Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Henüz geç değil...

+12
x*x* ecem xx
adasule
eFe'mkoLik
esma0685
ceren35
hiçkimse
semih
hazL *
Nilay<3Dağhan
EL!FF
dolunay:)
DağhanFann
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
DağhanFann
Üye
Üye
DağhanFann

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Psikop10
Takımı : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Fb10

Henüz geç değil... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 13, 2009 2:34 am

Konunun ilk mesajı :

Selam arkadaşlar bugün diziyi seyrettikten sonra yerimde oturamadım benim gibi dağhanı (efe)yi bu dizide tekrar görmek isteyenler için henüz geç olmadığını düşünüyorum el ele vererek hep birlikte son kezde olsa şansımızı denemeliyiz diyorum Sosyal Ağ olan Facebookta kurmuş olduğum grup üzerinden bir çok üyeye ulaşıp bu grubu hep birlikte gerekli yerlere göstermek mail yağmuruna tutmak gibi bir çok etkinlik yaparak son olan bu şansımızı en iyi şekilde değerlendirmek istedim bana yardımcı olmak isteyen arkadaşların başımın üstünde yeri vardır Grup içinde yönetici olmak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Oluşturmuş olduğum grubun adı : Efe (Dağhan Külegeç'i) geri istiyoruz!!!

Adresi : https://www.facebook.com/group.php?gid=144605689816&ref=nf

Henüz geç değil... - Sayfa 2 8418_1117373860254_1404219848_30316564_4794784_n

DağhanFann demiş ki:
Çok önemli sayılacak bir ayrıntı farkettim arkadaşlar bizim ümitlerimizi arttıracak bir gelişme öğrendim kanıtlarıyla sizinle paylaşıcam beklemede kalın

son olarak takılmakta olduğunuz her sitede böyle bir konu açıp belirterek bu yolda yardımcı olabilirsiniz bana ve bize Henüz geç değil... - Sayfa 2 743856 çılgınca bir mail yağmuruna tutmaya hemen başlayalım Henüz geç değil... - Sayfa 2 743856

En son DağhanFann tarafından Ptsi Eyl. 14, 2009 6:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YazarMesaj
afa
Üye
Üye
afa

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Relax10
Takımı : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 12:47 pm

doğum tarihi yazılmış ama ölüm tarihi yazılmamış belki olabilir ama o zaman sarp lolcak
çünkü dizi 4lü üzerine kurulu zaten o yüzdende sarp gelmişti
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 3:24 pm

ölüm tarihinin yazılmamasının nedeni sonsuza kadar bizimle anlamında o . . . 3 nokta Henüz geç değil... - Sayfa 2 743856,,
DağhanFann
Üye
Üye
DağhanFann

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Psikop10

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 25, 2009 10:57 am

Şu tepkide biraz daha ciddi olun aman ben ne atıcam millet timse mail atıyo demeyin aman ben izlesem birşey olmaz demeyin az biraz destek olun bakın neleri değiştirebiliyoruz.
beykus
Üye
Üye
beykus

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Dagini10

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 27, 2009 6:54 pm

efe inşllah geri döner öldüğü gerçek olmazzz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 04, 2009 7:36 am

Bendede Bir Umut Var Hatırlarsanız Son Bölümde Arabadan Düşmeden Önce ...Efe Aslı ya Bir Gün Geri Döneceğim Diyordu..Cesedinin Bulunmaması Benide Düşündürüyor..Sürüklenip Eski Aslı dan Kaçtığı Gibi Orda Sakalandığını Düşünüyorum..Bir Umut Diyelim Biz Buna..Ama 88. Bölümü İzledikten Sonra Sanki Güven(Sarp Apak),Aslı ile Sevgili Olacaklarmış Gibi Geliyo......
Ama İnşallah Yanlış Düşünüyorumdur.......Hayırlısı....
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 06, 2009 11:06 pm

hem efe'nin dönmesini istiyorsun hemde diziyi izleyip birde aslı güven sevgili olur diyo yorum yapıyorsun Henüz geç değil... - Sayfa 2 743856 Gerçekten güzelmiş. Siz böyle devam ettikçe efe asla dönemez arkadaşlar Henüz geç değil... - Sayfa 2 914327
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 09, 2009 10:39 pm

arkadaşlar bu kadar kişi efenin dönmesini istiyo tims falan filan hiç bi allahın kulu takmıyomu bizi biz efeciyiz kendi adıma sarp diziden çıkmasın efe yerini alsın ölesi daha güzel olur
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 6:05 am

hazl nerden biliyon televizyonda izlediğimi ben internetten izliyom...
Awe !
Üye
Üye

Ruh Hali : Henüz geç değil... - Sayfa 2 Uykum210

MesajKonu: Geri: Henüz geç değil...   Henüz geç değil... - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 11, 2009 7:31 pm

Off konu saçmalandı. Kilit!

Henüz geç değil...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Efe mi Değil mi?
» Adı Lazım Değil!!
» HİÇ İNANDIRICI DEĞİL...
» ARA ÇOK DEĞİL... YANLIZCA 1,5 AY
» arkadaşlar sizcede mantıklı değil mi???