Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün

2 posters
YazarMesaj
ertu12345
Üye
Üye
ertu12345

Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün Empty
MesajKonu: Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün   Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 7:30 am

İyiginüler Arkdaşlar Dağhan Abimin Kavak Yellerin deki karakterini cok seviyorum cok komedi bi karakter ve onun yaptıgı oynadıgı role hastayım Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün 743856 diziye tat katıyordu Bütün dileğim onun kavak yellerine girmektir O diziden cıktı Ben izlememeye başladım Sarp Apak da kimmiş Onun Yerini dolduramaz Hiç Kimse Efe kadar deildir En cok sevdigim izmir urla zamanı cok güzeldi ya diziyi baya bi ilerlere taşıyanda dağhan abidir Dağhan abi şimdi burdan sana sesleniyorum Aslının sarp la evlenmesine izin verme gir biran önce Senin girmeni tüm sabırsızlıkla bekliyoruz dağhan abi seni cok seviyoruz bunu unutma ... Saygılar

By TaM1N3Fr3T : Ertu

Dağhan Külegeç Kavak yellerine dönsün
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün   Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:03 am

arkadaşım Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün 9072 güzel yazmışsında biz bunu kaç ay dır yazıyoruz Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün 9072
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün Asik10
Takımı : Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün   Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 8:36 am

konu eski kilit+çöp

Dağhan Abi Kavak Yellerine dönsün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan Kavak Yellerine Dönsün
» Dağhan kavak yellerine kesin dönmüyor...
» Daghan kavak yellerine kesin donmuyor
» dağhan külegeç kavak yellerine geri dönebilir
» [b]DAĞHAN KULEGEC BEYAZ SHOWA KATILSIN KAVAK YELLERİNE DONMICEM DESIN DIYENLER [/b]