Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?

+20
ÖzLem.x
JoJo
anchovy
*kaanaydın
Ed'ac
Ezqi~ferman
ayısık
ErHaN_ViCtOr
Psychonaut
efesiz_efe
TugceTm
cypriot
güven_savar
-bsSra-
ozlefe
MeTaLic
cadoloz
broken
bilgee
karaposu2
24 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Keyifl10
Takımı : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Fb10

Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Empty
MesajKonu: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 10:46 am

bilgee
Üye
Üye
bilgee

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Anlayi10
Takımı : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Gs10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 11:13 am

bu sefer de bir olay çıkacak tam mine asansörün oraya bakacakken biri mine diye seslenecek mine oraya bakacak efe de gidecek bence artık çok sinir olmaya başladım bu senaristlere Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 497709
broken
Üye
Üye
broken

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Sarhos10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 11:31 am

kamera açısı minenin bakış açısıysa yandan görcek.. cünkü gözlerini falan kıstı gibi yada öyle bişi :S
cadoloz
Üye
Üye
cadoloz

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Idaree11
Takımı : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Bjkk

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 11:57 am

göstermezler bence % 100 görmeyecek keşke hafiften bile olsa görse kafasında ufakta olsa soru işareti kalsa ama nerdeeeeee :((
MeTaLic
Üye
Üye
MeTaLic

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Aggres10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 12:13 pm

Aynı Bahçede Bulunup Yinede Karşılaşmalarını Engelleyebilen Yetenekli Senaristlerimiz Eminim ki Burdada kurtarırlar Durumu..Bide Bölüm Sonu Yaparlar Bu Kısmı..Kafadan 2 Hafta Daha Yırtarlar Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 497709
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 1:07 pm

Mine mi olur kim olur bilmem ama artık birileri görsün artık Orjinal Adamı. Yeter artık ya bu ne eziyettir böyle.Çin işkencesi gibi mübarek.
-bsSra-
Üye
Üye
-bsSra-

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Vizilt10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 1:46 pm

Bence görmiycek Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Görürse suyu çıkmıyo dizinin suyunu çıkartmaları lazım Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Pusuda10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 2:51 pm

Dikkatli bakarsak asanasörün kapısı kapanmadan son anda Mine'nin gözleri büyüyor.yani kesin görüyor ama emin olamayacak bence sonra arkasından yaldır yaldır merdivenlerden koşar Efe motoruna atlar Mine de arkasından bağırır duyuramaz sesini bölüm biter..
Okuduğum tüyolarla beraber tahminim bu yönde bakalım artık
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 4:24 pm

eğer minenin bakış açısı kameranın gösterdiğiyse görüyor ama saniyelik olduğu için pek aldırış etmiyor.yada aşşağı iniyor yetişemiyor.ama acaba asansöre efeyi önceden gördü de arkasından mı geldi çünkü içindekine kim bu ya diye baktı sanki
http://www.erdincbirinci.tr.gg
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 4:33 pm

güven_savar demiş ki:
Dikkatli bakarsak asanasörün kapısı kapanmadan son anda Mine'nin gözleri büyüyor.yani kesin görüyor ama emin olamayacak bence sonra arkasından yaldır yaldır merdivenlerden koşar Efe motoruna atlar Mine de arkasından bağırır duyuramaz sesini bölüm biter..
Okuduğum tüyolarla beraber tahminim bu yönde bakalım artık

yaldır yaldır Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 görcek ama inanamıcak bnce daha öncede öle bi yazı okumuştum mine görcek ama kimse ona inanmıcak diodu
efesiz_efe
Üye
Üye
efesiz_efe

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Psikop10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 8:07 pm

Bence görcek ama benzettim falan dicek
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 1:42 am

-bsSra- demiş ki:
Bence görmiycek Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Görürse suyu çıkmıyo dizinin suyunu çıkartmaları lazım Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072

Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 743856 İyi demişsin. Sırf bizi kandırmak için başka yerden montajlamış olabilirler ama fragmanda gördüğümüze göre kesin görüyor.
ErHaN_ViCtOr
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Issiz110

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 7:57 am

Biz gördü sanarız ama senaristler yine bizi kandırır görmemişiz gibi gösterirler onlar ne derse o buna alıştık artık Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 Efenin ilk geldiği bölümdede hatırlarsanız kırmızı ışıkta karşı karşıya geçtiler görmediler birbirlerini saçmalıyolar böyle yaptıkca bence. Ya gösterin karşılaşsınlar yada hiç böyle oyunlar yapmayın bu yaptıkları reytingten çok sitres yaratıyo Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 743856
http://daghankulegec.fanforum.biz
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 8:40 am

aynen öle ya lysye girerken bile böle stres yapmamıştım yani görsün artık ne körmüş bunlar ya Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 497709
ayısık
Üye
Üye
ayısık

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Karisi10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 11:54 am

elinde sonunda görecek mine ya Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072 yalnız çok heyecanlı nasıl beklenir bilmiyorum.tabi bölüm sonu yaparlar çatlarız bir hafta Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072
Ezqi~ferman
Üye
Üye
Ezqi~ferman

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Kederl10
Takımı : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Ts10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 12:11 pm

Bence görür ama bölüm sonunda.Minenin efe'yi görmes arkasından bağrması aslılara söylemesi ama aslıların ona inanmaması tüyolarda vardı.Bence öyle olabilir..
broken
Üye
Üye
broken

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Sarhos10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 2:45 pm

görür ama benzettiğini sanar gider bunu suya yada atakana söyler yada denize.. sonra efe oldgunu anlarlar 2 3 bölüm sonra yani görürler ve mine ben görmüştüm biliyodum ya yaparlar Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 9072
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 7:34 pm

Ya benim bişey dikkatimi çekti.Mine telefonla konuşurken Efe bonemoda Minenin arkasından geçmiştiya o zaman Minenin üstünde kırmızımı ne bir kıyafet vardı.Sonra fragman sonunda Efe asansöre binerken Mine geldiğinde üzerinde koyu renk bir elbise vardı.Bu demktir ki Efe bonemoya birden fazla geldi.Belkide Efe bonemoyla sürekli iş yapacak ve eninde sonunda Mineyle karşılaşacak.Sadece bir düşünce. Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 719833
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Uykusu10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 11:29 pm

efe hiç sosyal değil:agresif,monoton ve yalnızlığı seçmiş bi karakter ve bu durumu senaristlerin tercihidir.hastalığı bahane edilebilir fakat ben izlerken tuhaf karşılıyorum bu halini.git gide efenin bu diziye yabancı olduğunu sanmaya başlıyorum.uzun lafın kısası ne kadar buluşmayı uzatırlarsa o kadar dizi bayar.benden söylemesi...
*kaanaydın
Üye
Üye
*kaanaydın

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Bolunm10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyCuma Ekim 01, 2010 6:18 am

Ezqi~ferman demiş ki:
Bence görür ama bölüm sonunda.Minenin efe'yi görmes arkasından bağrması aslılara söylemesi ama aslıların ona inanmaması tüyolarda vardı.Bence öyle olabilir..
http://www.besiktask.net
anchovy
Üye
Üye
anchovy

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyCuma Ekim 01, 2010 8:06 am

fehm demiş ki:
efe hiç sosyal değil:agresif,monoton ve yalnızlığı seçmiş bi karakter ve bu durumu senaristlerin tercihidir.hastalığı bahane edilebilir fakat ben izlerken tuhaf karşılıyorum bu halini.git gide efenin bu diziye yabancı olduğunu sanmaya başlıyorum.uzun lafın kısası ne kadar buluşmayı uzatırlarsa o kadar dizi bayar.benden söylemesi...
beni çoktan baydı, buluşmanın hatrına sabrediyorum
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Asik10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyCuma Ekim 01, 2010 9:24 am

Görsün artk ya.
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Uykusu10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyCuma Ekim 01, 2010 9:37 pm

anchovy demiş ki:
fehm demiş ki:
beni çoktan baydı, buluşmanın hatrına sabrediyorum
sabret:) ilk aşamadan bugün geçildi.bir ,iki bölüm sonra heyecan basacak herkese.ve sonunda büyük gün:D
ÖzLem.x
Üye
Üye
ÖzLem.x

Ruh Hali : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Manyak10
Takımı : Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? Ts10

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPaz Ekim 03, 2010 8:07 am

mantıken eger hiç tanımadıgı biri olsa pardon derdi refleksle.
Ama bizim snristmz yine bişeyler bulur. mine tanımaz.

Bizde çıldırız artık !
anchovy
Üye
Üye
anchovy

MesajKonu: Geri: Sizce Mine Efeyi Görecekmi ?   Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 9:35 am

iki kaş arası kırıştı kesin şüphe düştü içine Sizce Mine Efeyi Görecekmi ? 743856

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» sizce efeyi kim görecek???
» Sizce mine asliya ne diyo ?
» Sizce Mine Ne Planı Yapıyor ?
» 103. bölümü nasıl buldunuz?
» 192 VE 193 . BÖLÜMDE EFEYİ GÖSTERDİLER :@