Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?

+30
umutfatih10
elegen
Handan..
ßUrCU
tekgezer51
efky
melancholy
devbabafingo
duru06semih
jannsu
melisae
Nehir94
ayısık
hülyanur
bilgee
BLaSTeR
___Dağhan___
AlfredoLota
cypriot
Orhan236
yelizz
nani96
JoJo
*kaanaydın
anchovy
Lovehurts
EL!FF
Psychonaut
!..MeLiqé..!
caqlar21
34 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
caqlar21
Üye
Üye
caqlar21

Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Empty
MesajKonu: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyCuma Eyl. 17, 2010 11:54 pm

Bence yine karşılaşmıcaklar.
!..MeLiqé..!
Üye
Üye
!..MeLiqé..!

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Manyak10
Takımı : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Fb10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyCuma Eyl. 17, 2010 11:57 pm

130. bölümde karşılaşacakları söledi ben umutluyum Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 9072
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 12:02 am

!..MeLiqé..! demiş ki:
130. bölümde karşılaşacakları söledi ben umutluyum Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 9072

kim ne zaman söyledi onu??
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Anlayi10
Takımı : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Bjkk

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 12:05 am

boyle gderse anca fınalde karsılasırlar senarıstler uzattıkca uzatıyolar efe gelsın dızı ızlenır hale glır dedık ama boyle uzadıkca yıne dızının tadı kactı bence
Lovehurts
Üye
Üye
Lovehurts

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 2:08 am

yine bi yerlere baqlarlar buluşamazlar.. lafım artık buluşsun diyenlere: efe dönsünde nsıl dönerse dönsün diordunuz döndü işde sabredin biraz daha 6465
anchovy
Üye
Üye
anchovy

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 5:33 am

Lovehurts demiş ki:
yine bi yerlere baqlarlar buluşamazlar.. lafım artık buluşsun diyenlere: efe dönsünde nsıl dönerse dönsün diordunuz döndü işde sabredin biraz daha 6465
evet ama o efe içindi fikret için değil
*kaanaydın
Üye
Üye
*kaanaydın

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Bolunm10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 6:02 am

Bence %50lik bir ihtimal var önümüzdeki bölümde efe yani fikret bütün tayfayla karşılaşır ve büyük olaylar yaşanır ve bunun yaygarası 2, 3 bölüm daha sürer ve senaristin istediği olur.. Yada efe yani fikret burnunun kanadığını anlayınca kapıdakilere görünmeden köşk'ten koşarak uzaklaşır ve 3,5 bölüm daha efenin karşılaşma planlarıyla geçer , Ben 2.ihtimal'in olucağını düşünüyorum çünkü bu bölümde bize karşılaşcaklarını değil efenin hastalığını göstermiş oldular ki zaten ben fikretin bütün grupla aynı anda karşılaşcağı ihtimalini saymıyorum bile fikret aslı ile tek'e tek karşılaşıcak benim beklentim bu şekilde ama yinede önümüzdeki bölümde efenin artık ortaya çok istiyorum.
http://www.besiktask.net
anchovy
Üye
Üye
anchovy

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 6:14 am

aslı bu bölümde tümörle ilgili 15 soruyumu ne bilemedim dedi acep bu kız efenin hastalığını öğrenince o bölümümü seçecek bide bakarsınız ameliyatını o yapar
yaparmı yapar valla Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 743856
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Asik10
Takımı : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Gs10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 6:21 am

Gelecek bölum tahmınlerı açtık bu konularınızı oraya açın dıye ama sanırım anlaşılmıo... Konu tasındı.
nani96
Üye
Üye
nani96

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Canli10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 9:14 am

bence aslı efe göz göze gelicek ve 4 yıl önce ye gidicek efenin nasıl kurtulduğuyla ilgili yer gösterilecek işte öyle gider veya bu bölümde ae karşılaşır işte bölüm biraz güvenin kaygıları aslını karasızlığı efeninde şaşkınlığıyla geçer yani 131. bölümde efeye nolduğuda açıklanabilir
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 9:35 am

Bizim Sevgili Senaristerlimiz
Final sahnesnde bize umut verip , diger bölüm bizi hayal kirikligina ugratmayi cok seviyorlar...
Bu Yüzden bu bölümde cikmaz ...
Efe yani Fikret'i Ne yapip edip oradan yine uzakLastrcklar. .
yelizz
Üye
Üye
yelizz

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Berbat10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 10:11 am

bende bi tahmin yürüteyim Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 593960 şimdi fikret araya sıkışmış durumda bence mine ben bi içerdekilere bakayım diyecek bahçeye girecek karşısında efeyi görecek önce şaşıracak apallıcak ve efe diyecek o sırada efe birşeyler hatırlayabilir ve hemen ordan uzaklaşır bahçenin arkasından falan kaçabilir.minenin efe diye bağırmasıyla herkes oraya toplanır mine efeyi gördüğünü burda olduğunu söyler tabi ona kimse inanmaz güven hariç! güvenin aklına hemen gizemli adam fikretin efe olabileceği gelir ama düşündüğünü kimseye belli etmez aslı mineye saldırır kargaşa yaşanır. aslı güvene fikreti sorduğunda o gelmeyecek işi varmış diyebilir. güven ertesi gün hemen fikretin evine gider ve bişeyler bulmaya calışır o gizemli odaya girmenin yollarını arar ve girer fikretin efe olduğunu anlar atakanların işyerinin açılışında herkes oraya toplanmışken efe yi oraya götürür ve buluşma gerçekleşir. bu da benim tahminim 6465
Orhan236
Üye
Üye
Orhan236

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Karisi10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 10:58 am

130.Bölümden umutluyum ben de !!
http://www.bilim.org/
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 6:10 pm

bence herkes değil ama 1 kişi görecek sanki.yoksa böyle kaçırtarak bi yere varamazlar.bence nurgül görebilir biri kaçtı der.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 10:54 pm

yelizz demiş ki:
bende bi tahmin yürüteyim Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 593960 şimdi fikret araya sıkışmış durumda bence mine ben bi içerdekilere bakayım diyecek bahçeye girecek karşısında efeyi görecek önce şaşıracak apallıcak ve efe diyecek o sırada efe birşeyler hatırlayabilir ve hemen ordan uzaklaşır bahçenin arkasından falan kaçabilir.minenin efe diye bağırmasıyla herkes oraya toplanır mine efeyi gördüğünü burda olduğunu söyler tabi ona kimse inanmaz güven hariç! güvenin aklına hemen gizemli adam fikretin efe olabileceği gelir ama düşündüğünü kimseye belli etmez aslı mineye saldırır kargaşa yaşanır. aslı güvene fikreti sorduğunda o gelmeyecek işi varmış diyebilir. güven ertesi gün hemen fikretin evine gider ve bişeyler bulmaya calışır o gizemli odaya girmenin yollarını arar ve girer fikretin efe olduğunu anlar atakanların işyerinin açılışında herkes oraya toplanmışken efe yi oraya götürür ve buluşma gerçekleşir. bu da benim tahminim 6465

kavak yelleri senaristlerinin mantığıyla düşünmüşsün resmen.(hakaret etmiyorum yanlış anlama) ama yazdıkların tam onların yapacağı şey. şu an bizim karşılaşmacaklarını düşüneceğimizi düşünerek final kısmını öyle yaptılar. biz yine hayal kırıklığına uğrıcaz ama bizi şaşırtmak için soradan güvenide iyi yapmak için dediğin şeyler baya mantıklı. Umarım böyle olur. Keşke kavak yellerini öyle sırf merak için falan izlemesekte olayların gidişatını takdir ettiğimiz yada eskiden olduğu gibi hayatın içinden şeyler bulduğumuz için yada ... için izlesek. Diziye bu kadar ısınmıştık bu senaristler geldi bi süre iyi gittiler ama sora dizinin eski kalitesinden yemeye başladılar ve biz gıcık ola ola izliyoruz ve sırf meraktan veya efeden izliyoruz hakkaten yazık ama yinede dizide geçen sezona göre efenin dışında bile düzelmeler görüyorum.
AlfredoLota
Üye
Üye
AlfredoLota

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Yoksu611

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 6:08 am

Artık kesin karşılaşacaklar efe burnu kanadı diye gitmek istedi diyelim aslılar dışarda ve efe girdiği yerden çıkar dışarı onlarda tam olarak orda
Orhan236
Üye
Üye
Orhan236

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:13 am

bir yolunu bulurlar. Ama bence 130.bölümde karşılaşacaklar sadece o şimdi konakta olmayacak
http://www.bilim.org/
___Dağhan___
Üye
Üye
___Dağhan___

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:22 am

Bu dizide herşey mümkündür.
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Eglenc10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 9:06 am

arkadaşlar biraz mantıklı düşününce karşılaşmayacaklarını anladım..karşılaşacak olsalardı efenin burnunu kanatmazdı senaristler ( sanki dövmüş gibi söyledim Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 9072 )..buluşmamasının sebebi olacak burun kanaması..
bilgee
Üye
Üye
bilgee

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 10:13 am

kavak yellerinin çok peşine düşmeyeceksin aslında çünkü insan bir yerden sonra her şeyden bir şey çıkarmaya başlıyor kafayı bozuyor resmen geçen sene mesela efe 90. bölüm gelecek yok 95. bölüm gelecek yok 100. yok 110. yok 120. yok 140. artık hiç birine inanmamaya başlamıştım dağhan külegeç diziye döneceğini açıkladığında ona bile inanmıyordum ya bu senede aynısı olur diye düşünüyorum :'(
hülyanur
Üye
Üye
hülyanur

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Stresl10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:36 pm

bu bölüme karşılasırlar artık 130.bölümün son sahnesin de öyle umuyorum

daha fazla uzatmasınlar yeter bu kadarı
efe döndü döneli ne zaman karsılasacaklar diye bekliyoruz Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 10990
ayısık
Üye
Üye
ayısık

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 3:25 pm

bence yine karşılaşamıcaklar..yine bir şekilde fikret oradan gidecek.ayrıca karşılacakları zaman bölüm sonu karşılaştırırlar öbür haftayı merakla beklememiz için..
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Aggres10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:48 pm

Karşılaşacaklar
melisae
Üye
Üye
melisae

Ruh Hali : Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? Delibo10

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 7:13 pm

Tabikide HAYIR. Gerekirse ordan helikopter indirirler yine karsılasma olmazzz! Uzattıkca uzatıyorlar pof =/ Biz bence daha 1 ay beklicez bu karsılasma icin =((
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?   Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:29 pm

BLaSTeR demiş ki:
arkadaşlar biraz mantıklı düşününce karşılaşmayacaklarını anladım..karşılaşacak olsalardı efenin burnunu kanatmazdı senaristler ( sanki dövmüş gibi söyledim Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı? 9072 )..buluşmamasının sebebi olacak burun kanaması..
aynen öyle burnunu kanatmaz tam metinle güven dışarı çıkarken yada aslılar içeri girerken bitirirlerdi.
http://www.erdincbirinci.tr.gg

Sizce 130. Bölümde Karşılaşıcaklarmı?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» neden her bölümde!!!
» 118.bölümde gelebilirmiş
» Arkadaşlar bu bölümde...
» BU BÖLÜMDE ANLADIK
» Efe 125. Bölümde Dizide !!