Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor

+22
Orhan236
aladdino
hülyanur
tuanna45
arzuş
graceful_lily
e.duygu
bgmefe
mhe_25
efeci çocuk
bilgee
ebosum
sunnyday
OrijinaL.Adam
güven_savar
Ed'ac
ozgur.85
Asi_Prens
DaghanH
Nehir94
dağhan_gülhan
ens95
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Cesur10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Gs10

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:35 pm

Konunun ilk mesajı :

Dağhan Külegeç'in dönüşüyle herkesin aklını kurcalayan "Acaba Güven'e Ne Olacak?" sorularının cevabı sonunda resmi açıklama olarak geldi.Diziden aniden çıkan Sarp Apak yeniden diziye dahil olacak. Tam 5 hafta sonra..Diziye yeni bir soluk arayan yönetmenler heyecan olması için... Sarp Apak'a kısa bir ...süreliğine izin verip ...diziden ayrılmasını sağlamışlardır.Sarp Apak'ın çekimleri yakında başlayacaktır. 10 bölüm sonra ki senaryolar yazılmıştır. Ve ilerleyen bölümlerde Sarp Apak yeniden diziye dahil olacaktır. Sarp Apak Bebek'te yakalandı. Sorulan ilk soru ise diziye yeniden katılıp katılmayacağıydı.Sarp Apak "Şuan kısa bir süreliğine izindeyim." dedi.Muhabir: "Yani bu ne anlama geliyor? "Sarp Apak: "İzinde olmak ne demek (gülerek)" Diyerek oradan uzaklaştı.Bu kısa konuşma üzerine olay iyice derinleştirildikten sonra TİMS ile iletişime geçildi. Ve Sarp hayranlarına büyük bir süpriz yaşattı.

Lanet olsun : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 497709 Ne güzel efeyle gidiyordu işte...
http://www.sampz.net

YazarMesaj
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Cesur10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:44 pm

aladdino demiş ki:
Ed'ac kardeş flood ne demek vallahi bilmiyorum söylersen ne demek istediğini sevinirim

Aynı mesajı 1 den fazla yollamak demek :
http://www.sampz.net
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Uykusu10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Bjkk

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:53 pm

Üst üste mesaj atmak.Yani yorum yaptıktan sonra bekle bir üye yorumunu yapsın ondan sonra yazarsın.
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Aggres10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:16 pm

aladdino uzun uzun yazmışsın bu kez kalsın bir dahakine daha dikkatli olursun Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 743856
Orhan236
Üye
Üye
Orhan236

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Karisi10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 9:18 am

Gece olmasa gündüzün kıymetini bileemzsin...... Güvenin gelmesine bu denli tepki fazla bence
http://www.bilim.org/
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 11:24 am

güven_savar kardeş aslı efe aşkındaki büyük hata şu 19.bölümde deniz efenin daha önce kaldığı han gibi işçilerin kaldığı bi yerde kalıyo efede canan abla hafize anne ve aslıylan denizlerin evde kalıyolardı denizi o handa dövdüler ve o olaydan sonra efeylen buluştular konuştular ve deniz efeye aslıya iyi bak dedi yani arkadaş olarak iyi bak dedi deniz ve efe eve gitti aslı uyuyodu efe kendi kendine şöyle dedi aslı ben sana hiç o gözle bakmadımki sana denizin gözleriylen nasıl bakarım dedi yani efe aslıyı hiç sevmediği o gözle bakmadığı aslıya burda efenin sözleriylen açıkça belli oluyor ama nasıl oluyoda bu anlattıklarım 19.bölümde oluyor.şimdi diceksiniz mantık hatası nerde mantık hatası şurda 55.bölümün başında efenin aslıyı küçükkende sevdiği bi sahneylen ortaya çıktı hepiniz hatırlarsınız 55.bölümün başındaki sahneyi anlatmak istediğim efenin aslıya hiç o gözle bakmadığını söylüyolar 19.bölümdeki kısa bi sahneylen sonrada 55.bölümün başındaki bi sahneylende efenin küçükkende aslıyı sevdiğini sevdiğini anlatıyolar doğrusu ben 55.bölümünbaşındaki sahneyi izlerken şok oldum kendi kendime dedimki hani efe aslıya o gözle hiç bakmamıştı 19.bölümde böyle bi sahne vardı çünkü ama 55.bölümde efenin aslıyı küçükkende sevdiğini anlattılar hani efe sonradan aşık olsa aslıya tamam dicem ama küçüklükten beri seven bi kişi aslı uyurken aslıya sana hiç o gözle bakmadım demezki bu hata bence neden kaynaklandı biliyomusunuz dizinin senaristleri deiştikten sonra yeni gelen senaristler eski bölümleri demekki iyi izlememiş benim anlattığım mantık hatasını umarım anlamışınızdır umarım anlatabilmişimdir eğer anlamadıysanız 19.bölümü ve 55.böümü dikkatli izlerseniz anlarsınız arkadaşlar yorumarınızı bekliyorum

En son aladdino tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 11:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Masum10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Turkiye

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 11:29 am

aladdino dediğin anlaşıldı tabi sana katılıyorum efe aslında aslıya aşık değildi ama 55. bölümde o kolye sahnesinde aslıya çocukluktan beri aşık imajı çizdiler efe için ama aslında öyle değildi eğer öyle olsa efe zaten bunu çoktan belli ederdi ki nezaman efe kendine söylebildi bu ortaya çıktı
41.bölümmü neydi efenin bilal abiye parasını verdiği sahnenin sonunda aslı efe dilyaloglarına değinilmiş ve efenin aslıya ozamandan beri aşık olduğu yazılmış ozaman bişeler oldu bi bakışmalar oldu ama asıl başlangıç alp beyin yemeğinde başladı...(bence)
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 11:31 am

Uzun uzun yazmaya gerek yok ebosuma katılıyorum bencede...
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:02 pm

41.bölümde aslı ile deniz ayrılmamıştı ama efe aslıya aşıktı bunu nerdenmi anladım dersiniz 41.bölümün sonlarındaki efenin aslıylan konuşurken aslıya bakışlarından anladım aşık olduğunu bence kesinlikle aslı ve deniz ayrılmadan öncede efe aslıya aşıktı ve merak ettiğim bi konuda ya deniz aslıyı mineylen aldatmasaydı o zaman nolcaktı yine efe aslıyı sevmeye devam edicekmiydi aslıyı sevdiğini söylüyebilecekmiydi çok merak ediyorum
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:24 pm

41.Bölümde bi kıvılcım oldu okadar daha ilerisi olmadı orda başladı ama asıl başlangıç Alp bey'in yemeğinde oldu 41.bölümde bende dedim işte bu diye aşk var diye ama devamı gelmedi.Daha sonra emin olduğum yer Alp bey'in yemeğiydi
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:43 pm

efenin yıllar yıllar önce aslıya verceği kolyeyi denize düşürmüştü ve yıllar sonra aynı kolyeyi denize girdi ve buldu ne kadar saçma o sahneyi ne zaman izlesem kopuyorum gülmekten
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:46 pm

aladdino demiş ki:
efenin yıllar yıllar önce aslıya verceği kolyeyi denize düşürmüştü ve yıllar sonra aynı kolyeyi denize girdi ve buldu ne kadar saçma o sahneyi ne zaman izlesem kopuyorum gülmekten
Efe'nin olduğu sahne(lere) saçma diyemezsin kınıyorum seni Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 9072
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:52 pm

edac kardeş yanlış anladın ben efe karakterini çok seviyorum benim efeye lafım yok zaten o sahneden dolayı efenin bi suçu yokki asıl suç o sahneyi yazan senaristlerde sencede yıllar sonra kolyeyi bulması çok saçma deilmi bence hiç mantıklı deil
dizi olunca saçmalık aramamak lazım aslında
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:59 pm

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 914327 Zaten şu avanaklar yüzünden dizi batıyor.Ne biçim senaristir bunlar.Emek,özen,çaba vs hiçbirşey yok :S ama demekki birşeyler onların için yolunda gitmiş ki şimdiye kadar ayakta kalmışlar.Sebep nedir peki? tabiki Efe'dir.Valla yatıp kalkıp Dağhan'a dua etsinler.
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:10 pm

sonuçta dizinin senaristleri profesyonel insanlar bu kadar büyük mantık hatası yapmamaları lazımdı tabiki onlarda insan hata yapabilirler ama bu kadar büyük bi hatada yapmamları lazımdı sonuçta ordan para kazanıyolar ekmek yiyiyolar
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:17 pm

Bu bir değil iki değil üç değil.Profesyonel değiller bence,amatör gibi davranıyorlar.Ya senaristler değişecek yada mevcut senaristler kendilerine çeki düzen verecek!
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:20 pm

Ed'ac demiş ki:
Bu bir değil iki değil üç değil.Profesyonel değiller bence,amatör gibi davranıyorlar.Ya senaristler değişecek yada mevcut senaristler kendilerine çeki düzen verecek!
vay be kendilerine çeki düzen vericekler yürü be kim tutar seni Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 743856
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:24 pm

ebosum demiş ki:

vay be kendilerine çeki düzen vericekler yürü be kim tutar seni Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 743856
Sinirlerimi bozdular Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 9072
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:49 pm

FARKINDAMISNIZ BİLMİYORUM AMA EFE ASLIYLAN BİRLİKTE OLMADAN ÖNCE DUYGUYLAN BİRLİKTE OLDU VE YATTI BİLE DUYGUYLAN SİZ EFENİN YERİNDE OLSANIZ DUYGUYLAN EVLENMEZMİYDİNİZ BENCE NAMUSLU Bİ İNSAN KESİNLİKLE EVLENİRDİ
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:51 pm

aladdino demiş ki:
FARKINDAMISNIZ BİLMİYORUM AMA EFE ASLIYLAN BİRLİKTE OLMADAN ÖNCE DUYGUYLAN BİRLİKTE OLDU VE YATTI BİLE DUYGUYLAN SİZ EFENİN YERİNDE OLSANIZ DUYGUYLAN EVLENMEZMİYDİNİZ BENCE NAMUSLU Bİ İNSAN KESİNLİKLE EVLENİRDİ
Duygumu denizin arkadaşı olanmı
efe onunla nerde yattı hatırlayamadımda
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 1:57 pm

Duygu kim ne zaman yattı :S
aladdino
Üye
Üye
aladdino

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:03 pm

DENİZİN ARKADAŞI VARDIYA ARKADAŞLAR DENİZİN ÇEKTİĞİ KISA FİLMDE DENİZLEN BAŞROL OYNAYAN KIZ İŞTE ONLAN YATMIŞTI EFE NE ÇABUK UNUTTUNUZ
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:09 pm

duyguylamı yattı Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 662809
hatırlamıyorum hiç yattıklarını
yattıysada gençlik hatası etmiştir Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 743856
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:12 pm

45.Bölümde olan hadise galiba.Arkadaşım yattı diye niye evlensin.Deniz leyla'yla yattı,Aslı Güven'le yattı evlendiler mi yada evlenmeleri mi gerekiyor.Bu, Efe Karakterinin namusuyla bir alakası yok sadece alışagelmiş dizi geleneklerinden biri.Bu yatma yüzünden Efe'nin namusundan şüphelenmem ayıra süphelenen olursa onun ayıbıdır.

ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:21 pm

Zaten efe kıza evlenme teklifi edicekti ya unuttunuzmu bu efede saf ama ya hemen kanıyo :(
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Pusuda10
Takımı : Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor    Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 2:40 pm

Konu almış başını gitmiş Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 9072
uzatmayalım evet mantık hatası var veya yok zaten dizide çok mantık yok maalesef Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor  - Sayfa 3 743856
hepimiz farklı düşünebiliriz normal ama aslı efe'nin çocukluk aşkı bana göre orda efe'nin dediği laf efe bu sonuçta hatırlamayabilir 6-7 yaş sonuçta kendi bile farkında değildir belki içten içe aa ben sana bakmıştım o gözle demesi de çok mantıksız olurdu asıl neyse duygu meselesi ise yatmış veya yatmamış benim hatırladığım duygu terketti efeyi çok da önemli değil kendi kaybetti diyelim allah korusun ne evlenmesi (:

Sarp Apak Diziye Geri Dönüyor
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan diziye geri dönüyor:))
» mayıs 2010! efe diziye geri dönüyor
» Sarp Apak Gitmiyormu?
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Sarp apak