Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum

+4
_szr_
vurgun
ozgur.85
KapRisS
8 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Empty
MesajKonu: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:34 pm

arkadaşlar facebookta bir video buldum sezon finali montajlanmış sadece buda konuyla ilgili açıklamayı birazdan yapıcamda siz bana hemen video eklemeyi öğretin
KapRisS
Üye
Üye
KapRisS

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Ozlemi10
Takımı : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Fb10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:36 pm

videonun adını ver biz buLaLım facede
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:39 pm

arkadaş linhk koyim isterseniz ama bakın montajlanmı sahne oldugu belli oluyor ve söyle efe çıkıyor abisini izliyor sezon finalinde montajlanmış yani bir yeni bölüm birde sezon finali olarak
KapRisS
Üye
Üye
KapRisS

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Ozlemi10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:40 pm

ver link o zmn
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:44 pm

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1224784991691&oid=198662335677 bakın montaj yani böyle bir sahne var buda daghanın dönmesine işaret olarak algılayabilirmiyiz bilmem ve efe ve vicdanı konuşuyor sonunda
KapRisS
Üye
Üye
KapRisS

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:46 pm

yha bu nontaj deil efenin aslıyın unutmak için qeldiqi yer sezon finali deil yni bu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:48 pm

harbimi bilmiyordum özür dilerim o zaman
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

Takımı : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Gs10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 6:08 pm

feyk bu ya adamın üstündeki tsorte baksanıza efe araaba uçtunda beyaz gömlek vardı üstünde !!!
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

Takımı : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Gs10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 6:09 pm

feyk bu ya adamın üstündeki tsorte baksanıza efe araaba uçtunda beyaz gömlek vardı üstünde !!!
vurgun
Üye
Üye
vurgun

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 7:00 pm

acıklama yapcaktn yyap bıde super bı haber bu bu gercekmı yenı sezonda efeyi görcekmyizz yani efe döncekmı
_szr_
Üye
Üye
_szr_

Takımı : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Bjkk

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 8:12 pm

bu eski sezon finalinden sahnelerle harmanlanmış . eski bölümden alıntı
ahmetyunus
Üye
Üye
ahmetyunus

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Yoksu611

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 8:19 pm

arkadaşlar 5.snden sonra sezon finali yazıo sonrada 8. snden sonrada yeni bölüme gçio bunu ekleyen cocuk kendi montaj ypmış bunun kavaka yelleriyle bi alakası yok
ilkin159
Üye
Üye
ilkin159

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Defaul10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 8:24 pm

olm orda sezon finali yaziyo ama o sahneler sezon finalinden onceki bolumde werilmişti feyk la o arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum 9072
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Karizm10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyPerş. Ara. 17, 2009 7:09 am

Yani Montaj deyince Kendim yaptim 55 Bölum sahnesi'ni aldim sonra 85
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyCuma Ara. 18, 2009 3:08 pm

bilmiyorum ben daha yeni gördüm montajıda ben yapmadım
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Karizm10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyCuma Ara. 18, 2009 3:19 pm

Ehh ben ne diyorum ben yaptim 55 Bölum sahnesini aldim 84 koydum sanki efe geri dönuyormus gibi yaptim
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyCuma Ara. 18, 2009 7:18 pm

hadiya helal olsun
Nilay<3Dağhan
Üye
Üye
Nilay<3Dağhan

Ruh Hali : arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum Stresl10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyCuma Ara. 18, 2009 7:38 pm

arkadaslar zaten ekleyen adam demski Efe Kaygısız Ölmedi Sadece Kayboldu 85 Bölüm Montaj dems yani adam bunu kendi 85. bölüme kadar istediği bi bölümden alınrı yapaak birleştirmiş yani tamamen kendi yapımı. Bu video yayınlıcklarmsta yayınlamıcklarms anlamına gelmio hic böle bisi olmamıs adam kendi uydurmus bnmd cok yaptığım var öle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum   arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum EmptyCuma Ara. 18, 2009 7:44 pm

tamam bende bişe mi dedik ya özür diledik ne yapalım yani

arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 120.bölüm Senaryo (Kavak yelleri FC'de buldum)
» Efe'siz bi kavak yelleri aksami daha öylemii ! mutlaka okuyun
» ARKADAŞLAR KANAL D NİN SİTESİNDE KAVAK YELLERİ SAYFASINDA KARAKTERLEDE SARP APAK'IN İSMİ YOK!!!!
» Arkadaşlar Okuyun...
» efesiz kavak yelleri mi efeli kavak yelleri mi?