Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Peki o arabanın içinde ne oldu??!

+3
guli_23
GeNCeR
KYGSZdaghan
7 posters
YazarMesaj
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

Peki o arabanın içinde ne oldu??! Empty
MesajKonu: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 2:56 pm

arkadaslar peki senaristler ne düşündüde birtek efe cıkamadı diyor?yada cıktı da nasıl oldu dierleri atladımı noldu yani bunu tartısmayı isterim cok merak ettim..
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Sessiz10
Takımı : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Turkiye

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 3:03 pm

atlamış olabilir diğerleri ama efe cinayetle suclandıgı ıcın bılerek atlamayıp gercekten ölmüş olabilir ve denizde kaybolmustur..

buraya kadar olanların olması tamam da bu adam böle yapmıssa cesedi nerde onu da anlamadım cok karısık ve saçma yaa :S:S
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 3:09 pm

jason bu başlık altında bu yazdıgın ne alaka kardesım anlamadım Peki o arabanın içinde ne oldu??! 743856Peki o arabanın içinde ne oldu??! 743856 düşüncenin görünmesini istiyosan dizi ile yorumlar konusuna bi başlık acabilir herkesin görmesini saglayabilirsin
guli_23
Üye
Üye
guli_23

Takımı : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Bjkk

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 4:05 pm

ya efe cinayetten suclandigi icin kendini ölümün ellerine birakmaz bile bile tam tersi ölmemek icin cirpinir hem asliya olan askindan hemde sucsuz oldugunu ispat etmeden ölmemek icin.. halbuki madem dönmiycek diziye cesedi bulunsaydi cogu kisi efeden umudunu yitirip diziye bakmiycakdi böyle bi senorya yapildiki diziden efe döner diye kopmayalim.. Iste güyya efe akintiya kapildi ve öldü diye kabullenildi cesedin neden bulunmadiginida kendimce acikladim zaten
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Defaul10
Takımı : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Gs10

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 4:36 pm

abi ben hiç bişi anlamadım harbiden nerde bu adamın cesedi ya :S cesedi bırak denize yardım eden gölge kim :S
guli_23
Üye
Üye
guli_23

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 4:40 pm

ya o gölgeyi izleyince herkesin aklina kim geldi ? tabiki efe geldi. yani oda bi oyun olabilir ya sacpa sapan biri cikar yada sadece bi bölümlük kafa karisdirmak icindir yada cok kücük bi ihtimal belkide efedir
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Yoksu611

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 5:05 pm

arkadaşlar arbanın içinde noldu bilmiyorum ama....96.bölümü yayınlamışlar ben okudum aslı ile güven bi otelde kalcaklarmış ilk geceleri fanlanmış artık iyice sapıttılar biliyorum açılan konuyla ilgiisi yok yazdıklarımın ama duramadım aslı da iyice uçtu artık kimle napcanı şaşırdı Peki o arabanın içinde ne oldu??! 743856)))
guli_23
Üye
Üye
guli_23

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 5:15 pm

ya oha yani otel odasinda simdi okudum bende yuh yani keske asli o arabanin icinde geberip gitseydi de bu durumlara düsmeseydi ya
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Yoksu611

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 5:35 pm

evet ya efe yle birlikte oda gitseydi de bizde böyle şeyleri görmek zorunda kalmasaydık tam bi rezillik aslında onun bi suçu yok senaristler işi iyice abarttılar
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Karizm10
Takımı : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Fb10

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 7:03 pm

Efe ölmedi sadece Kayboldu

Arkadaslar

96 Fragmani Koydum
Daghan kulegec fragmani gidin bakin
sanki Kamiyon'da efe gördum ama efe degildir bence
http://daghankulegec.fanforum.biz/
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Peki o arabanın içinde ne oldu??! Masum10

MesajKonu: Geri: Peki o arabanın içinde ne oldu??!   Peki o arabanın içinde ne oldu??! EmptyPerş. Ara. 03, 2009 9:26 am

benim umudum var bende kamyonda efenin olacağına inanıyorum ama bölüm özetini okuyuncada bi detay verilmemiş orda tereddütte kaldım açıkçası varmı? yokmu? sezon finali arabayla ilgili olarak bende efenin bile bile kendini öldürceni sanmıyorum hala aklımda bir gün mutlaka gelicek sözleri var ben efenin araba olayından sonra bi yerlere bilerek gittine inanıyorum sırf davanın düşmesi için sonuşta polislerin gözünde efe suçlu :(

Peki o arabanın içinde ne oldu??!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PEKİ ÖLDÜYSE NEDEN ÖLDÜ NİE KAÇTİ DİYEN YOK MU NASİL KARDEŞLİK BU?
» arkadaşlar araba denize düşünce efe öldü diyorlar efe yüzmeyi biliyordu.Arabada da kalmadığı kesin çünkü arabada bulunamadı sizce ne oldu ?
» Peki Daqhan Kulegec'i Yanı Orjınal Adamı Yenı Sezonda Kavak Yellerınde gorucekmıyız.
» Peki şimdi nasıl bağlayacaklar
» Yazık Oldu !!