Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bence Dönmeyecek..

+5
cypriot
esmer_güzel
cansu_34
£ یм ὲ Ʀ
p34rl
9 posters
YazarMesaj
p34rl
Üye
Üye
p34rl

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 4:21 pm

Arkadaşlar boşyere birçok yerde post kasılıyor.Efe geri dönecek,Dönmeli Bir ton asılsız haber duyuruldu.Efenin yani Dağhan Külegeç'in diziye dönmesini görmem benim için ayrı bir güzellik olur.Bende dönmesini istiyorum ama dönmeyecek gibime geliyor.95.Bölümde zaten herşeyi ap açık belli ettiler -ki dönecek olsa en ufak bir ayrıntı olsa bile bunu bildirirlerdi.Rayting'ler düşmesin diye efe'den bahsediyorlar süreki onun adı geçiyor dizide.Bu yüzden bu oyunlara gelmiyelim..Sizde iyi biliyorsunuzki kendimizi kandırmaktan başka yaptığımız birşey yok bunu bir çok alandada istemesekte gerçekleştiriyoruz zaten.Benimde yaptığım zamanlar oldu tabi ama hepsi asılsız ve gerçekleşmeyen yalanlardı..O yüzden lütfen biz Dağhan Külegeç'i seviyorsak onun arkasından yapıLan komploLara kesin bilgi verilmeden veya kesin görüntü elde etmeden inanmayalımki..Rayting'ler yükselmesin ve bizde Dağhan Külegeç'in yeni projelerine göz atalım..Efe hayranlarını koparmamak için sürekli akıllarda soru işaretleri bırakıyorlar..

Yani Son Sözüm Ben Döneceğine İnanmıyorum.Ama dönersede çok mutlu olurum sadece bekleyip görücez Bence Dönmeyecek.. 743856 Fragmanlardada efe hakkında birşeyler gösterip seyirciyi meraka düşürüyolar.O yüzden kesin birşey olmadan seyretmeyelim derim.Sakın Ha bi artniyet aramayınız sadece düşüncemi söylemek istedim İyi günler arkadaşlar..
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : Bence Dönmeyecek.. Defaul10
Takımı : Bence Dönmeyecek.. Gs10

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 5:24 pm

Olsun orjinal adamımız bnce bize bir süpriz yapıcak (:
cansu_34
Üye
Üye
cansu_34

Ruh Hali : Bence Dönmeyecek.. Images12
Takımı : Bence Dönmeyecek.. Bjkk

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 5:31 pm

bnde hala bi umut bekliyorumm
belki döner diye
inşallah döner
p34rl
Üye
Üye
p34rl

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 7:47 pm

sanmıyorum arkadaşlar benim gönlüm dönmesinden yana ama malesef :(
esmer_güzel
Üye
Üye
esmer_güzel

Takımı : Bence Dönmeyecek.. Turkiye

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 6:37 pm

kavak yelleri iki haftada bir yayınlanrken timse ve kanl dye epostalar attık durduk şimdi neden hepimiz timse e posta atmıyoruz. eğer birsürü kişi aynı şeyi yprsa blki bi işe yarar.?
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : Bence Dönmeyecek.. Fb10

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 11:33 pm

uyanda balığa çıkalım
http://www.erdincbirinci.tr.gg
guli_23
Üye
Üye
guli_23

Ruh Hali : Bence Dönmeyecek.. Sessiz10

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyPaz Ara. 13, 2009 2:17 am

p34rl demiş ki:
Arkadaşlar boşyere birçok yerde post kasılıyor.Efe geri dönecek,Dönmeli Bir ton asılsız haber duyuruldu.Efenin yani Dağhan Külegeç'in diziye dönmesini görmem benim için ayrı bir güzellik olur.Bende dönmesini istiyorum ama dönmeyecek gibime geliyor.95.Bölümde zaten herşeyi ap açık belli ettiler -ki dönecek olsa en ufak bir ayrıntı olsa bile bunu bildirirlerdi.Rayting'ler düşmesin diye efe'den bahsediyorlar süreki onun adı geçiyor dizide.Bu yüzden bu oyunlara gelmiyelim..Sizde iyi biliyorsunuzki kendimizi kandırmaktan başka yaptığımız birşey yok bunu bir çok alandada istemesekte gerçekleştiriyoruz zaten.Benimde yaptığım zamanlar oldu tabi ama hepsi asılsız ve gerçekleşmeyen yalanlardı..O yüzden lütfen biz Dağhan Külegeç'i seviyorsak onun arkasından yapıLan komploLara kesin bilgi verilmeden veya kesin görüntü elde etmeden inanmayalımki..Rayting'ler yükselmesin ve bizde Dağhan Külegeç'in yeni projelerine göz atalım..Efe hayranlarını koparmamak için sürekli akıllarda soru işaretleri bırakıyorlar..

Yani Son Sözüm Ben Döneceğine İnanmıyorum.Ama dönersede çok mutlu olurum sadece bekleyip görücez Bence Dönmeyecek.. 743856 Fragmanlardada efe hakkında birşeyler gösterip seyirciyi meraka düşürüyolar.O yüzden kesin birşey olmadan seyretmeyelim derim.Sakın Ha bi artniyet aramayınız sadece düşüncemi söylemek istedim İyi günler arkadaşlar..

Cok dogru konumussun valla Fragmanlada efe hakkinda bisi göstemeseler bile alakasiz seyleri efeye bagliyolar misal bbi ara mültecilerden biri efeye benziyo dediler bu aksamki bölüm icin asli süpriz biriyle karsilasicak yaziyo efedir kesin dediler yani aslinda yalan yanlis haberi düsünceyi farkinda olmadan Daghan sevenleride cikariyo ve baskalarinin ekmedigine yag sürmüs oluyolar
Misafir
Misafir

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyPaz Ara. 13, 2009 7:57 am

artık bitti diyouz hala bence dönmicek diye konu açıyosunuz..kapatın kavak yelelri konusunu...
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Bence Dönmeyecek.. Masum10
Takımı : Bence Dönmeyecek.. Turkiye

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyPaz Ara. 13, 2009 8:58 am

evet arkadaşlar bitti ben hep umutluydum sizin gibi en ufak bişeyi gelceğine yorumluyodum ama artık umutlarım bitti neyazıkki yeni dizilerde görüşmek üzeere bura yakında yeni dizisinin konusu açılır yeni arkadaşlarını tartışırız inşallah :bounce:
Misafir
Misafir

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyPtsi Ara. 14, 2009 3:44 pm

zatn kavak yellerini küçültürüz konuları...
o zman diziler bölümü açılır...
oynadığı diziler...
Pincess
Üye
Üye
Pincess

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptySalı Ara. 29, 2009 6:14 pm

Bence daghan gelirmi bilmem ama efe karakteri gelicek.
asli güvenle olurken birden efe cikicak ortaya
ve aslinin bekledigini sanicak
asli yine inat yapcak kizicak bunca yil nasil böyle biraktin haber vermeden dicek
efe saklandim gelmezdim gibi seyler söylicek
sonu ne olur bilmem

cünki efe karakteri diziden yok olmadi düsünsenize tamamen cekseler diziden mezari bos olmazdi

ve kaza aninda efe : asli beni bekle bigün mutlaka gelicem dedi
penner
Üye
Üye
penner

Ruh Hali : Bence Dönmeyecek.. Deli10

Bence Dönmeyecek.. Empty
MesajKonu: Geri: Bence Dönmeyecek..   Bence Dönmeyecek.. EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 9:16 am

arkadaslar pearl harbor fılmını ızleyın dızıyı anlarsınız baska bır sey demıyorum Bence Dönmeyecek.. 719833? :cheers:

Bence Dönmeyecek..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DÖNMEYECEK
» Dönecek mi Dönmeyecek mi ???
» Ne Yazık ki!! Efe Geri Dönmeyecek!!!!
» Efe Dönmeyecek Kesin haber !
» ASLI GÜVEN AŞKI BAŞLIYOR GALİBA EFE DÖNMEYECEK!!!