin yok el kimin madem gelecek bu adam göster sonunda aslı ile efeyi birbirine bakarken orda bitir hiç olmassa sezon finalinde bütün bisene yapamadığını yap tims!!!
nihan
Üye
Üye
nihan

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:33 pm

bence aslı eli ve güveni aynı anda görüyor. o yüzden o kadar şaşırmış bakıyor.. ve haberlerde dağhanı külegeç'in 2 sezonluk anlaşma yaptığı söyleniyor. ne kadar doğru bilmiyorum ama o kafa güvenin.
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:35 pm

haberlerde 2 sezonluk anlaşma yaptıgı söyleniyor derken hangi haberler bunlar
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Efe mi Değil mi? Kimses10

Efe mi Değil mi? Empty
MesajKonu: Geri: Efe mi Değil mi?   Efe mi Değil mi? EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:41 pm

arkadaşlar bu efe deil bence sadece efeye benzeyen bir dublör ve ayrıca efeyi yani dağhanı bir bölüm için çağırmazlar yani eğer bu dağhansa bile yüzünü ufaktan gösterirlerdi ama şunu söleyebilirim yeni sezonda bu dublörün yerinde efe olacak bence Efe mi Değil mi? 743856
http://tarihsor.tr.gg

Efe mi Değil mi?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Adı Lazım Değil!!
» HİÇ İNANDIRICI DEĞİL...
» ARA ÇOK DEĞİL... YANLIZCA 1,5 AY
» Henüz geç değil...
» arkadaşlar sizcede mantıklı değil mi???