Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)

4 posters
YazarMesaj
ispirli211
Üye
Üye
ispirli211

YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) Empty
MesajKonu: YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)   YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:07 pm

kavak yelleri benim için bitmiştir 121 efe geldi geldi gelmedi bitmiştir DAĞHAN ne yapıo anlamadım ki hiç mi üzülmüo bu duruma nese ben den bukadar
yashero
Üye
Üye
yashero

MesajKonu: Geri: YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)   YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:09 pm

aynen
efemmutfak2
Üye
Üye
efemmutfak2

Ruh Hali : YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) Eglenc10
Takımı : YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) Bjkk

MesajKonu: Geri: YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)   YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:11 pm

katılıyorum bnde 125. bölüme kadar bklıcem gldı gldı aradab ir bakarım gldımı dıye okdar... :evil:
erdinc1907
Üye
Üye
erdinc1907

Takımı : YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) Fb10

MesajKonu: Geri: YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)   YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:13 pm

125 ne arkadaşlar ya 123 te bekliyorum ben gelemzse ne kavak yellerini izlerim nede dağhanı beklerim.ama tabi tv ye çıkınca izlerim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)   YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş) EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:13 pm

saçma saçma konular açıyosun silinir tabi
başlığına baksana bi ilk önce :x

YETER BU KADAR...(açtığım her konu 5 dk içinde silinio nasıl bir iş)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne kadar Doğru ne kadar yanLış biLMiyorum gir bir bak !
» Peki o arabanın içinde ne oldu??!
» Tek Konu ....
» Yeter
» EFE nin TEL kayığın içinde ? ZiL sesi bile aynı