Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;)

YazarMesaj
mrDağhan
Üye
Üye
mrDağhan

Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) Empty
MesajKonu: Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;)   Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 3:28 pm

Arkdaslar yeni üye oldum ve size su akdar söyleyim dağhan geliyo annesiyle ve kendisyle konustum Ayse Erbulakla facete mesajlamalarımız söyle bakınız ben dedim Dağhan abi dönecek mi şu bu o kadar dil döktüm Ayse hanım böyle dedi : Ayse Erbulak 14 Temmuz, 16:02 Şikayet Et
iyi de ben dağhan'ın annesiyim, nasıl resmi bir açıklama yapabilirim ki? zaten gerekli cevap da bugün gazetelerde yer aldıArkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856)) ( gazetelrde o gün yer alan haberde ağzından kaçırdığı çekimlerim ağustosta baslıyordu ,Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 Ben:çook çoook çook tesekkür ederim cevap verdğiniz için ağzından kaçırma olayını diyorsunuz galiba o zaman kesin dönüyo çok sevindiimm gerçektenn yaaa herkes bu habere çok sevincek Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 914327 Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 Ayse Hanım : Ayse Erbulak 14 Temmuz, 16:12 Şikayet Et
rica ederim...
sevgiler .......... Bu annesiyle olan konusmam diğeri ise Dğahanla olan konusmam karikatürlü resminde yani geçrke facesiyle o karikatürlününde fakesi var biliorum ama benimki gerçek olandı yine gelio musun filan die dil döktüm bir sürü gelioosunn demii dedim verdiği cevap Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 Dağhan: Dağhan Külegeç 14 Temmuz, 10:55 Şikayet Et
Ssssssst Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 .... yani anlayacağınız geliyo kesin geliyo elimde başka bilgilerde var kaçıncı bölümde nasıl geleceği filan ama onlardan biraz daha emin olmam lazım Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 arkdasımın abisi tims'te çalsııo ve sette çalsıan bi tanıdık daha var .. Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;) 743856 :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkdaslar size su kadar söyleyim Dağhan Dönüyo ;)
» arkdaşlar dağhan abi passaparola da
» alın size arkadaslar güven karekterinin EFE nin ne kadar çakması oldugunu kanıtlayan video
» dağhan dönene kadar...
» Dağhan' cılar 1978'e kadar sayalım...