Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Daghan Dönerse Nasil Döner?

4 posters
YazarMesaj
katil
Üye
Üye
katil

Daghan Dönerse Nasil Döner? Empty
MesajKonu: Daghan Dönerse Nasil Döner?   Daghan Dönerse Nasil Döner? EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 1:56 am

Evet arkadaslar buraya eger daghan geri dönerse nasil döner diye tahminizi yazabilirsiniz...
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Daghan Dönerse Nasil Döner? Relax10
Takımı : Daghan Dönerse Nasil Döner? Turkiye

MesajKonu: Geri: Daghan Dönerse Nasil Döner?   Daghan Dönerse Nasil Döner? EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 12:18 pm

Bence hafızasını bir süre kaybetmiş ama bir süre önce herşeyi hatırlamış olur.ama herkes onun yokluğuna alıştığı için önce kendini temize çıkarıp dönmeye karar verir.herşeyi halledip döndüğünde ise aslı ile güveni görür ve aslının yoluna soktuğu hayatını alt üst etmemek için ortaya çıkmaktan vazgeçer.ama daha sonra aslıdan uzak kalmaya dayanamaz ve pat diye çıkıverir.
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Daghan Dönerse Nasil Döner? Yoksu611
Takımı : Daghan Dönerse Nasil Döner? Turkiye

MesajKonu: Geri: Daghan Dönerse Nasil Döner?   Daghan Dönerse Nasil Döner? EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 1:05 pm

arkadaş konuyu yanlış yere açmışsın
sence doğrum kavak yelleri genele açman lazımdı konuyu

babacan034
Üye
Üye
babacan034

Ruh Hali : Daghan Dönerse Nasil Döner? Anlayi10
Takımı : Daghan Dönerse Nasil Döner? Gs10

MesajKonu: Geri: Daghan Dönerse Nasil Döner?   Daghan Dönerse Nasil Döner? EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 1:39 pm

bence nasıl döneceğinin önemi yok kısa zamanda dönmesinde fayda var benim yaşım 37 bana göre gençlik dizisi ama 1 sezonundan itibaren zevkle vede bana göre dizinin ana karakteri olan dağhan namı diğer efe sayesinde izlenme oranı ebeyce yüksek idi şimdi yine izleniyor ancak efe dönecek umudunu daşıyanların sevgisiyle ben kolayca dizi karakterlerinin peşinden koşmam sonucda dizinin süresi bittiğinde karakterlerde hafızalarda yer alır ve biter efe karakteri dizide candan oynadı insanlara arkadaşlığı dostluğu yardımseverliğin her koşullarda olmasını gösterdi ve daha diğer replikleride şakacılığı gülümsemesi ve hüznünü de zamanla yansıttı bizlere kısacası ben diziyi ailemle olarak diziye dönmesinden yanayım bunu yapımcı firmaya ve kanal yönetiminede yazılı olarak bildirdim umarım diziye döner ve rebk katar
http://www.seyhanturizm.com.tr

Daghan Dönerse Nasil Döner?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe 107.Bölümde Dönerse Nasıl Döner?!?!?
» bence daghan dönerse böyle döner
» Dağhan Diziye Nasıl Döner ..... ???
» efe diziye geri dönerse sizce neden döner
» EFE DÖNERSE ASLI-GÜVEN AŞKINI ÖĞRENİRSE NASIL TEPKİ VERİR SİZCE??