Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )

+174
CR7
halilibri
okantasdan
ssefse
Holyshit
güven_savar
texas16
ilaydaTr
dağhan_35
SnmCns
neres
FearLess_DewiL
tarık
gmbr_serseri
Sueda*
sweetgirl_xx
pnr(ae)
MuKu
erdemast
abzirt
senna_488
aLoNeCoJuq
aysi_dağhan
eloif
güldag
aybk_su_nur
saka24
ugursuz
sinan3444
irem_lara
oguncan
nilüfer
onurdede
yakut
buray
aefırat
efemveben
osmanosy
karaposu2
ayon1510
armut
tekgezer51
tugce3552
berbug00
Nyks
Efe^cim
serhat
eren1234
SoNGuLSaH
poyrazcan
ilkhan84
barishtelli
fbhalisfb
Aleyna
erdinc1907
dağhan hastası
SIIEP
GeNCeR
efegeridonsun
Ömrümün Sahibi
masal
Mikrob
BDG
sidelya
efdal
warrior5461
bedosi
alemdarmert
ceko
anmeselesi
eLiSha
SiNeM_eFe
velvet
faji642
2010zey
dk1987
§evd@
image98
EfeCiYiZ
kaanh81
mervenur
efemmutfak2
hiçkimse
qamseee
AsırıEfeci
x*x* ecem xx
esma
BLaSTeR
anko
TugceTm
zeynep
Birgül54
bamboo
ATIF
safaselin
Dağhanist
dilosumm
crazy_fun
dağhankolik
sn_bnm_hç_oldrcm..
iboli
ecem
aleko
uamustafa
KavakyellerIzmir35
samet_758
mrnda35
snm!
nickotin07
Burak
yagmur_daghan
Emma Duerre Black
efesizkavakyelleri1905
gözde can
efky
dağhanc!
neshe
şeydaaa_
kypelin
JuDaS071
ebosum
Potter_PP
sarah
hazL *
xxrecep
onur38xx
Hakan
Sahte32
Efe'M_Daghan'M
kavkylleri_efe (L)
EFE2828
OrJiNaL- AdAm
tkydrfting
busraat
ufuktemiz
gül güzeli
efe61
daghan
_kidman_
cerkez_hanceri
cypriot
karaktersiz rapçi
aimant
ßUrCU
dağhOKan
İzMiRLee
breakdown.
OrGinaL AdaM
Princess
omer_gzbyk
TuğçeB..
efeçağlar
ygmrkpln
latiff
melisae
JiLeT
yelizz
darkower
mhe_25
yqmur
zzzeynep
sari_engin16
L.Y.L
xxx
umutfatih10
bernanur
x-sweet-piskopat
yigit_fan
track
ebruikiz
efekaygisiz
efe sever
Tubishh Sagolera
Mertcans
178 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sonraki
YazarMesaj
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Berbat10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Bjkk

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:00 pm

Konunun ilk mesajı :

Evet Düşüncelerinizi Burda Tartışalım
http://www.yusufguneym.com

YazarMesaj
efe61
Üye
Üye
efe61

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:59 am

zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Relax10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 9:57 am

cypriot demiş ki:
aimant demiş ki:
Bence Efe geri dönecek.Çünkü bi düşünün Aslıya başka kim "Evlenme teklifi ettiğim yerde bekliyeceğim seni" diye mesaj atar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 719833
herkes... minenin oyunuysa mine orayı biliyor.ayrıca mine ne demişti ben burda oldukça sen mutlu olmucaksın demişti demi.ee mine aslıya hiçbişey yapmadı.ve iste geri dönüyordu.demekki bişeyler yapmış aslı acı çekti.ben burdan efe dönse bile bu oyunların efenin olduğunu düşünüyorum.ama belkide telefon olayının diğerleriyle hiçbir ilgisi yoktur

mine aslıdan intikam alacaktı ama hamile olduğunu öğrenince yumuşadı ve kandi derdine düştü.ve bu oyunların hepsini yapabilmesine imkan yok.çünkü bazılarını o bile blmiyor.em sen kendini düşün minenin yerine koy kendini.efeyi öldü biliyorsun.aslıda öyle biliyor.ben böyle bişey yaparsam aslı hemen anlar benim yaptığımı.yda en azından oyun olduğunu.ki zaten aklına hemen mine geldi.eğer aslının da güveninde aklına hemen mine gelmeseydi olabilir derdim.bişekilde öğrenmiş burakla yapmış olabilirdi.ama senaristler bizimde aklımıza ilk minenin geleceğini biliyorlar.böyle bir saçmalık yapmazlar.ayrıca ahmet yılmaz efe diye bi oğlan aldı fdedi.bunu nasıl ayarlayacak.tshirt ü nerden bilecek sadece aslının annesi biliyor sandıkta efenin tshirtünü sakladığını.ayrıca burakla mine deniz peşlerinde giderlerken aslıya msj geldi.aslı buluşmaya gittiğinde deniz mine burak hepsi tüneldeydi.yani el göründüğünde.mine burak oyunu olması imkansız.bukdar yapamazlar.im-kan-sızzz...
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Aggres10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 10:56 am

dağhan dönsün gelsin onsuz içimden izlemek gelmior diziyi :(
ufuktemiz
Üye
Üye
ufuktemiz

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 12:19 pm

yaa dağhan külegeç kavak yellerine geri dönüyormu Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 719833
busraat
Üye
Üye
busraat

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Tembel10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 12:22 pm

efe bence geri donecek ,, oyle istiyorum ve umuyorum !!!
tkydrfting
Üye
Üye
tkydrfting

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 12:38 pm

bence dağhan geri dönücek ama bu sezon için herangi bi anlaşması yok , o yüzden bu sezonun hiç bir bölümünde oynamadı, orda eli kulağı falan görünen kişide asıl olarak dağhan değil ama rol olarak efe, kim bilir kimi oynattılar efe die.. dönüceksede efeyi yani dağhanı yeni sezonda kanlı canlı görücez..
tkydrfting
Üye
Üye
tkydrfting

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 12:41 pm

o yüzden eli benziyodu kulağı benziyodu gibi düşünceler bence yanlış.. olaya gerçek hayat gibi değil birilerinin ekonomik kazanç sağladığı bi organizasyon gözüyle bakılmalı..
OrJiNaL- AdAm
Üye
Üye
OrJiNaL- AdAm

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Delibo10

MesajKonu: TAM DOĞRU LAF YERİNDE YANİ xxd   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:05 pm

efe sever demiş ki:
gel be efe kaygısız gel de bitsin artık kaygılarımız Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 9072
:romi: : :romi: :
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:07 pm

orda eli görünende efeydi bence.yani dağhandı. çünkü ffarklıo bi fragman daha varmış bikaç kişi görmüş.efeyi göstermişler sahede.aynı sahnede eli başkası oynaıp o elin sahibi dağhn çıkamaz herhalde.ben l benziyormu benzemiyormu yorum yapamam.çünkü dahanın eline hiç dikkat etmedim.ama el de rolde dağhanın kendisidir diye düşünüyorum mantık olarak.
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Karisi10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:09 pm

zzzeynep demiş ki:
orda eli görünende efeydi bence.yani dağhandı. çünkü ffarklıo bi fragman daha varmış bikaç kişi görmüş.efeyi göstermişler sahede.aynı sahnede eli başkası oynaıp o elin sahibi dağhn çıkamaz herhalde.ben l benziyormu benzemiyormu yorum yapamam.çünkü dahanın eline hiç dikkat etmedim.ama el de rolde dağhanın kendisidir diye düşünüyorum mantık olarak.

mantık olarak dogrusun. haklısında.
tims mantıklar haraket etmiyo. mantıkla haraket etse daghan diziden hiç çıkmazdı Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 743856
EFE2828
Üye
Üye
EFE2828

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Karizm10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:16 pm

slm Arkadaslar.inanin bende sizin gibi cok merak ediyorum.sizce gercekten efemi?Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 719833?
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:35 pm

timse bazen çokmu yükleniyoruz acaba diye düşünüyorum.sonuçta adamlar 4.sezona taşıyabildikleri bi dizi yayınlıyorlar.mantıksız olsalar bunu beceremezler.zaten bence efenin gidip güvenin gelmesi dışınsa hiçbir mantıksızlık yok dizidehatta fazla ince detaylar düşünülmüş.biraz düşününce taşlar yerine oturuyor hepsi biryere bağlanıyor.hatta bişey aha söyliyim.efe geldikten sonra ortalık nasıl karışacak dizi nasıl heyecanlanacak düşünsenize.belki de efenin bir sezon olmaması iyi bile oldu deriz.tbi bu senariste bağlı.güzel mantıklı ve heyecanlı bi senaryoyla devam ederlerse 4.sezona.efe kavak yellerinin olmazsa olması.3.sezonun başından beri çoğu bölmde efeyle ilgili sahneler geçmese daha sıkıcı olurdu.adamın hayali bile yetiyor.ama o ağların arasından efe çıkar güzel bi senaryoyla diziye heyecan katarlarsa 1 sezon efesiz kalmaya değdi bile diyebilirim şahsen.eğer efe çıkmazsa yada en azında aslıyı efeye götürecek biri ozaman sçma ve mantıksız bişey yapmış olurlar işte.
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 1:38 pm

tims te mantık olsaydı dağhan yerine sarp tercih edecek kadar mantıksızlaşmazlardı
_kidman_
Özel Üye
Özel Üye
_kidman_

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Asik10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 71211906

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 3:25 pm

görmeden inanmıcam Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 9072
Princess
Üye
Üye
Princess

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Canli10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 3:25 pm

Tims hersey iyi düsünüyor Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 914327
http://www.tims.tv/
kavkylleri_efe (L)
Üye
Üye
kavkylleri_efe (L)

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Deli10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 3:58 pm

tbiki dnsün ama efe olark dnsün bzm tanıdıımz orijinl adm olark !!! Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 914327
Efe'M_Daghan'M
Üye
Üye
Efe'M_Daghan'M

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Asik10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:26 pm

efe sever demiş ki:
tims te mantık olsaydı dağhan yerine sarp tercih edecek kadar mantıksızlaşmazlardı

arkandayım arkadaşım aynenn
Sahte32
Üye
Üye
Sahte32

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Psikop10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:40 pm

inşallah
Hakan
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Karizm10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 71211906

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 6:49 pm

valla ben bi duyum aldım doğrumu bilmiyorum efe gelecekmiş ama efe karakterini başkası oynuyacakmış eğer öyle bişey olursa ben bu diziye bakmam 37. bölümde kalırım...
onur38xx
Üye
Üye
onur38xx

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Gevsek10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 7:19 pm

Arkadaşlar merak etmeyin Dağhan Külegeç tekrar diziye dönüyor yeni sezonun ilk bölümünde 2. bölümünden itibaren tekrar Kavak Yelleri'nde göreceğiz onu..
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Karisi10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 7:40 pm

zzzeynep demiş ki:
timse bazen çokmu yükleniyoruz acaba diye düşünüyorum.sonuçta adamlar 4.sezona taşıyabildikleri bi dizi yayınlıyorlar.mantıksız olsalar bunu beceremezler.zaten bence efenin gidip güvenin gelmesi dışınsa hiçbir mantıksızlık yok dizidehatta fazla ince detaylar düşünülmüş.biraz düşününce taşlar yerine oturuyor hepsi biryere bağlanıyor.hatta bişey aha söyliyim.efe geldikten sonra ortalık nasıl karışacak dizi nasıl heyecanlanacak düşünsenize.belki de efenin bir sezon olmaması iyi bile oldu deriz.tbi bu senariste bağlı.güzel mantıklı ve heyecanlı bi senaryoyla devam ederlerse 4.sezona.efe kavak yellerinin olmazsa olması.3.sezonun başından beri çoğu bölmde efeyle ilgili sahneler geçmese daha sıkıcı olurdu.adamın hayali bile yetiyor.ama o ağların arasından efe çıkar güzel bi senaryoyla diziye heyecan katarlarsa 1 sezon efesiz kalmaya değdi bile diyebilirim şahsen.eğer efe çıkmazsa yada en azında aslıyı efeye götürecek biri ozaman sçma ve mantıksız bişey yapmış olurlar işte.

yapma allah aşkına. şu dizinin 1-119 arası bölümlerinden sana en az 100 tane mantık hatası çıkartırım. ayrıca timsin diziyi 4 sezona taşımasının sebebi bizler değiliz. tamamen ekonomik. tamamen duygusal yane. adamların başka tutan dizisi yok sinema filmleri fos çıktı. en çok parayı ky kazandırıyor. efesiz haliyle bile. bırakırlarmı hiç. saçmalarlar ama bi şekilde götürürler.
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 7:57 pm

arkadaşlar kesinlikle dağhan dönecek olay burayakadar geldikten sonra dönmemesi gibi bir sorun olamaz aksi halde dizinin ve tims in sonu olur dağhan hayranlarına şimdiden hayırlı olsun orjinel adamımız geri dönüyor hadi hayırlısı 85 ten buyana izlemiyordum son iki bölümü hariç oda dağhan haberini aldım o yüzden izledim adını duymak bile diziye ayrı hava veriyor bir dağhan sever saygılar
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 9:03 pm

Bencede döncek eğer dönmicek olsaydı bukadar ileri gidemezlerdi eminim buna o el dağhanın olmasa bile dağhan yeni sezonda kesinlikle var bence ama resimlere çok dikkatli baktım dağhanın eline çok benziyo ya ayy allahım çıldırtıyolar insanı ya Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 743856
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 9:17 pm

yani artık dönecek bu saatten sonra çıkıp bu bi oyunduuu diyemezler yakarım timsi Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 769411
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 01, 2010 9:19 pm

yani artık dönecek bu saatten sonra çıkıp bu bi oyunduuu diyemezler yakarım timsi Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 5 769411

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )
5 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sonraki
 Similar topics
-
» Bir Tartisma Konu
» Sizce bu dağhan fanda ,dağhan üye olmusmudur gzli olarak??
» Anti Dağhan'cılara Dağhan'dan Cevap
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» dağhan'a