Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor

+22
Orhan236
aladdino
hülyanur
tuanna45
arzuş
graceful_lily
e.duygu
bgmefe
mhe_25
efeci çocuk
bilgee
ebosum
sunnyday
OrijinaL.Adam
güven_savar
Ed'ac
ozgur.85
Asi_Prens
DaghanH
Nehir94
dağhan_gülhan
ens95
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Cesur10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Gs10

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:35 pm

Konunun ilk mesajı :

Dağhan Külegeç'in dönüşüyle herkesin aklını kurcalayan "Acaba Güven'e Ne Olacak?" sorularının cevabı sonunda resmi açıklama olarak geldi.Diziden aniden çıkan Sarp Apak yeniden diziye dahil olacak. Tam 5 hafta sonra..Diziye yeni bir soluk arayan yönetmenler heyecan olması için... Sarp Apak'a kısa bir ...süreliğine izin verip ...diziden ayrılmasını sağlamışlardır.Sarp Apak'ın çekimleri yakında başlayacaktır. 10 bölüm sonra ki senaryolar yazılmıştır. Ve ilerleyen bölümlerde Sarp Apak yeniden diziye dahil olacaktır. Sarp Apak Bebek'te yakalandı. Sorulan ilk soru ise diziye yeniden katılıp katılmayacağıydı.Sarp Apak "Şuan kısa bir süreliğine izindeyim." dedi.Muhabir: "Yani bu ne anlama geliyor? "Sarp Apak: "İzinde olmak ne demek (gülerek)" Diyerek oradan uzaklaştı.Bu kısa konuşma üzerine olay iyice derinleştirildikten sonra TİMS ile iletişime geçildi. Ve Sarp hayranlarına büyük bir süpriz yaşattı.

Lanet olsun : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 497709 Ne güzel efeyle gidiyordu işte...
http://www.sampz.net

YazarMesaj
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Kimses10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 12:32 pm

güven istenmeyen madde benim için....
http://tarihsor.tr.gg
tuanna45
Üye
Üye
tuanna45

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Anlayi10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 25, 2010 12:18 pm

paylasım icin tesekkürler
hülyanur
Üye
Üye
hülyanur

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Stresl10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 12:40 am

oooffffff aman gelmesin ya

çok lazımdı sanki güven Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 497709
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Kimses10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:38 am

arkadaşlar benim gözümde dizinin finali yavaş yavaş belli oldu efe hasta ya güven geri gelecek ve aslı güvenle birlikte olacak düğün günüde efe hastalığından dolaayı ölecek bence final de ne olacaks olacak öyle gözüküyo yani final ne zmn bilmiyorum ama bence yakın artık :S
http://tarihsor.tr.gg
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Masum10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:47 am

mhe_25 demiş ki:
arkadaşlar benim gözümde dizinin finali yavaş yavaş belli oldu efe hasta ya güven geri gelecek ve aslı güvenle birlikte olacak düğün günüde efe hastalığından dolaayı ölecek bence final de ne olacaks olacak öyle gözüküyo yani final ne zmn bilmiyorum ama bence yakın artık :S
ben katılmıyorum efenin ölceğine.
aslının bişeler yapması lazım bu dizide aslı biriyle evlencekse oda efe güvenle aslının vıcık vıcık aşklarını izlemek içinmi getirdiler efeyi.
ben tayfunun olayı abartması diye düşünüyorum tayfuna güvenmiyorum efeyi kandırıyo gibime geliyo saliha ile kalması için uğraştı nasıl bizle kalır dedi başka bahane bulamadı ama efe ölemez...
ölen adamı bi dahamı öldürcekler.Jale öldüremedi efeyi güzelce dirildi de taner yada keremmi öldürcekler daha dramatik olarak...
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Uykusu10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:03 pm

Güven tekrar dönmeli zaten.Efe ile iyi bir ikili oldular.Güven döndü diyelim ne güzel Efe ile güven Aslı'yı kazanmak için mücadele edecekler.Kim kazanır bilemem ama hoş sahneler izleriz.Yeterince güleriz.En azından saçma sapan sahnelere maruz kalmayız.Ve final de Efe ölecek gibime geliyor.Kaldı ki ölmedi diyelim.Zaten bu dizi başka bir sezonu kaldıramaz.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:15 pm

efenin aslı için mücadele etmesi için önce kendine gelmesi lazım aksi halde aslıyı güvene teslim eder ölmeyi bekler.bu kadar zaman durdu ben güvenle savaşcağına ihtimal vermiyorum efe içinde hastalığı yenmeli hayatını yaşasın gerçi sılayı boşa sokmadılar ama
efe hastayım demez hasta olsa savaşa gerek kalmaz efe hastayım demez aslıyada dönmez şuan hastalık çıkana kadar
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:30 pm

Ya şu Güven denen gereksiz kişiliğin dönme konusu sakız gibi uzadı ya.Dönecekse dönsün de bizde lafını duymaktan kurtulalım.Gelecekse de göreceği var çünkü eninde sonunda A-E olacak.Oda boşuna dönmüş olacak.
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:30 pm

Kendine gelecek zaten.Efe'in ölecek olması yahutsa hasta olması aralarındaki ilişkiyi pek yıpratmayacaktır.Efe kaçacaktı ama teslim olup anlattı herşeyi.Aslı için de bu geçerli etkileneceği bazı olaylar olacak,olması lazım.Yoksa sadece Efe ölmek için diziye geri dönmüş olur.Final için düşüncem aynı.Ama madem Güven gelecek.Bu durumda en mantıklısı eski Kavak Yelleri tadında Güven ile birlikte bir fazla sezonu kapatacaklar yada final yapacaklar.Ama senaristlerin böyle saçma sahnelerin koymasının altında belkide bu tür sahneleri çerezlik kabul edip asıl amacının finali netleştirmek olduğudur.Ne yalan söylim ben Dağhan'ın daha güzel projelerde görmek isterdim.Dizi böyle giderse kendi adıma Dağhan'ın geri dönüşünden pişmanlık duyacam :S
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:09 pm

valla ben hiç pimanlık duymadım girmesinden dolayı dağhan geldiğinden beri oyunculuk olarak duygusal sahneler çok yoğun olduğundan dolayı dağhan da duygusal sahneleri muhteşem oynadığından bi kere daha olsa bi kere daha girmesini isterdim annesinin sahnesi muhteşemdi ama hemen pat diye indiler aşşa bırakın bi yanlız kalsınlar doya doya hasret gidersinler Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 497709
güven gelsin problem değil ama o gelince senaryo eskisi gibi olcak boş boş devam etcek
ama efenin hastalığı çıksın birazda duygusal sahneler yaşansın bu buluşmak neyki
asıl duygusallığı ozaman görün annesinin metinin aslının efe için çırpınışları bi çare arayışları ah ah yakındır inşallah o sahneler...
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:44 pm

Dağhan'ın oyunculuğuna birşey denilemez.Çünkü muhteşem.Ağlayışı bile ayrı bir tat.Ama genele baktığımızda Dağhan'ın daha iyi bir projede olması mı,yoksa Kavak Yellerine devam etmesini mi tercih edersin sorusuna cevabım ilk seçenektir.Ben Kavak Yelleri Fan'ı değilim.Yani umrumda değil Kavak Yelleri.Umrumda olan Dağhan Külegeç.He diyelim ki Kavak Yelleri Kabak Yellerine dönüşmeseydi cevabım ikinci seçenek olurdu.Yinede herşey bitmş değil ellerinden geleni yapsınlar,artık senaryo mu değişir gerçi senaryo ile bir alakası da yok kurgulanma hatası var.Elemanlar çürümüş yani.
Birde senaryo boş boş devam ediyor zaten.Boş olmayan ne var ? Sadece Efe'nin dönüşü,Efe'nin hastalığı bunlar işi götürüyor :S
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:23 pm

arkadaşlar 3.bölümden 36.bölüme kadar kavak yellerinin senaryosunu yazan sonrada efe aslı aşkını midem kaldırmadı diyerek bırakan efenin repliklerini yazan yiğit güralpi unutmayalım kesinlikle adam süperdi ama adama helal olsun hem süper senaryo yazıyodu hemde kanal dnin ve tims productionun baskılarına rağmen efe aslı aşkı yazmadı bence çok doğru yaptı onu hiç konuşmuyorsunuz bu adamın suçu kavak yellerini bu kadar güzel yazmakmıydı adam bir sürü fedakarlık yaptı ama babası kanserdi ama yine o acıylan süper bi senaryo yazdı adama 1 2 hafta dinlenmesine bile müsade etmedi tims production yazıklar olsun tims prodüctiona helal olsun yiğit güralpe kendi bildiği senaryoyu yazdı mutlaka fark etmişsinizdir 36.bölümden sonra senaryoyu yazmayı bıraktı kendi isteğiyle ve dizi çok deişti eski orjinallği kalmadı efenin repliklerini kimse onun kadar güzel yazamadı yiğit güralp bırakınca eskisi gibi komik deildi efe sakın kızmayın bana ben aslı denizci deilim ben sadece diziyi 1.bölümden beri izleyen birisiyim bu yazımı okuyun ve biraz düşünün haklımıyım deilmiyim ben özledim o eski kavak yellerini eski heyecanını ben benim gibi düşünen bir sürü insan olduğunu düşünüyorum ama sırf aslı efe aşkını istedikleri için yiğit güralpe sinir oldular peki o senaryoyu yazmayı bıraktıda noldu kanal d nin istediği oldu tims in istediği oldu ve aslı efe aşkını yazdılar istedikleri oldu efe aslıya kuzu derdi eskiden her şeyden önce dosttular efeylen aslı ama senaristler saolsun ikisini sevgili yaptılar size soruyorum siz denizin yerinde olsanız napardınız efe resmen kardeşi denize ihanet etti bence sizi bilmem ama ben denizin yerinde olsam efeyi ve aslıyı defterden silerdim ah o eski kavak yelleri mumla arıyorum ve eski bölümleri her gün izliyorum allah razı olsun yiğit güralpten YAZIM BAYA Bİ UZUN OLDU AMA GÜZEL OLDU UMARIM BİRAZDA BU KONUYU TARTIŞIRIZ
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:37 pm

Bide Yiğit Güralp gerçeği var dimi.Valla ben sadece Efe'ye yani Dağhan'a bakarım.Aslı ile sevgili su ile sevgili umrumda değil yeter ki göreyim onu.Ama saçma sapan projelere de karışmasını istemem.Kavak Yelleri o yola doğru gidiyor.En güzeli bu sezon final olması.Bir başka sezon daha olursa neler saçmalıyacaklar diye merak etmeye gerek yok tadında kalsın.
Ve eski bölümler hakikaten iyiydi.Eskiyle Şimdikileri karışlaştıracak olursak.Şimdikiler Osmanlı'nın çöküşüyle eş değer desek abartmamış oluruz Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 9072
Sözün kısası, aladdino haklısın...
graceful_lily
Üye
Üye
graceful_lily

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:58 pm

ebosum demiş ki:
mhe_25 demiş ki:
ben katılmıyorum efenin ölceğine.
aslının bişeler yapması lazım bu dizide aslı biriyle evlencekse oda efe güvenle aslının vıcık vıcık aşklarını izlemek içinmi getirdiler efeyi.
ben tayfunun olayı abartması diye düşünüyorum tayfuna güvenmiyorum efeyi kandırıyo gibime geliyo saliha ile kalması için uğraştı nasıl bizle kalır dedi başka bahane bulamadı ama efe ölemez...
ölen adamı bi dahamı öldürcekler.Jale öldüremedi efeyi güzelce dirildi de taner yada keremmi öldürcekler daha dramatik olarak...

efe'nin öleceğine ben de inanmıyorum, tayfun'a güvenmiyorum demişsin, aslında haklı olabilirsin ... bir kere o kimlik olayı zaten baştan hata... yani bunu aklı başında kimse yapmaz, önermek için ya kötü niyetli ya da saftirik olmak lazım, adamın derdi kızı ve torununun yanlız kalmaması... ama orada efe'nin hayatı kaydı... herhalde çocuğu da "sen 10 bölüm daha oyna, sonra gene gidicisin" demek için çağırmamışlardır... Zaten dizinin finalinde orjinaline bağımlı kalacaklarsa aslı'nın efe'yle evlenmesi gerekiyor...
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:02 pm

unutmayın arkadaşlar 1.bölümlen 2.bölümde sadece efenin repliklerini yazdı sonra 3.bölümden 36.bölüme kadarda senaryonun tamamını yazdı sonrada kendi isteğiylen senaryoyu yazmayı bıraktı kimdi bu adam sizce kavak yellerini yaratan tabikide yiğit güralpti ona sonsuz teşekkürler o olmasa bu dizide olmazdı allah razı olsun yiğit güralpten kavak yelleri izleyicileri seni asla unutmuycak YİĞİT GÜRALP
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Pusuda10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:29 pm

aladdino demiş ki:
ben aslı denizci deilim ben sadece diziyi 1.bölümden beri izleyen birisiyim bu yazımı okuyun ve biraz düşünün haklımıyım deilmiyim ben özledim o eski kavak yellerini eski heyecanını ben benim gibi düşünen bir sürü insan olduğunu düşünüyorum ama sırf aslı efe aşkını istedikleri için yiğit güralpe sinir oldular peki o senaryoyu yazmayı bıraktıda noldu kanal d nin istediği oldu tims in istediği oldu ve aslı efe aşkını yazdılar istedikleri oldu efe aslıya kuzu derdi eskiden her şeyden önce dosttular efeylen aslı ama senaristler saolsun ikisini sevgili yaptılar size soruyorum siz denizin yerinde olsanız napardınız efe resmen kardeşi denize ihanet etti bence sizi bilmem ama ben denizin yerinde olsam efeyi ve aslıyı defterden silerdim ah o eski kavak yelleri mumla arıyorum ve eski bölümleri her gün izliyorum allah razı olsun yiğit güralpten YAZIM BAYA Bİ UZUN OLDU AMA GÜZEL OLDU UMARIM BİRAZDA BU KONUYU TARTIŞIRIZ

2 mesajın var yiğit güralpi övmek-aslı-efeyi karalamak için.
tartışmak istiyorsun tartışılacak bir şey yok sana cevap vermek bile hata da neyse kısa kesicem.
aslı-efeye laf etcek kadar ileri gitme bence sen.
1. bölümden beri ne izlediğini bilerek izleyenler aslı-efe-deniz arasında olan 20 bölümlük periyodu gayet iyi bilirler yok efe ihanet etmiş cart curt geç bunları insana tek tek anlattırma doğrusunu herkes biliyor neyin ne oldugunu.

Deniz bu dizinin en karaktersiz adamıdır.
Aslı da neyse sadece efeyle güzel diyeyim siz anlayın.
Efe ise aslının başına gelen en güzel şeydir daha neyi dersiniz bilmem ki iyi ki de timsin istediği olmuş eğer şu anki halden memnun değilsen açarsın ilk bölümleri baştan tekrar izlersin nasıl insanlar efe yok diye 3. sezonu izlemedi yiğit güralp yok diye de izlemeyebilirsin şu an yapacak bir şey var mı ?? yok.
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:53 am

kardeş kızma bana ben aslı v denizci deilim amacım polemik yaratmak yada aslı efe aşkını kirletmekte deil sadece yazdıklarımın doğru olduğuna inanıyorum ve arkasındayım ben efe karakterinide çok seviyorum aslıyıda denizide mineyide kısacası hepsini dizinin 1 dakkasını bile kaçırmıyorum ayrıca bende bütün bölümleri var kavak yellerinin ve gerçektende her gün izliyorum bölümleri her bölümü en az 10 kere izledim özelliklede yiğit güralpin senaryosunu yazdığı bölümleri daha çok izledim ve bütün bölümleri ezberledim sana bi sorum olcak neden sevmiyorsun yiğit güralpi ayrıca onun senaryosunu yazdığı bölümler şimdiki bölümlerin reytinginden çok daha iyiydi ben onun avukatı deilim kardeş sadece yiğit güralp deil konu kavak yelleriylen ilgili her konuda muhabbet etmeyi severim
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:02 am

KÜRKÇÜ DÜKKANI

Anladım
Yok
Çok döndüm
Çok dolaştım
Yok
En güzeli senin gözlerin
Gözlerin Çocukluğumuz kadar sıcak
Ve gözlerin Kalan ömrümüz kadar derin
Dönenlere Küsme Sakın
Sen dünyaya küsebilirmisin
Bilki kimine göre baba ocağı
Kimine göre yar kucağu şu kürkçü dükkanı dediğin
Ve belkide her yolun sonunda sana dönmek
En güzel yanı şu gençliğin
Çünkü yokki
Çok döndüm
Çok dolaştım yok
Ve bende anlamadım
ASLI varken surete gerek yok
bu şiiri ve kavak yellerinin bir sürü güzel şiirini yazan yiğit güralpe sonsuz teşekkürler onu çekemeyenler çatlaşın bu şiiri okuyunca
bilgee
Üye
Üye
bilgee

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:00 pm

aladdino demiş ki:
KÜRKÇÜ DÜKKANI

Anladım
Yok
Çok döndüm
Çok dolaştım
Yok
En güzeli senin gözlerin
Gözlerin Çocukluğumuz kadar sıcak
Ve gözlerin Kalan ömrümüz kadar derin
Dönenlere Küsme Sakın
Sen dünyaya küsebilirmisin
Bilki kimine göre baba ocağı
Kimine göre yar kucağu şu kürkçü dükkanı dediğin
Ve belkide her yolun sonunda sana dönmek
En güzel yanı şu gençliğin
Çünkü yokki
Çok döndüm
Çok dolaştım yok
Ve bende anlamadım
ASLI varken surete gerek yok
bu şiiri ve kavak yellerinin bir sürü güzel şiirini yazan yiğit güralpe sonsuz teşekkürler onu çekemeyenler çatlaşın bu şiiri okuyunca

iyide arkadaşım neden burada bize yiğit güralpi övüyorsun neden çekemeyelim tamam kavak yellerinin kavak yelleri olmasında onun çok büyük bi payı var ama efsane aşk da basit iki günlük bir aşk değil sen efe&aslı aşkı başlamadan bir önceki bölümleri tekrar izle istersen denizle aslı ayrılınca şıp diye efe&aslı aşkı başlamadı herkes yiğit güralpin yazdığı bölümleri beğenmek zorunda değil sana göre ilk 36 bölüm güzeldir bana göre de 2. sezonun tüm bölümleri o ilk 36 bölümden bin kat daha güzeldir ayrıca burası dağhan külegeç fan yiğit güralp değil Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 914327
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:14 pm

arkadaşlar bi şey dikkatinizi çekmedimi ilk önce deniz çıktı diziden sonra girdi sonra efe çıktı yine girdi sonrada güven çıktı ve bence kesin geri dönücek ama benim asıl dikkatimi çekende bu deil asıl dikkatimi çeken ilk başlayan kavak yelleriylen şimdiki kavak yelleri arasında dağlar kadar fark var bi kaç sene içinde karakterler çok deişti sizce gerçek hayatta karakterler bi kaç sene içinde bu kadar çok deişirmi bence deişmez cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar umarım cevap verirsiniz
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 1:27 pm

bilgee kardeş benim taşınabilir bi 1000 gb hard discim var kavak yellerinin bütün bölümleri onun içinde ve her gün izliyorum 1 bölümü en az 10 kere izledim gerçektende ama dikkatimi bi şey çekti denizin aslıyı mineylen aldattığı sahne olduğu bölüm efede aslıylan konuşuyodu kapının önünde sende hatırlarsın hatta aslı diyo efeye bana sorsalar orjinal adammı örümcek adammı diye ben örümcek adam derim diyo aslı 41.bölümün son sahneleri.yani anlatmak istediğim daha aslıylan deniz ayrılmamıştı o bölümde ama benim asıl dikkatimi çeken efeylen aslının o konuşmasında efenin aslıya bakışları bence kesinlikle efe daha aslı deniz ayrılmadan aslıya aşık olmuştu o sahneden bunu anladım.onun dışında aslı efe aşkında şimdiye kadar kimsenin fark etmediği çok büyük bi mantık hatası yakaladım anlatmamı istersen anlatırım onuda.yazım uzun oldu ama doğru oldu
bilgee
Üye
Üye
bilgee

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:11 pm

bir yerde haklı olabilirsin zemin hazırlamış olabilirler ama aslı efe aşkı olmasaydı kavak yelleri bu kadar güzel olmazdı bence yiğit güralp aslı efe aşkını yazsaydı belkide çok daha güzel olabilirdi dizi ne yani çocukken arkadaş olan insanlar büyüyünce birbirlerine aşık olmuyorlar mı? midem kaldırmadı sözü biraz ağır değil mi ?
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:18 pm

Aladdino Flood yapmak yasak
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:39 pm

Ed'ac kardeş flood ne demek vallahi bilmiyorum söylersen ne demek istediğini sevinirim
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 Pusuda10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:42 pm

aladdino demiş ki:
bütün bölümleri ezberledim sana bi sorum olcak neden sevmiyorsun yiğit güralpi

Ben yiğit güralpi çok başarılı buluyorum şimdiki senaristlerle karşılaştırmam bile o kadar iyidir sadece efe-aslı için söylediği laftan dolayı sevmiyorum ve dizinin asla 1. sezon gibi de olmasını istemem, şu an ve ilerde ne kadar saçmalarlarsa saçmalasınlar.kısacası;

Aslı&Efe > Yiğit Güralp benim için.

aladdino demiş ki:
bilgee kardeş benim taşınabilir bi 1000 gb hard discim var kavak yellerinin bütün bölümleri onun içinde ve her gün izliyorum 1 bölümü en az 10 kere izledim gerçektende ama dikkatimi bi şey çekti denizin aslıyı mineylen aldattığı sahne olduğu bölüm efede aslıylan konuşuyodu kapının önünde sende hatırlarsın hatta aslı diyo efeye bana sorsalar orjinal adammı örücek adammı diye ben örümcek adam derim diyo aslı 41.bölümün son sahneleri.yani anlatmak istediğim daha aslıylan deniz ayrılmamıştı o bölümde ama benim asıl dikkatimi çeken efeylen aslının o konuşmasında efenin aslıya bakışları bence kesinlikle efe daha aslı deniz ayrılmadan aslıya aşık olmuştu o sahneden bunu anladım.onun dışında aslı efe aşkında şimdiye kadar kimsenin fark etmediği çok büyük bi mantık hatası yakaladım anlatmamı istersen anlatırım onuda

İstersen 100 kere izle bir bölümü fark etmez herkes anlamak istediği gibi anlar benim anladığımı söyliyeyim ben sana bir de başka bir açıdan bakmış olursun, öncelikle aşk dediğin bir anda olmaz hep vardır içinde belki dediğin yerde çıktı ilk su üstüne ki bence de öyle oldu.
Ama Efe aslıya çocukluktan beri aşıktır 41'den itibaren değil bunu da çocukluklarına döndükleri flashbackte açıkladılar tam efe aslıya sürpriz hazırlarken deniz topu atıp kolyeyi düşürüyordu uçurumdan, binevi deniz orda araya giryordu efe de o günden sonra içine atıyordu ister istemez verilen mesaj bu, 41'de de kaldığı yerden başlıyordu.ikincisi de ikisi için dizide birkaç kez kullanılan çocukluk aşkı lafı.ayrıca efe'nin ihanet gibi bir şeyi sözkonusu olamaz ki efe aldatmayı gördüğüne rağmen gidip aslıya mı söyledi veya denizin ona gönderdiği cd'yi vermemezlik mi yaptı gitti aslıya kötü davrandı kaçtı daha ne yapacak adam ikisinin arasındaki her şeyin bittiğine emin olana kadar da bekledi kenara çekildi ihanet böyle olmaz.bunun adı olsa olsa gerçek aşk.ayrıca 3.sezonda aslının denize söylediği o zaman ayrılmasaydık sonra ayrılırdık lafını hatırlatıyım o aldatma olayı sadece hızlandırdı bir şeyleri aslı'nın de asıl duygularını anlamasını yani.

Mantık hatası neymiş peki merak ettim söyle bakalım Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 2 743856

En son güven_savar tarafından Paz Kas. 28, 2010 3:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan diziye geri dönüyor:))
» mayıs 2010! efe diziye geri dönüyor
» Sarp Apak Gitmiyormu?
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Sarp apak