Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )

+174
CR7
halilibri
okantasdan
ssefse
Holyshit
güven_savar
texas16
ilaydaTr
dağhan_35
SnmCns
neres
FearLess_DewiL
tarık
gmbr_serseri
Sueda*
sweetgirl_xx
pnr(ae)
MuKu
erdemast
abzirt
senna_488
aLoNeCoJuq
aysi_dağhan
eloif
güldag
aybk_su_nur
saka24
ugursuz
sinan3444
irem_lara
oguncan
nilüfer
onurdede
yakut
buray
aefırat
efemveben
osmanosy
karaposu2
ayon1510
armut
tekgezer51
tugce3552
berbug00
Nyks
Efe^cim
serhat
eren1234
SoNGuLSaH
poyrazcan
ilkhan84
barishtelli
fbhalisfb
Aleyna
erdinc1907
dağhan hastası
SIIEP
GeNCeR
efegeridonsun
Ömrümün Sahibi
masal
Mikrob
BDG
sidelya
efdal
warrior5461
bedosi
alemdarmert
ceko
anmeselesi
eLiSha
SiNeM_eFe
velvet
faji642
2010zey
dk1987
§evd@
image98
EfeCiYiZ
kaanh81
mervenur
efemmutfak2
hiçkimse
qamseee
AsırıEfeci
x*x* ecem xx
esma
BLaSTeR
anko
TugceTm
zeynep
Birgül54
bamboo
ATIF
safaselin
Dağhanist
dilosumm
crazy_fun
dağhankolik
sn_bnm_hç_oldrcm..
iboli
ecem
aleko
uamustafa
KavakyellerIzmir35
samet_758
mrnda35
snm!
nickotin07
Burak
yagmur_daghan
Emma Duerre Black
efesizkavakyelleri1905
gözde can
efky
dağhanc!
neshe
şeydaaa_
kypelin
JuDaS071
ebosum
Potter_PP
sarah
hazL *
xxrecep
onur38xx
Hakan
Sahte32
Efe'M_Daghan'M
kavkylleri_efe (L)
EFE2828
OrJiNaL- AdAm
tkydrfting
busraat
ufuktemiz
gül güzeli
efe61
daghan
_kidman_
cerkez_hanceri
cypriot
karaktersiz rapçi
aimant
ßUrCU
dağhOKan
İzMiRLee
breakdown.
OrGinaL AdaM
Princess
omer_gzbyk
TuğçeB..
efeçağlar
ygmrkpln
latiff
melisae
JiLeT
yelizz
darkower
mhe_25
yqmur
zzzeynep
sari_engin16
L.Y.L
xxx
umutfatih10
bernanur
x-sweet-piskopat
yigit_fan
track
ebruikiz
efekaygisiz
efe sever
Tubishh Sagolera
Mertcans
178 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sonraki
YazarMesaj
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Berbat10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Bjkk

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Empty
MesajKonu: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:00 pm

Konunun ilk mesajı :

Evet Düşüncelerinizi Burda Tartışalım
http://www.yusufguneym.com

YazarMesaj
yagmur_daghan
Üye
Üye
yagmur_daghan

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Anlayi10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Ts10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:02 pm

zaten efenin hayaletiyle yürüttükleri bölümlerde alıyorlar bu reytingleri...
SnmCns
Üye
Üye
SnmCns

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Bezgin10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:31 pm

efe dönmesse kavak yelleride benim için bitmiştir.insanlarla bukadar oynamanın bir anlamı yok tims efenin geri döneceğini kullanarak reyting yükseltmeye çalışıyorsa onlara bir ceza vermek lazım ve bence efenin gelmesini isteyen kimse diziyi izlememeliki yaptıklarının saçmalığını anlasınlar zaten efe varken hiç kaçırmadığım kavak yellerini o gittkten sonra ara ara izlemeye başlamıştım.geri döndü haberlerinden sonra tekrar takip ediyordum geri gelmediysede hiç izlemem olur biter iyice sinir bozucu olmaya başladı çünkü bu gelip gelmeme tartışmaları...
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:34 pm

SnmCns demiş ki:
efe dönmesse kavak yelleride benim için bitmiştir.insanlarla bukadar oynamanın bir anlamı yok tims efenin geri döneceğini kullanarak reyting yükseltmeye çalışıyorsa onlara bir ceza vermek lazım ve bence efenin gelmesini isteyen kimse diziyi izlememeliki yaptıklarının saçmalığını anlasınlar zaten efe varken hiç kaçırmadığım kavak yellerini o gittkten sonra ara ara izlemeye başlamıştım.geri döndü haberlerinden sonra tekrar takip ediyordum geri gelmediysede hiç izlemem olur biter iyice sinir bozucu olmaya başladı çünkü bu gelip gelmeme tartışmaları...

Tamamiyle katılıyorum...
dağhan_35
Üye
Üye
dağhan_35

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Hasta10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:52 pm

Off konuyu nereye getirdiniz Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 9072
ilaydaTr
Üye
Üye
ilaydaTr

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 1:47 pm

dağhanıı iistiioruz .. yeter artık .. kavak yeleerii efeesiz bi hiç ..
Ömrümün Sahibi
Üye
Üye
Ömrümün Sahibi

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Ozlemi10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:06 pm

sıkıldım valla yha.... ORJİNAL ADAM gelsin... Ben güven gibi bi DOLANDIRICIYI izlemeyi istemiyorum... komiklik yapmaya çalışan birinide değil... sadece DAĞHAN'ı istiyorum... :( çok özledim dizi onsuz bi hiç...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:37 pm

güvene önceden çakma efe diyordum ama artık değiştiriyorum lakabını
etkisiz eleman güven varken bile efeden bahsediliyorsa bu etkisiz elemanlıktan başka birşey değil
Ömrümün Sahibi
Üye
Üye
Ömrümün Sahibi

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:38 pm

efe sever demiş ki:
etkisiz eleman güven varken bile efeden bahsediliyorsa bu etkisiz elemanlıktan başka birşey değil

cidden öyle Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 743856
yagmur_daghan
Üye
Üye
yagmur_daghan

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 5:24 pm

dağhan k.yellerinde oynamasada olur bi dizide onun yüzünü görelim yeterr
sweetgirl_xx
Üye
Üye
sweetgirl_xx

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Asik10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:36 am

Ömrümün Sahibi demiş ki:
efe sever demiş ki:

gerçektende öLeee katılıyormm ..Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 743856
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptySalı Haz. 29, 2010 9:06 am

dağhan külegeçin bir hayranıyla resmi var dağhanın hayranlarının açtıgı facebook sayfasında
resim yeni eklenmiş kısa saçlı dağhan sakallı ama daha önceki gibi uzun değil sakalı
Potter_PP
Üye
Üye
Potter_PP

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptySalı Haz. 29, 2010 12:51 pm

Fragmanı da izledikten sonra bitti tüm ümitlerim agalar ..! Fragman besbelli konuşuyor Efe yok diye :S
texas16
Üye
Üye
texas16

Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 71211906

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 6:30 pm

dönüyor tahminlerime göre ama bu zamana kadar nerelerdeydi ne yaptı ?
erdemast
Üye
Üye
erdemast

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 6:54 pm

biz dağhan külegeçi kavak yellerine istiyoruz biz efeyi ( Dağhan Külegeç ) i istiyoruz inşallah geri döner efe efesiz bu dizinin tadı yok güvende kimmiş orjinal adamımız efe varken biz efeyi istiyoruz lütfen efe gelsin sevgili yönetmenlerimiz ne olursunuz efeyi getirin dağhan külegeçi getirin bize efeyi istiyoruz biz eğer efe gelmezse bu dizi hayatta toparlanamaz efe gelmezse büyük bir izleyici kaybedecektir kavak yelleri adım gibi eminim
erdemast
Üye
Üye
erdemast

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 6:56 pm

efe gelmezse bu diziyi kesinlikle izlemeyeceğim birtek ben değil kimse izlemez iyice izleyici sayısı azalır biz 1 ay boyunca efe gelecek umuduyla yaşadık ve geleceğine inanmak istiyoruz inşallah gelir sevgili yönetmenlerimiz ve senaristlerimiz bize bu sevinci yaşatır inşallah efe geri gelsin
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Sarhos10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 7:03 pm

Benim umudum iyice bitti. İstanbulda girecek deniyor dizi ekibi hala izmirde herşey dönmeyeceğini gösteriyor arkadaşımdamı kandırdı beni ne
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:00 pm

arkadaşlar efenin gelmesini bende istiyorum ama dönmeyecek bence
eğer dönecek olsa neden sezon finalinde dönmedi ya da neden 5 bölüm sonra?
bence bunların hepsi bir kandırmaca 5 bölümün reytingini garanti altına almaya çalışıyorlar 5 bölüm sonrada yine bulurlar bişeyler bence düşünecek çok zamanları var nasıl olsa...
peki herkes dönecek diyor hani kanıt?
sürekli daha önceden adını bile duymadığımız internet sitelerinden haberler...sette tanıdıklar....oyunculara soranlar...arkadaşlarından öğrenenler.... peki kanıt nerde?
fotoğraf nerde? video nerde? ya da resmi bir açıklama...
birisi çıkıp dağhanın diziye dönme ihtimali var diyorsa bu dilden dile dolaşa dolaşa dağhanı gördüm olayı oluyor
neden resmi site yenilenmiyor oyuncu kadrosu değişmiyor ya da yeni sezon resimleri yok?
jale incekol dizinin yönetmenliğiini bırakıyor deniliyor ?hani neden ayrıldığı resmi olarak duyulmadı yada resmi sitede neden yönetmen olarak jale incekol yazıyor?
ben inanmıyorum eğer inanırsam ve gelmesse üzülen ben olacağım ....yada biz....
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:11 pm

yqmur demiş ki:
bence bunların hepsi bir kandırmaca 5 bölümün reytingini garanti altına almaya çalışıyorlar 5 bölüm sonrada yine bulurlar bişeyler bence düşünecek çok zamanları var nasıl olsa...
sürekli daha önceden adını bile duymadığımız internet sitelerinden haberler...sette tanıdıklar....oyunculara soranlar...arkadaşlarından öğrenenler.... peki kanıt nerde?
birisi çıkıp dağhanın diziye dönme ihtimali var diyorsa bu dilden dile dolaşa dolaşa dağhanı gördüm olayı oluyor
neden resmi site yenilenmiyor oyuncu kadrosu değişmiyor ya da yeni sezon resimleri yok?
jale incekol dizinin yönetmenliğiini bırakıyor deniliyor ?hani neden ayrıldığı resmi olarak duyulmadı yada resmi sitede neden yönetmen olarak jale incekol yazıyor?

neden sezon finalinde donmedi bilmem ama bence jale incekoldan dolayı. jale 123. bölümden sonra ayrıldı.bu bölümden sonra yonetmen başkası olacak. daha 120-123 bölümlerde yonetmen ve resmi sitede bu degişiklikler bu bölümden sonra olacak.

istedigin ispatları getirmek ancak temmuz ortası olacak. cunku set o zaman. muhtemelen de istanbulda

dağhanın döndügünü setten arkadaşımdan ogrendim süpriz diye acıklanmıyor sadece . döndü bunlar boşa degil uzulmeyin derim.ve dedigim gibi 124. bölümde gercekler anlaşılacak. inş. o bölüm goruruz efeyi arkadaşım net birşey demedi bilemem dedi hangi bölüm diye,123.bölüm son dedi jalenin. jale gider daghan doner dedi bana Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 914327
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Pusuda10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:18 pm

ecem demiş ki:

neden sezon finalinde donmedi bilmem ama bence jale incekoldan dolayı. jale 123. bölümden sonra ayrıldı.bu bölümden sonra yonetmen başkası olacak. daha 120-123 bölümlerde yonetmen ve resmi sitede bu degişiklikler bu bölümden sonra olacak.

istedigin ispatları getirmek ancak temmuz ortası olacak. cunku set o zaman. muhtemelen de istanbulda

dağhanın döndügünü setten arkadaşımdan ogrendim süpriz diye acıklanmıyor sadece . döndü bunlar boşa degil uzulmeyin derim.ve dedigim gibi 124. bölümde gercekler anlaşılacak. inş. o bölüm goruruz efeyi arkadaşım net birşey demedi bilemem dedi hangi bölüm diye,123.bölüm son dedi jalenin. jale gider daghan doner dedi bana Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 914327

umarım böyle olur vala ya Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 743856
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 9:20 pm

ecem demiş ki:
yqmur demiş ki:

bunların doğru olmasını çok isterim ama inanmıyorum...
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 5:12 am

hele sabredin 4 gün kaldı , gelip gelmeyeceği 4. sezonun ilk bölümlerinden belli olur zaten..
yagmur_daghan
Üye
Üye
yagmur_daghan

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 7:19 am

BLaSTeR demiş ki:
hele sabredin 4 gün kaldı , gelip gelmeyeceği 4. sezonun ilk bölümlerinden belli olur zaten..
ilk bölüme gerek yok zaten fragmanda hersey belli 😢
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Relax10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 8:56 am

fragmanda efeyi göstermelerinimi bekliyordun yağmur_dağhan.saçmalama lütfen.sır gibi sakladıkları herkesten gizledikleri sürpriz yapmayı düşündükleri şeyi hemen ortayamı çıkaracaklar yani?son ana kadar kimse bişey bilmeyecek.dağhan nezaman ekranda görünecek ozaman herşey belli olacak.ozamana kadar ismini yada resmini biyerde görmeyi beklemeyin.boşuna beklemiş olursunuz.
Holyshit
Üye
Üye
Holyshit

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 12:25 pm

arkadaşlar insan sevdiğine sürpriz yapar ticari çıkar olan bi yerde sürpriz unsuru yokdur yani dağhan diziye katılsaydı emin olun çokdan bilirdik
diyorum ki fazla umutlanıp sonradan üzülmeyin
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Kimses10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) - Sayfa 26 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 1:46 pm

yha gelecekse ilk bölümde gelmez zaten...
http://tarihsor.tr.gg

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )
26 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sonraki
 Similar topics
-
» Bir Tartisma Konu
» Sizce bu dağhan fanda ,dağhan üye olmusmudur gzli olarak??
» Anti Dağhan'cılara Dağhan'dan Cevap
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» dağhan'a