Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor

+22
Orhan236
aladdino
hülyanur
tuanna45
arzuş
graceful_lily
e.duygu
bgmefe
mhe_25
efeci çocuk
bilgee
ebosum
sunnyday
OrijinaL.Adam
güven_savar
Ed'ac
ozgur.85
Asi_Prens
DaghanH
Nehir94
dağhan_gülhan
ens95
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Cesur10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Gs10

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:35 pm

Konunun ilk mesajı :

Dağhan Külegeç'in dönüşüyle herkesin aklını kurcalayan "Acaba Güven'e Ne Olacak?" sorularının cevabı sonunda resmi açıklama olarak geldi.Diziden aniden çıkan Sarp Apak yeniden diziye dahil olacak. Tam 5 hafta sonra..Diziye yeni bir soluk arayan yönetmenler heyecan olması için... Sarp Apak'a kısa bir ...süreliğine izin verip ...diziden ayrılmasını sağlamışlardır.Sarp Apak'ın çekimleri yakında başlayacaktır. 10 bölüm sonra ki senaryolar yazılmıştır. Ve ilerleyen bölümlerde Sarp Apak yeniden diziye dahil olacaktır. Sarp Apak Bebek'te yakalandı. Sorulan ilk soru ise diziye yeniden katılıp katılmayacağıydı.Sarp Apak "Şuan kısa bir süreliğine izindeyim." dedi.Muhabir: "Yani bu ne anlama geliyor? "Sarp Apak: "İzinde olmak ne demek (gülerek)" Diyerek oradan uzaklaştı.Bu kısa konuşma üzerine olay iyice derinleştirildikten sonra TİMS ile iletişime geçildi. Ve Sarp hayranlarına büyük bir süpriz yaşattı.

Lanet olsun : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 497709 Ne güzel efeyle gidiyordu işte...
http://www.sampz.net

YazarMesaj
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:46 pm

eskiden çok iyi dosttular aslı efe deniz ve aralarına sonradan katılan mine ama şimdi ne yazıkki o dostluğu göremiyorum her şeyden önce dosttu bunlar arkadaşlar
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Masum10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Turkiye

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:50 pm

eskiden dostlardı doğru ama dizinin temelinde AslıEfe aşkı yatıyordu.
bunu açıkladılarda zaten deniz sadece bi kobaydı Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 529494
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Uykusu10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Bjkk

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:54 pm

Aladdino gene Flood yaptın yorumun bir tanesini siler misin
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Aggres10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:56 pm

Ben sildim
alaadino daha dikkatli ol arkadaşım lütfen Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 743856
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:04 pm

özür dilerim arkadaşlar 2 tane aynı yorum oldu yanlışlıkla ama silmesini bilmiyorum gerçekten
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Aggres10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:10 pm

Ben düzelttim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 743856
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:11 pm

Önemli değil ama daha dikkatli ol lütfen Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Pusuda10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Fb10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:15 pm

ebosum demiş ki:
eskiden dostlardı doğru ama dizinin temelinde AslıEfe aşkı yatıyordu.
bunu açıkladılarda zaten deniz sadece bi kobaydı Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 529494

hah işte böyle yorumları görmek güzel Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Masum10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Turkiye

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:25 pm

İşin ASLI EFE ler Diyarında bir DENİZ Denizin Kalbinde Narin bir MİNE Masum Sevdalara işlenir ince ince ...
Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 743856Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 743856
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:33 pm

arkadaşlar ben çok merak ediyorum nazifin adamları denizi dövdükten sonra denize yardım edenin gerçekten efemi olduğuna gerçekten efeyse o yardım eden neden hala göstermediler efe olduğunu gelecek bölümlerde gösterceklermi çok merak ediyorum ben eğer efeyse o yardım eden nerden anladınız çok merak ediyorum ama bence efe o yardım eden çünkü yardım eden kişinin üstündeki eşyaylan son bölümde gösterdikleri efenin seferihisara gittiği sahnede deniz kenarında gezerken efenin üstündeki eşyaylan denize yardım edenin üstündeki eşya aynı bilmem fark ettinizmi sizde size sorum denize yardım edenin efe olduğunu ilerleyen bölümlerde bi sahneylen gösterceklermi sizce yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınız benim için çok önemli
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 3:37 pm

aladdino demiş ki:
arkadaşlar ben çok merak ediyorum nazifin adamları denizi dövdükten sonra denize yardım edenin gerçekten efemi olduğuna gerçekten efeyse o yardım eden neden hala göstermediler efe olduğunu gelecek bölümlerde gösterceklermi çok merak ediyorum ben eğer efeyse o yardım eden nerden anladınız çok merak ediyorum ama bence efe o yardım eden çünkü yardım eden kişinin üstündeki eşyaylan son bölümde gösterdikleri efenin seferihisara gittiği sahnede deniz kenarında gezerken efenin üstündeki eşyaylan denize yardım edenin üstündeki eşya aynı bilmem fark ettinizmi sizde size sorum denize yardım edenin efe olduğunu ilerleyen bölümlerde bi sahneylen gösterceklermi sizce yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınız benim için çok önemli
Bu tür yazıları tahminler bölümünde açman gerekiyor.Çünkü buradaki başlık Güven'le ilgili.
Ayrıca Deniz'i kurtaran kişi mutlaka Efe'dir.Başka bir açıklaması olamaz.Varsa saçma olur.
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 5:26 pm

Hakkaten ya konu saptı iyice güvenciğimizin başlığıydı dimi bu Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072

Sarp Apak'ın dönüşüyle ilgili yorumlara devam edelim.
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptySalı Kas. 30, 2010 12:33 pm

arkadaşlar hiç yeri ve sırası deil ama ben kahraman köpek bingo adında bi film arıyorum çok lazım bana internette ve filmcilerin hiçbirinde yok eski bi film olduğu için nerden bulabilirim lütfen bana yardımcı oldun
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptySalı Kas. 30, 2010 1:19 pm

aladdino demiş ki:
arkadaşlar hiç yeri ve sırası deil ama ben kahraman köpek bingo adında bi film arıyorum çok lazım bana internette ve filmcilerin hiçbirinde yok eski bi film olduğu için nerden bulabilirim lütfen bana yardımcı oldun
Aynı şeyi burda da yazmışşın Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072 aladdino kardeşim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072 dediğim gibi kurallara uymalısın aksi halde bu devam ederse ve adminlerde görürse forumdan banlanırsın benden söylemesi Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 914327
Orhan236
Üye
Üye
Orhan236

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Karisi10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 9:11 am

güven de dönüyorsa şayet romantik sahneler olacaktır kesin... ama güven de efe gibi döndüğünde eski güven olmayacak o da efe gibi sonradan açılacak. bu sefer de efe ile güven buluşması tartışılacak... bilmemezlikten gelecek mi , eskisi gibi dost olacaklar mı? .... falan
http://www.bilim.org/
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 11:27 am

Güven kovalayacak Aslı kaçacak,Aslı kovalayacak Efe kaçacak Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
Efe kovalayacak kim kaçacak? Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
Orhan236
Üye
Üye
Orhan236

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Karisi10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:52 pm

Güven.... Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
http://www.bilim.org/
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:40 pm

Orhan236 demiş ki:
Güven.... Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
Güven değil de Efe gibi orjinal bir kız diziye dahil olmalı Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
aslı_efe_1978
Üye
Üye
aslı_efe_1978

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 Kaygil10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 03, 2010 1:51 pm

ama çok haklızlık gitt sarp gitttttttttttt aptalll gvennn aslı Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 358397 efeee
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 1:48 pm

Bu arada Sarp Apak daha çekimlere başlamamış ama kesin geliyor konuk oyuncu da olabilir öbür türlü de.güven meselesi daha bitmedi anlayacağımız.o bunu kısa süreli bi boşluk olarak düşünün demiş senaryo gereği böyle olacaktı demiş çıkması üzerine.

şuan ae nin durumlarının çözülmesi lazım güvene de sıra gelcek demiş

bugün katıldığı radyo programında gelen sorular üstüne söylemiş.sarp fanları bayram yapıyor onlardan alıntı yaptım çok mış'lı miş'lu oldu o yüzden
Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 551327
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 1:54 pm

Hm.Bakalım geldiğinde neler görecez. Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
Bilgi için sağol Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 914327
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 2:10 pm

Bir şey değil.bakalım artık dizinin merkezi olmasın da köşede bir yerde takılabilir Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 2:15 pm

Takılsın bir köşede de Deniz gibi pasif olmasın yeter ki.Komik adam Allah için.Şimdi Dağhan'cıyım diye Güven'i karalamaya gerek yok.Gelsin eğlenelim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 3:08 pm

Ed'ac demiş ki:
Takılsın bir köşede de Deniz gibi pasif olmasın yeter ki.Komik adam Allah için.Şimdi Dağhan'cıyım diye Güven'i karalamaya gerek yok.Gelsin eğlenelim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072

Sende zaten bi güven sempatizanlığı var da ne iş çözemedim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
komik olması çakmalığından geliyor.efe'nin başka bir alt versiyonu o yüzden gayet doğal.güvenî karalamaya gerek yok mu 50 tane şey yazarım onu karalamak için.karaktersiz adamlara tahammülüm yok.az buz komik diye de çekilecek biri değil.
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 4:03 pm

güven_savar demiş ki:

Sende zaten bi güven sempatizanlığı var da ne iş çözemedim Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072
komik olması çakmalığından geliyor.efe'nin başka bir alt versiyonu o yüzden gayet doğal.güvenî karalamaya gerek yok mu 50 tane şey yazarım onu karalamak için.karaktersiz adamlara tahammülüm yok.az buz komik diye de çekilecek biri değil.
Ben de Güven sempatizanlığı yok arkadaşım.Dizinin daha eğlenceli olması için gelmesini istiyorum.Efe-Güven ikilisinin neler yapabileceklerini gördük.Ayrıca bu diziye ne karaktersizler gelip gitti.Neyse zaten Güven'i övmek gibi bir derdim yok.Yeri gelince kötülerimde.İlk cümle hariç yazdıklarında haklısın eyvallah Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 4 9072

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan diziye geri dönüyor:))
» mayıs 2010! efe diziye geri dönüyor
» Sarp Apak Gitmiyormu?
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Sarp apak