Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Peki şimdi nasıl bağlayacaklar

+16
esqimmm
efesiz_efe
brucasfan
yqmur
eda__efeci
erdemast
askermt
efe'mm
OrijinaL.Adam
asds
-.-Yagmur-.-
mhe_25
anmeselesi
Duygusu
KYGSZdaghan
dağhOKan
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Yoksu611
Takımı : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Turkiye

Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Empty
MesajKonu: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 9:49 am

gördünüz motora atladı ve gitti sadece bunu gösterek güzel bir dönüş olmuş diyemeyiz

BENCE tahmin ve olasılık payım %40 veriyorum

Efe evden çıkacak motorla o yürüdüğü yerden işe gidecek çünkü motor falan varsa bir işi vardır

orjinal man 4 yıl boyunca dönmediyse ve bu kadar rahat gezebiliyorsa hafızası kayıptır

orda yürürken arkadan diğerlerinden biri görecekki söylentilere göre bu mine olacak ondan sonra bir ara sokak sahnesi var ki orası benim dikkatimi çekti koşa koşa çıkıyordu farkında olmadan mine bunu takip ederken bu oraya gidecek ve bilmeden mineyi atlatıcak motora atlayıp izini kayıp ettirip eve gidecek

SENARYO 2

125 başlar yada kesin döneceği bölüm

siyah renkte arabanın düşüş sahnesi ardından efenin ordan nasıl kurtluduğu ve ne şekilde nasıl istanbula geldiği kaçtımı yoksa kaçmadımı diye

istanbulda yaptıklarını gösterir .... daha sonra hafızası yerine gelerkten bizimkileri aramaya başlar diye düşünüyorum yada bu ikisnin karışımıda olabilir
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 9:55 am

ben fragmaı tekar tekrar seyredince ,galiba efenin hafızası kayıptı ama simdi yeni yeni hatrlamaya başlayınca yine başa döndüm kendimleyim falanmı diyo acaba dedm.
Ayrıca evet kesinlikle flshbacklarla dolu bi bölüm olması gerekir
Duygusu
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:13 am

evet bencede yeni yeni hafızası yerine geliyo ve hep aynı rüyayı görüyorumdiyo acaba neyi görüyo uçurumumu yoksa aslıyı falan mı çok heycanlandım
anmeselesi
Üye
Üye
anmeselesi

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Deli10
Takımı : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Ts10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:16 am

ebnce bu bölüm tamdan ona ait bir bölüm olucakk....

sanki kavak yelleri bir bölümü efenin hayatina adicakt...

we sonunda asli güven we digerleriyle istanbulda karsilasicak ama bence tam bölüm efenin olucaktirr..=)
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Kimses10
Takımı : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Gs10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:18 am

aynen ona ait bir bölüm olacak :)
http://tarihsor.tr.gg
-.-Yagmur-.-
Üye
Üye
-.-Yagmur-.-

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Psikop10
Takımı : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Bjkk

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 10:52 am

125. bölümde denizler arabayla bi yere giderken efeye çarparlar efe kafasına darbe aldığı için hafızası yerine gelmeye bşlar snra mutlu son Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 605858

biraz saçma oldu Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 9072
asds
Üye
Üye
asds

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:07 am

Bence 125.bölüm efeye ait bir bölüm olmayacak efe sadece bölümün sonunda gözükecek.Yani flashbackler falan olacağını zannetmiyorum.Olacaktır ama bu bölümde değil tek bölümde değil efenin 4 yıl boyunca ne yaptığı nasıl kurtulduğu 4-5 bölüme yayılarak anlatılacaktır diye tahmin ediyorum.
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:09 am

:) olsun yinede tahmin ya
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:11 am

eğer efe 125.bölümün sonunda gözükürse kesinlikle 126.bölüm flashback ile başlar
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Kimses10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 11:14 am

evet bencede ama bence 125. bölümün ortalarında tam seyirci sıkılmaya başlarken gözükecek :)
http://tarihsor.tr.gg
efe'mm
Üye
Üye
efe'mm

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Tembel10
Takımı : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Fb10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:22 pm

arkadaşlar bence bu fragmanda gözükenler olmucak.Neden derseniz gecen sezon güvenle ilgilide böyle bi frgman vardı arabayla geçip gidiyodu falan. Onlar yaşanmadıysa sadece tanıtımsa buda öyle olacak bence
askermt
Üye
Üye
askermt

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Ac10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:39 pm

katlıyorum aynı sahne güven içinde vardı buda efenin geri dönüşünü kanıtlamak için çekilen bi sahne...
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:41 pm

efe'mm demiş ki:
arkadaşlar bence bu fragmanda gözükenler olmucak.Neden derseniz gecen sezon güvenle ilgilide böyle bi frgman vardı arabayla geçip gidiyodu falan. Onlar yaşanmadıysa sadece tanıtımsa buda öyle olacak bence
yanlış hatırlamıyorsam jenerikte vardı o
erdemast
Üye
Üye
erdemast

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 12:53 pm

efe'mm demiş ki:

arkadaşım kavak yellerinin resmi sitesinde 125.bölüm tanıtımı yazıyordu görmedinmi Efenin Fragmanıydı Efenin fragmanında gösterilenler 125.Bölümde Gösterilecek 125.Bölümde Efe görünecek
efe'mm
Üye
Üye
efe'mm

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Tembel10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:10 pm

Neyse benimkisi sadece bi tahmindi olsun yada olmasın sonuçta geldi Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 914327
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:12 pm

efe'mm demiş ki:

olabilir ama önemli olan konu şu nasıl bağlayacaklar efeyi diziye değil yani bizim için dönsünde birazda yaşıdığına inandırmaları lazım dimi
eda__efeci
Üye
Üye
eda__efeci

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Defaul10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:25 pm

bence bu fragmandakileri gösterirler cünkü su efenin su andaki hayatı onlara görünmeden önceki
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:35 pm

bu fragman sadece tnıtım için çekilmiş bölüm içinde göstermezler bölümde farklı şeyler gösterirler..
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Cilgin10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:39 pm

aman ya farkedermi sonuçta efeyi gösterecekler ne geriliyoruz Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 9072 Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 9072
brucasfan
Üye
Üye
brucasfan

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:42 pm

benim burda yapacağım en yerinde tahmin efenin hafızası kayıp bir şekilde geleceği ve uzunnnnn baya uzun bi zaman sonra aslıyla birleşeceği.ben sıkı bir ae ci olarak böyle diyorum çünkü hemen kavuşmaları büyünün sozulmasına sebep olacaktır.
Onlarn arasndaki bağ çok güçlü deniz:
Senle olunca geçti sandım devam etti sandım
Mine:Hala aklında o var bitek o inandı
Bunlar bile başrol karakterlerinin Aslının Efeye olan aşkını sağlantısını gözler önüne seriyor.Boşuna değil hiçbiri
efesiz_efe
Üye
Üye
efesiz_efe

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Psikop10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:45 pm

Hafızasını kaybetmiş orası kesin gbi gözüküyo. İŞte gün gectikce hatırlıcak ole olur yane
esqimmm
Üye
Üye
esqimmm

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Ac10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 7:49 pm

bir an önce 12 ağustos olsun Peki şimdi nasıl bağlayacaklar 9072
OrJiNaL- AdAm
Üye
Üye
OrJiNaL- AdAm

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Delibo10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 8:04 pm

aslı yazılı dövmeden bence hatırlar herşeyi
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Nerdey10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 8:26 pm

brucasfan demiş ki:
benim burda yapacağım en yerinde tahmin efenin hafızası kayıp bir şekilde geleceği ve uzunnnnn baya uzun bi zaman sonra aslıyla birleşeceği.ben sıkı bir ae ci olarak böyle diyorum çünkü hemen kavuşmaları büyünün sozulmasına sebep olacaktır.
Onlarn arasndaki bağ çok güçlü deniz:
Senle olunca geçti sandım devam etti sandım
Mine:Hala aklında o var bitek o inandı
Bunlar bile başrol karakterlerinin Aslının Efeye olan aşkını sağlantısını gözler önüne seriyor.Boşuna değil hiçbiri

Ya arkadaşım efenin hafızasının kayıp olması çok çok çok saçma fragmanda bile dövmesine bakıyo adam aslıyıı hatırlıyor siz hala hafızası kayıp diyosunuz çok saçma
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Peki şimdi nasıl bağlayacaklar Bezgin10

MesajKonu: Geri: Peki şimdi nasıl bağlayacaklar   Peki şimdi nasıl bağlayacaklar EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 8:53 pm

bence 125. bölüm o frgmandaki görntlrle başlayabilir

Peki şimdi nasıl bağlayacaklar
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Peki Daqhan Kulegec'i Yanı Orjınal Adamı Yenı Sezonda Kavak Yellerınde gorucekmıyız.
» PEKİ ÖLDÜYSE NEDEN ÖLDÜ NİE KAÇTİ DİYEN YOK MU NASİL KARDEŞLİK BU?
» Peki o arabanın içinde ne oldu??!
» ÖNCE SONRA ŞİMDİ...
» Şimdi Kapı Çalsa...?