Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

artık yeter yaaa

+3
blacksss
xxrecep
yalnizefe
7 posters
YazarMesaj
yalnizefe
Üye
Üye
yalnizefe

Ruh Hali : artık yeter yaaa Sessiz10
Takımı : artık yeter yaaa Bjkk

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 2:36 pm

arkadaşalr bizler sadece kendimizi kandırıyoz. izlemiyoz diyonuz ama o 2 saniyelik görüntüyü biliyonuz.bi çoğunuz izliyonuz. diziye gelince internetten gördüm efeyi hatırlamışlar gerçekten. bu umut değil reyting oyunu.efe dönmez bnce. geçen hafta 1. oldular. ve bu oyunu yaptılar. izlemeyin netten takip edin. ve inanın bazı güven sever ler atıyo efe döncek yalanlarını. reyting çıksın diye. izlemeyin lütfen. kendimizi avutuyoz.kendimizi kandırıyoz.

bende dönmesini çok istiyom. eger dönerse inanın bu sadece sezon finalinde olur. daga önce denizin döndüğü gibi.deniz o zaman aslı efeyi gördü. şimdş aslı güveni görüp sezon finali yaparlar.

biri konuk oyuncu barim olsun diyo. diğer biri bunu okuyo efe konuk oyuncu olarak döncek diyo. artık kandırmayalım birbirimizi. netten takip edin.lütfen ya.lüğtfen bunlar reytinng oyunu bnce ya.

artık yapacağınız tekşey netten takip edin ve lütfen kaynaklı haberler verin. ama efe dönmediği sürece izlemeyin. lütfen teşekkürler...
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 3:54 pm

KATILI YORUM SANA
blacksss
Üye
Üye
blacksss

Ruh Hali : artık yeter yaaa Aggres10

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 4:34 pm

Kardeşim Haklısın İyi Güzel... Bak Bende Seni Bilgilendireyim... Eğer Ki... Bi Dizi&Film'de Bir Kişi Kendisinin Sahneerini Koymamalarını İsteyip Koyarlarsa Yasa Gereği... Ya Tazminat Davası Yada Dizi Kapanması Oluyormuş... Dağhan Dizi'ye Dönmeyecekse Buna İzin Vermeyecektir... Anlıyomusun Beni Ve Ben güvercin fan'larından Değilim DAĞHAN'ı Resmen KEndim Gibi Bensimediğimden Çok Seviyorum Er Yada Geç Dağhanın Döneceğinide Biliyorum...
ispirli211
Üye
Üye
ispirli211

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 5:04 pm

dönecek dönecek oldurcam diyipte olduramicam die bişe gördün mü sen

ASLI EFE
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : artık yeter yaaa Nerdey10

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 7:56 pm

ya bide bnm merak ettqm dağhan neden çıkıpta kadeşim bn diziye donmeyeceğim demio da bu kadar söylenti çıkmasına izin verio anlamıorm
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : artık yeter yaaa Fb10

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPaz Şub. 28, 2010 9:25 pm

sevenlerine karşı sorumsuzluğundan desem.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : artık yeter yaaa Nerdey10

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPtsi Mart 01, 2010 3:28 pm

bnce diziye tekrar döncek o yüzden bu konu hakkında konusmuo yoksa şimdiye çktan kesin bir açıklama gelirdi..
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

Ruh Hali : artık yeter yaaa Yoksu611

artık yeter yaaa Empty
MesajKonu: Geri: artık yeter yaaa   artık yeter yaaa EmptyPtsi Mart 01, 2010 3:37 pm

crazystyle demiş ki:
ya bide bnm merak ettqm dağhan neden çıkıpta kadeşim bn diziye donmeyeceğim demio da bu kadar söylenti çıkmasına izin verio anlamıorm
bende sabahtan beri onu soruyorum size dağhan girmicez ben böyle düşünüyorum ayrıca sabahtan beri soruyorum hani diziyi izlemeyecektik kaarar almıştık diye kimsedne çıt yok bi ben izlememişim ayrıca evet dağhan bi açıklama yapmıyo biz burda uğraşıyoz kendi kendimize dağhanı çok severim ama bence umrunda değiliz

artık yeter yaaa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeter Artık
» Arkadaşlar yeter artık...
» YETER ARTIK DELİRECEM.!
» YETER ARTIK BIZIMLE DALGA GECMESINLER
» Bu ne yaaa