Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.

+10
melisae
barishtelli
eloif
sarah
cypriot
Tubishh Sagolera
karaktersiz rapçi
safadizdar
efe sever
*Dnz
14 posters
YazarMesaj
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Acili10
Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Bjkk

Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Empty
MesajKonu: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 10:58 am

ALINTIDIR.!

Arkadaşlar bende Yiğit abinin gerçek facei ekli bakın Sevinç Erbulak ne yazmış duvarına ;

Sevinç Erbulak Midyat
Sen de mi delirdin yiğit?ablam yanımda sana selam söylüyo bi de merak ediyo dağhan kabak yellerine geri dönecek mi diye:=PPPPPPPPPPPPPPPPPP ay çok güldük pardon gerçekten...biz de zıvanadan çıktık artık!herkesi siliyoruzzzzzzzz...kolay gelsin sana!

Yiğit Güralp
bir de size yakıştıramadık diye tenkit edip ayıplayanlar var... kendimi bir aziz nesin kıssasında oynuyor gibi hissediyorum Sevinç... ben de selam söylüyorum... ortada çok büyük bir pazarlama tekniği, taktiği var... müthiş bir ticari gelsin paralar bu işin salağı damarı buysa sömürelim tezgahı var... onun peşine takılan herkesi müthiş bir tüketim toplumu canavarı ağına düşmüş zavallılar gibi görmek de canımı sıkmıyor diyemem...

Sevinç Erbulak Midyat
''bu senaryoda bir yanlışlık var,bu aile ege'liydi ya'',''boş verinnn unutmuştur onu seyirciiiii''...unuttura unuttura,yuttura yuttura,10 kişiden 8'i ''dizi insanıyız nihayetinde sevinç hanım'' oldular...çok haklısın yiğit...ne demeli bilmiyorum...

Buyrun burdan yakın!
Resmen dalga geçiyorlar ve onlarda tamamen ticari bir şey olduğunun farkındalar.
ACI BİR GERÇEK AMA ANLAYIN ; DAĞHAN DÖNMÜYOR!!!!!!!!!!
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 11:09 am

belki dağhan dönmüyor ama şöyle bir gerçek var yiğit güralp diziyi bırakalı yıl oldu artık başkaları yazıyor her ne kadar yiğit güralp dönmüyor desede şimdiki yazarlar ne yazar bilmem senaryoya
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 11:16 am

Yiğit Güralp dönmüyor demiyor ki o hiç bir şey demiyor.
Ama yani bu yazıdan anlaşılan o ki DAĞHAN DÖNMÜYORRR.
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Cesur10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 12:28 pm

ya inşallah dağhan döner ama en iyisini yinede o bilir bi sorun varsa mutlu olamıcaksa dönmesin dağhan bizim için önemli kavak yelleri değil yeni projelerde de onu severiz biz.
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts
karaktersiz rapçi
Üye
Üye
karaktersiz rapçi

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 1:01 pm

bi adam diziden ayrıldı cenazesi göstermediler öldü dediler sonra sezon finaline dogru efe yaşıyormu acaba dediler nasıl bi oyun bu yaa efe gelcecek ark bekliyorum ben hade gelmedi yazıkk kı ne yazık çok gzl bi diziyi ne hale getirdiler eski bölümlerinde insan tv ye kitlenirdi bu dizinin kurtula bilmesi için daghan gerekli bunu onlarla bilio bu kadar
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Asik10
Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Turkiye

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 7:29 pm

valla bu yazıdan gelmeyeceğini çıkaramadım ben bide dönmeyecekse bile safa nın dediği gibi bizim için önemli olan DAĞHAN kavak yelleri değil o yüzden DAĞHAN nerde biz orda gelirse izleriz gelmezse izlemeyiz bu kadar basit...
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Fb10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 7:59 pm

evet bende baktım yiğit abinin profiline.çok iyi birisidir kendisi.konuşulanlara bakılınca artık bu konudan çok sıkıldıkları görülüypr ve dağhan abinin dönmeyeceği görülüyor.dönse yapıma ve diziye böyle laf sokmazlar
http://www.erdincbirinci.tr.gg
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Huysuz10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 8:42 pm

bende baktm ama şimdi bulamadım o konuşmayı
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Keyifl10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 8:46 pm

Uffff bencede dönmeyecek hani "Aaaaa yiğenim tekrar Kavak Yelleri'ne dönmüş görüyormusun , nedense hiç de haberimiz olmadı !?" demeye çalışıyor resmen reklam amaçlı olduğunu Dağhan'ın diziye geri meri dönmediğini söylüyor.

AMA NEDENNNNN????BİZİ BU KADAR HEYCANLANDIRDIKTAN SONRA BU YAPTIKLARI AYIPPPPP 😢
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 9:06 pm

ben bi yorum yazdım o konuşmaya bi açıklama olsaydı kimse rahatsız etmezdi sizleri diye ama silmiş yiğit abi.
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Keyifl10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptySalı Haz. 01, 2010 9:15 pm

Ayyy bence Kavak Yelleri eskisi gibi güzel değil ve Kavak Yelleri'nin ilk zamanlardaki Kavak Yelleri gibi olmamasının 2 sebebi var;

1)tabii ki Dağhan Külegeç gibi dizinin akışını sağlayan bir karakteri diziden çıkarmaları
2)Şu an ki senaristlerin Yiğit Güralp kadar konuya hakim ve yaratıcı olmamaları

Bu gidişle Efe dönse bile senaristler konuyu toparlayamıyacaklar senaryoda çok açık nokta var gibi duruyor.O yüzden ben artık Kavak Yelleri'nden tüm umudumu kaybettim.Dağhan Külegeç önünü açıcak daha güzel projeleri hakediyor.

Ama bir yandanda düşünüymüyor değilim tekrardan Dağhan Külegeçli ve Yiğit Güralpli bir Kavak Yelleri ne güzel olur diye...
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 1:31 pm

Hem bu yorumlardan şikayet ediyorlar hemde açıklama yapmıyorlar.
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Anlayi10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 3:27 pm

ADAM GIBI DAGHAN CIKIP DONMUYORM DESE OLAY BITICEK BIZDE BU KADAR UGRASMICAZ OZMN KUSURA BAKMASIN KIMSE AMA SUCLU DAGHAN YA BIZI BOYLE KANDIRMALARINA RESMEN ALET OLUYO
melisae
Üye
Üye
melisae

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Delibo10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 3:55 pm

kabak yellerı haha cok guldumm onlar bıle anlamıs artık ya
aslı**efe
Üye
Üye
aslı**efe

Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Gs10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 4:04 pm

ben bu konuşulanlara inanmadım çünkü böyle şeyler söyliceklerini sanmıyorum ihtimal vermiyorum eğer dağhan dönmicekse neden sezon finalinin her dakikasında adı geçti bunu nasıl yorumlayabiliriz bana kalırsa dönecek büyük ihtimalle çünkü onsuz bu gemi daha fazla yürümez sarp ta diziden ayrılır sanırım bi kaç bölüm sonra
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 4:26 pm

İyi de gerçek bunlar nesine inanmıyorsun Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. 9072
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:27 pm

aslı**efe demiş ki:
ben bu konuşulanlara inanmadım çünkü böyle şeyler söyliceklerini sanmıyorum ihtimal vermiyorum eğer dağhan dönmicekse neden sezon finalinin her dakikasında adı geçti bunu nasıl yorumlayabiliriz bana kalırsa dönecek büyük ihtimalle çünkü onsuz bu gemi daha fazla yürümez sarp ta diziden ayrılır sanırım bi kaç bölüm sonra
nedenmi adı geçti ? cevabı:rayting...
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Huysuz10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPerş. Haz. 03, 2010 10:28 pm

melisae demiş ki:
kabak yellerı haha cok guldumm onlar bıle anlamıs artık ya
herkes anladı KABAK YELLERİİİNİİ tüm türkiye (ERGEN SARPÇILAR HARİÇ)bi tims anlamadı
logan35
Üye
Üye
logan35

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyCuma Haz. 04, 2010 7:23 am

Size söylüyorum ama sırf sarp apağı seviyorum dye bana inanmıyorsunuz dağhanıda sevmesem burada işim ne?
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Asik10
Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Turkiye

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyCuma Haz. 04, 2010 9:56 am

bende sarp apağı seviyorum ama sarp fanında da böle yapmıyorum arkadaşım bence dikkatli konuş kelimelertini dikkatli seç benden sana bi uyarı diyim..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyCuma Haz. 04, 2010 2:26 pm

logan35 demiş ki:
Size söylüyorum ama sırf sarp apağı seviyorum dye bana inanmıyorsunuz dağhanıda sevmesem burada işim ne?
ortalığı karıştırmak için Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. 914327
semihcelik
Üye
Üye
semihcelik

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 1:40 pm

yooo ben dün annesine msj attım.

Sizi Ve Ailenizi Çok Büyük Hayranıyız.Ayşe ablacım lütfen dağhan abinin dizide oynayıp oynamıyacağı hakkında bilgi verirmisiniz.Size Ve Ailenize Tekrar Başarı Dileklerimle Sayglılar.

cevap:inanın bana dağhanın kendi bile bilmiyor..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPaz Haz. 06, 2010 9:18 am

ortalığı karıştırmak için güven ciler doluşuyo fan a Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. 9072 hepsini temizlemek lazım
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Kimses10
Takımı : Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. Gs10

MesajKonu: Geri: Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.   Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:16 pm

Je T'aime demiş ki:
ortalığı karıştırmak için güven ciler doluşuyo fan a Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları. 9072 hepsini temizlemek lazım
aynen.. :romi: : :romi: :
http://tarihsor.tr.gg

Yiğit Güralp ve Sevinç'in Erbulak'ın mesajları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YİĞİT GÜRALP İLE KONUŞTUM AMA..