Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YETER ARTIK DELİRECEM.!

+8
Duygusu
Dağhanist
kararsiz
dilsad_baris
dolunay:)
£ یм ὲ Ʀ
buz_1905
♥ NuR ♥
12 posters
YazarMesaj
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Manyak10
Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Fb10

YETER ARTIK DELİRECEM.! Empty
MesajKonu: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 10:26 pm

Bu ne ya pes artk şu aslya. güwenle fingirdeşio resmen. acayp snrm bozuluo kfayı ycem..efeyide artk döndürckse döndürsnler oyun oynamasnlar bzle azda olsa efenin adını duydugm icn izliorum ama artk izlemcm aslyla guweni gorunce resmen beynime kan gtmio acayip snrleniorm guwen neysede aslının o hareketleri ne öle resmen kaşar ya poff nese artk efe gelene kdar izlemcm.! Ne zamandr izlemiodum efeyi gstrdklerndn beri izliodum ama artk btti.inş reytnglernde cok dusme olurda görürler günlerni ya dağhan dönsün yada kaldrsnlar bu dziyi bıktık artk..! KEREM Cakıroglu gelmş ynetmen olarak inş o getirtir dağhanı..! Ben tüm gazete yazarlarna mail atcm bu konuda takwm gazetesnde bi yazar war k.y manyağıyms ama oda son 2 haftadr izlemiomuş hatta kendi yazmış bizzat..tek bununla kalmcm kanaldye timse herkze mail atcm.
buz_1905
Üye
Üye
buz_1905

Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Bjkk

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 10:32 pm

Yeni Yönetmen Kerem Çakıroğlu oldu bu nasıl iş yaaaaaaa.....
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 10:48 pm

Ewet JaLe iNCekol gitmiş=D
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Defaul10
Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Gs10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 10:51 pm

Arkadaşlar büyük bie ihtimal jale incekol bayram tatilinde ve yönetmen 1 bölümlüğüne kerem çakıroğlu bu arada love dağhan aslı hakkında dediğin herşeye katılıorum (:
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 11:17 pm

Bna Katılmana sewndm=D cnku dogru sölüorm cok slakça dawranıo ya nerdeyse güweni ycek ne ara cocuktan hoslanmaya bsladı anlamdm:@zaten güwnde efeyi buldukları icn bu kdar sewdler ama efemz gbi olamaz o btane:( bu arada bayramla ynetmen dgstrmenin alakası yok byram gelmeden bi kç hafta once dğsti ynetmen.
Üye
Üye

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Inanma11
Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Ts10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 11:38 pm

efenin adı kullnıolarak resmen reyting ypılıo bnce dağhana ulşılmalı bn bunun dağhana izin werdiğini sanmıyorum yaa bukdrında pes uzun bi zamandr izlemiyorum hatta bu sezon ilk bölümü ilzedim sadece bugn ilk kes isledim ama pes dedim resmen efe efe efe ne bu ya bnce bişiler yapıp dağhana ulşılmlıı
dilsad_baris
Üye
Üye

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Uykum210

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 6:53 am

yha çok doğru aslı asıl efeyi unutup güvenle sevgili oluyormuş gibi olur yha gıcık gıcık yha ben ben eminim efe gelince aslıyla güveni öğreninice asla affetmez aslıyı yha ben olsam efeyi hiç unutamazdım kız psikopat
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Olgun10
Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Gs10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 7:25 am

arkadaşlar aslı güven hakkındaki yorumlarınza katılıorum ya hani efeyi çok seviodu açıkçası ben le birni sevsem bi daha asla başkaına bakamam e tabi bu kişiden kişiye değişir bilmiorum ya konu nereye gitçek inş efe gelirde aslıyı affetmez...ama şunuda sölemeden geçemicem aslıyla güven yakışıo kızmayın ama hem şöle bişi var diorumki bunlar çıktılar deniz mine su atakan yani aslının arkadaşları bence kızcaklar ona ama ne olursa olsun bize efeyi unutturamazlar arkadaşalr burdanda anlıoruzki resmen rating için efenn adını kullanmışlar dağhanın haberi yokmu ya adamın üzerinden rating yapıolar ne kadarda utanmazlarmış ya inş jale bozuntusu kesin gitmiştirde kerem gelir açıkças bunu çok isiorum dizinin geleceğini düşünerketen ...kavak yelleri diğer diziler gibi bittikten 1-2 yıl sonra hmn unutulmasın kavak yelleri dennce aa evet o dizi çok güzeldi denilmesini istiorum eğer jale olursa bu sölediğim olmucak :(
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Karizm10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 8:10 am

Jale Gitmedi Geri Dönecek
O Dönmesin ama daghan dönsun
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Yoksu611
Takımı : YETER ARTIK DELİRECEM.! Turkiye

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 11:26 am

Bu aslı da her gördüğüne aşık oluyo delimi ne yaa manyak hemen unutuyo sevdiği kişiyi iyice abarttılar ama bence bitsin bu dizi artık :S
aefırat
Üye
Üye
aefırat

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 11:28 am

ASLI KAŞAR İŞTE DENİZLE ÇIKTI EFE İLE ÇIKTI OĞUZ İLE ÇIKTI ŞİMDİ DE GÜVEN İLE TAM Bİ KAŞAR ASLI
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Masum10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 11:40 am

ama arkadaşlar hatırlarsanız bundan 3.bölüm öncede yönetmen kerem çakıroğluydu diğer hafta jale olmuştu bu hafta yine kerem çakıroğlu oldu haftaya yine jale olur anlamadım gitti herhalde bi hafta o yapıyo bi hafta o YETER ARTIK DELİRECEM.! 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 11:41 am

arkadaşlar daha kaç kere dıcem . Bu tür konular anket bölümüne yada daghan kafe bölümüne. Bır daha uyarmıcam dırek sılıcem emeklernız boşuna gtmesın.
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPaz Kas. 29, 2009 11:45 am

Aslı herkze aşk olmuo şmdiye kdar bi güwene böle ilgsi oldu oda onu efeye bnzettkleri icn bu arada bn güweni hc kmk bulmuorm espirileri cok bast gelıo ama efe süper espirlr ypıodu her yönden efe güwene bin basar..! Bu arada fankawakyelleri jale nasl gtmedi anlamadm.? Dzide yönetmen kerem cakıroglu yazıo xS
talasli
Üye
Üye
talasli

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptyPtsi Kas. 30, 2009 5:04 pm

kararsiz demiş ki:
arkadaşlar aslı güven hakkındaki yorumlarınza katılıorum ya hani efeyi çok seviodu açıkçası ben le birni sevsem bi daha asla başkaına bakamam e tabi bu kişiden kişiye değişir bilmiorum ya konu nereye gitçek inş efe gelirde aslıyı affetmez...ama şunuda sölemeden geçemicem aslıyla güven yakışıo kızmayın ama hem şöle bişi var diorumki bunlar çıktılar deniz mine su atakan yani aslının arkadaşları bence kızcaklar ona ama ne olursa olsun bize efeyi unutturamazlar arkadaşalr burdanda anlıoruzki resmen rating için efenn adını kullanmışlar dağhanın haberi yokmu ya adamın üzerinden rating yapıolar ne kadarda utanmazlarmış ya inş jale bozuntusu kesin gitmiştirde kerem gelir açıkças bunu çok isiorum dizinin geleceğini düşünerketen ...kavak yelleri diğer diziler gibi bittikten 1-2 yıl sonra hmn unutulmasın kavak yelleri dennce aa evet o dizi çok güzeldi denilmesini istiorum eğer jale olursa bu sölediğim olmucak :(
Defalarca yazdim yine yazacam arkadaslar ask ve sevgi cok güzel seyler 20 yillik evliyim ve karima hala asigim ask bu kadar ucuz degil zaten dizinin en fitik oldugum yani gercekci tarafi kalmadi
1.deniz
2.Efe
3.Güven
4?
bune ya kiz kac kisiyi daha sevecek yapmayin senaristler bu kadar beceriksiz olmayin yazik aski ve sevgiyi oyuncak ettiniz.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Masum10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptySalı Ara. 01, 2009 8:15 am

evet ya sana katılıyorum olmazki ben evlenmeyi düşüdndüğüm adamı kaybedicem aslı gibi bencil olcam önüme gelenle çıkıcam aşk bukadar basit değil bukadarda olamaz bence ki aslı gibi mantıklı bi kız
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : YETER ARTIK DELİRECEM.! Aggres10

MesajKonu: Geri: YETER ARTIK DELİRECEM.!   YETER ARTIK DELİRECEM.! EmptySalı Ara. 01, 2009 8:44 am

talasli demiş ki:
kararsiz demiş ki:
Defalarca yazdim yine yazacam arkadaslar ask ve sevgi cok güzel seyler 20 yillik evliyim ve karima hala asigim ask bu kadar ucuz degil zaten dizinin en fitik oldugum yani gercekci tarafi kalmadi
1.deniz
2.Efe
3.Güven
4?
bune ya kiz kac kisiyi daha sevecek yapmayin senaristler bu kadar beceriksiz olmayin yazik aski ve sevgiyi oyuncak ettiniz.
4. cüsünü ben söleyim oda HALİL.... YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856 YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856 YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856 YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856..haa dizinin sonlarına doğruda atakanı unutmamak lazım tabi YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856 YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856 sudan ayırır yine bi sevgili yapar kendine K.Ş.R YETER ARTIK DELİRECEM.! 743856

YETER ARTIK DELİRECEM.!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeter Artık
» artık yeter yaaa
» Arkadaşlar yeter artık...
» YETER ARTIK BIZIMLE DALGA GECMESINLER
» Yeter