Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..

+10
nagihan
Soulsurvivor
:::gizem:::
dağhOKan
dontdisturb
esqimmm
efe sever
hazalumut
tugce36
♥ NuR ♥
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Manyak10
Takımı : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Fb10

Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..   Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 11:59 am

Konunun ilk mesajı :

Tamamdır. Dağhan'ın dönüş senaryosunu aldım arkadaşlar. Yakında grupta resim olarak paylaşacağım. Yakında dediğim bu gün en geç yarın.
arkadaşlar bunu catboy söylemiş elinde efnin dönüş senaryosu varmış en geç yarın sölicekmiş. bu arada aslınında özette önemli bi karar aldıgı yzıyor onunda aslının tıpı bırakıp barmenliğe başlamasıymış ne kdar dogru oldugunu blmiorum paylaşmak istedim aLıntıdır.. bu arada şimdi gördüm
İzmir'de çekimleri yapıldı. Flashback yapacaklar çünki. Nasıl kurtuldu.. Nasıl ne yaptı falan filan olayları işte. bunuda bu sabah yazmış catboy bilgilerinize..

YazarMesaj
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Aggres10
Takımı : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..   Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 22, 2010 12:26 pm

esqimmm demiş ki:
Nehir94 demiş ki:
nagihan demiş ki:
Soulsurvivor demiş ki:
nagihan demiş ki:
esqimmm demiş ki:
bence o seçim kendini kandırmamak zaten kendi ağzıyla söledi aslı ben yeniden doğdm buqün artık kendimi kandırmıcam die

kesinlikle katılıyorum aslının seçimi güven su ya güveni sormasından belli zaten o artık efenin öldüğünü kabulleniyo

Ama varlıgını ufakta hıssetse dunyasını degıstırebılıyor.

çünkü hala ona aşık onu seviyo sonuçta onlar ayrılmadılar kaza olmasaydı evleneceklerdi Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 743856

Aslı'nın seçimi Güven mi? :Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 529494: :Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 529494:
Aslı'nın seçimi flasbacklerde gizli değil mi? Kız en olmadık yerde Efe'yi hatırlıyor.

ya benim demek istediğim aslı artık kendini hiç bişi için kandırmıcak bu kandırmamanın iki ihtimali war ya güveni sevmiyor ve seviyorum die kandırmıcak ya da artık efenin öldüğünü kabullenicek

İnş 1. dediğin olur Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 914327
esqimmm
Üye
Üye
esqimmm

Ruh Hali : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Ac10
Takımı : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..   Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 22, 2010 12:27 pm

Nehir94 demiş ki:
esqimmm demiş ki:
Nehir94 demiş ki:
nagihan demiş ki:
Soulsurvivor demiş ki:
nagihan demiş ki:
esqimmm demiş ki:
bence o seçim kendini kandırmamak zaten kendi ağzıyla söledi aslı ben yeniden doğdm buqün artık kendimi kandırmıcam die

kesinlikle katılıyorum aslının seçimi güven su ya güveni sormasından belli zaten o artık efenin öldüğünü kabulleniyo

Ama varlıgını ufakta hıssetse dunyasını degıstırebılıyor.

çünkü hala ona aşık onu seviyo sonuçta onlar ayrılmadılar kaza olmasaydı evleneceklerdi Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 743856

Aslı'nın seçimi Güven mi? :Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 529494: :Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 529494:
Aslı'nın seçimi flasbacklerde gizli değil mi? Kız en olmadık yerde Efe'yi hatırlıyor.

ya benim demek istediğim aslı artık kendini hiç bişi için kandırmıcak bu kandırmamanın iki ihtimali war ya güveni sevmiyor ve seviyorum die kandırmıcak ya da artık efenin öldüğünü kabullenicek

İnş 1. dediğin olur Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 914327

inş. bütün ümitlerim bundan yana Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 743856
-bsSra-
Üye
Üye
-bsSra-

Ruh Hali : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Vizilt10
Takımı : Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..   Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 25, 2010 1:47 pm

ßarmenLik mi Oda qüzeL yanaRımda tıpa ayırdıqı zamana yanaRım Ozaman Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış.. - Sayfa 2 9072

Efenin Dönüş Senaryosu Hazırmış..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» efenin dönüş tahminlerini braya yplmmı ?
» kavak yellerinde efenin geri dönüş yazılımı ve arka sıradakiler
» 120. Bölümün Senaryosu
» 100. bölüm senaryosu :) :) :)
» Kavak Yelleri Efe Geri Dönüş