Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...

+2
dağhancı...
draul085
6 posters
YazarMesaj
draul085
Üye
Üye
draul085

Ruh Hali : Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... Uykusu10
Takımı : Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... Turkiye

Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... Empty
MesajKonu: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyCuma Kas. 06, 2009 8:36 pm

Efe Eğer Bu Forumlara Girip Bakıyorsan Lütfen Bu Dediklerimi Dikkate Al,Sabah Akşam Senin Film'e Dönüp Dönmiyeceğin Hakkında Haberler Arıyarak Geçiriyorum,Lütfen Dön,Sana İhtiyacımız Var,Sensiz Olmuyor,Tüm Samimiyetimle Söylüyorum Hayatım Sana Bağlı,Ben Umutlarla Yaşıyan Bir İnsanım Ve Sen Tek Umudumsun...Kavak Yellerine Geri Dön Bize Güzel Bir Süpriz Yap O Kadar Hayranın Senin İçin Deli Olmuş Durumda Lütfen Bizi Duy....
dağhancı...
Üye
Üye
dağhancı...

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyCuma Kas. 06, 2009 9:17 pm

evet aekadaşı katılıorum bnde hep girip bakıorum o güven midir nedir gitsin biz orjnal adamımızı geri istioruz nolur geri gel ya kavak yellerini izlemiom bile çünkü sen yoksun ltfen geri gel duy sesimizi efe
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:14 pm

ben güvenin gitmesinde değilim efe gelsin yeter...
evet bende merak ediyorum..bakıyomudur acaba..yada tims den birileri yada yönetmenleri...
nilüfer-dağhan
Üye
Üye
nilüfer-dağhan

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 8:14 pm

dağhan lütfen kavak yellerine geri dön seni çok seviyorum
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 9:14 pm

sevgili dağhan külegec sevgili kardeşim bir hayranın olarak senden hayranlarının adına açıklama bekliyoruz bu konu biz hayranlar için çok önemli kavak yelleri dizisine geri dönecekmisin dönmeyecekmisin bu sorunun cevabını en iyi sen bilirsin bu konuda biz hayranlarını bilgilendirirsen teveccüh duyarız şu anzaten sırf senyoksun diye ben şahsım olarak izlemiyorum sen olmadan yeminliyim izlemem nedenmi çünkü seningibi işine duyarlı işin ehli yaptığı rolun hakkını veren kişi yok belki aslı ama onunda sensiz tadıyok be kardeşim diziyi iğce bozdular lütfen kulağımızsende biz hayranların sendengelecek haberleri bekliyoruz
meltem-efe
Üye
Üye
meltem-efe

Ruh Hali : Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... Parano10
Takımı : Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... Bjkk

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyPaz Kas. 08, 2009 3:18 pm

Ya arkadaşlar bi şekilde sesimizi duyuralım ya kavak yellerinin sitesine falan mesaj atalım yada bilmiyorum bişiler yapalım ama Efe geri dönsün :(
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...   Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen... EmptyPaz Kas. 08, 2009 3:26 pm

ya arkadaşlar her seferinde bana da aynısı oluo.efeyi göremeyince bi üzüntü bi ağlama gelio bana....
sanki şimdi kapıdan gircek ''abicim saol sevgilimin hayatını kurtarmışsın.sana hayatımı borçluyum'' dicek gibime gelio.....

Sesimizi Duyan Yok Mu!Efe Geri Dön,Lütfen...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sesimizi Duyan İlk kişi :))
» sesimizi duyan birisi daha :)
» Yeni sezon fragmanı ve başlama tarihi...
» LütFen oKu...
» lütfen ya..........