Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Arkadaşlar Okuyun...

+22
eloif
sarah
ecem
track
safadizdar
yelizz
Ed'ac
Princess
rec2
eda__efeci
dağhOKan
mhe_25
Duygusu
melisae
carew_489
hiçkimse
raskolnikow efe
x*x* ecem xx
OrGinaL AdaM
efe sever
JiLeT
Tubishh Sagolera
26 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Asik10
Takımı : Arkadaşlar Okuyun... Turkiye

Arkadaşlar Okuyun... Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:11 pm

Arkadaşlar ilk defa kendi fikirlerimden oluşan bi konu açıyorum...bu konuyu açma sebebime gelince yanlış anlamayın sakın kimsenin umutlarını bitirmek yada kimseyi üzmek amaçlı değil...
bu forumda uzun zamandır varım ve bir süredir de modum...benim sözlerime güvenen veya güvenmeyen olabilir saygı duyarım..
bu konuyu açma ihtiyacı hissettim çünkü son olanlardan sonra herkes Dağhanın(efe) olarak diziye geri döneceğini düşünmesi hatta kendini buna çok inandırıp gelmeme ihtimalini unutmasıdır...
Dün gördüğümüz resimden anlaşıldığına göre bütün bunlar minenin oyunu...değilse bile efenin bu şekilde dönmeyeceğini tahmin etmek zor değil...Arkadaşlar bazı şeyler var ki istemesekde olur buna kendinizi alıştırmalısınız tamam geledebilir belki ama gelmezse çok büyük hüsrana uğrayacaksınız...tıpkı bir senedir olduğu gibi...1 senedir yeteri kadar hüsrana uğradık zaten...
sizlerden istediğim kendinizi gelmeyeceği fikrine alıştırın...
çünkü bunu üzülerek söylüyorum ki gelmeyecek EFEmiz...benden bu kadar...
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Sarhos10
Takımı : Arkadaşlar Okuyun... Bjkk

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:15 pm

Kesinlikle katılıyorum artık dönmeyecek fikrine hepimizin kendini alıştırması lazım. Ky forumunuda bıraktım bu güvenciler bizle öyle bir dalga geçiyorki sinirim zıpladı. Hep içimde bir umut olmuştu. Bu kadar çok dizinin efenin üstüne oynaması. Dağhanın dönmeyeceğim diye bir açıklama yapmaması. Arkadaşımın abisinin dedikleri ve efenin dedikleri döneceğine umutlanmama neden oldu. Ama cidden düşününcede dönmeyeceği belli. Tims bizimle oyun oynadı. Ama ben dağhanada kızdım bir açıklama yapmayıp bu oyunlara göz yumduğu için
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:18 pm

ben bunu 1117 den beri söylüyorum sen şimdi mi söylüyorsun Arkadaşlar Okuyun... 9072
ilk defa bir konuda haklıyım o da dağhan gelip gelmeme konusu
seviniyimmi üzülüyümmü şaşırdım
benim bildiğim efe kaygısız bu şekilde dönmez zaten
bu şekilde dönecek diyenler efe karakterini tanımayanlardır
çok şükür doğru tanıyorum ben efeyi dediğim çıktı Arkadaşlar Okuyun... 9072
başarılarımın devamını diliyorum Arkadaşlar Okuyun... 9072
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Karisi10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:18 pm

ÇOK GÜZEL YAZI. HER SÖZÜNE KATILIYORUM.. BENCE ARTIK TİMSE YÖNELİK BİŞEYLER YAPMAMIZ GEREK. BU YAPTIĞI YANINA MI KALICAK....
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:20 pm

dizide her efe lafı geçtiğinde döneceğine inandıgımız için tims daha bizi çok kandırır
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:21 pm

Aslında kızmamız gereken tims değil adamların ellerinde efe gibi bir koz var reyting için kullanırlar.
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Keyifs10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:22 pm

ben ztn kötü duruma alışkınım... efe diye bi arkadaş dağhanın döneceğini sölemişdi o yalan mı oldu yani ?
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Karisi10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:22 pm

VALLA BENİM İÇİN BU SONUNCUSUYDU.

AMA ALLAH VAR BU SEFER HARBİDEN ÇOK İNANMIŞTIM. ALLAH BELALARINI VERSİN BUNLARIN YA. ŞU HAYATTA HERŞEY PARAMI YA. BİRİSİDE ÇIKIP PARA İÇİN DEĞİL İZLEYİCİ İÇİN Bİ DİZİ YAPSIN YA.
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Anlayi10
Takımı : Arkadaşlar Okuyun... Fb10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:23 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
Arkadaşlar ilk defa kendi fikirlerimden oluşan bi konu açıyorum...bu konuyu açma sebebime gelince yanlış anlamayın sakın kimsenin umutlarını bitirmek yada kimseyi üzmek amaçlı değil...
bu forumda uzun zamandır varım ve bir süredir de modum...benim sözlerime güvenen veya güvenmeyen olabilir saygı duyarım..
bu konuyu açma ihtiyacı hissettim çünkü son olanlardan sonra herkes Dağhanın(efe) olarak diziye geri döneceğini düşünmesi hatta kendini buna çok inandırıp gelmeme ihtimalini unutmasıdır...
Dün gördüğümüz resimden anlaşıldığına göre bütün bunlar minenin oyunu...değilse bile efenin bu şekilde dönmeyeceğini tahmin etmek zor değil...Arkadaşlar bazı şeyler var ki istemesekde olur buna kendinizi alıştırmalısınız tamam geledebilir belki ama gelmezse çok büyük hüsrana uğrayacaksınız...tıpkı bir senedir olduğu gibi...1 senedir yeteri kadar hüsrana uğradık zaten...
çok haklısın emegina saglık burda hepimiz aynı kişinin fanlarıyız birbirimizi düşünmemiz lazım tuba arkadaşımızda bizleri düşündügü için hüsrana ugramamamız için böyle bir yazı yazmış amacı kendinn dedigi gibi kimsenn umudunu kırmak degil aksine herkezi en kötüye alıştırmak teşekürler tuba

En son raskolnikow efe tarafından C.tesi Haz. 05, 2010 3:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Inanma11
Takımı : Arkadaşlar Okuyun... Ts10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:24 pm

Katılıyorum.
Efe gelmeyecek fantezi kurmayalım!!!
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:24 pm

x*x* ecem xx demiş ki:
ben ztn kötü duruma alışkınım... efe diye bi arkadaş dağhanın döneceğini sölemişdi o yalan mı oldu yani ?

bakın efe ile alakalı değil sölediklerim EFE arkadaşım hala gelecek diyor kesin diyor geçen gün kaynağı ile yüz yüze görüşme yaptı ki kaynağının da kim olduğunu bilmeme rağmen bunu söylüyorum buda efeye olan güvensizliğimden dolayı değil dedim sadece kişisel bunları yazmam gerekiyordu...EFE hala dönecek diyor Arkadaşlar Okuyun... 914327
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Keyifs10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:26 pm

x*x* ecem xx demiş ki:

bakın efe ile alakalı değil sölediklerim EFE arkadaşım hala gelecek diyor kesin diyor geçen gün kaynağı ile yüz yüze görüşme yaptı ki kaynağının da kim olduğunu bilmeme rağmen bunu söylüyorum buda efeye olan güvensizliğimden dolayı değil dedim sadece kişisel bunları yazmam gerekiyordu...EFE hala dönecek diyor Arkadaşlar Okuyun... 914327
hmm tmm Arkadaşlar Okuyun... 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:26 pm

bende hala dönmeyecek diyorum Arkadaşlar Okuyun... 9072
carew_489
Üye
Üye
carew_489

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Bezgin10
Takımı : Arkadaşlar Okuyun... Ts10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:28 pm

bence eger donmezse bunda en buyuk suclu daghanın kendisidir bu kadar uzerine oynanıp paralar kazanmalarına reyting almalarına çıkıpta hiç bişey soylemiyosa suçlu odur kimse kusura bakmasın diyecegi sadece 10 harften oluşan bi kelime DONMUYORUM bu kadar ama bunu yapmadıgına gore ben hala donecegine inanıyorum hayatımda o kadar dizi izledim ama diziden cıkan bi oyuncunun bu kadar hatırlatılmasını hiç gormedim ben hala donecegine inanıyorum ama bu elle kolla falan donmeyecegi kesin tek guvendigim efe arkadasımız eger o bu kadar emin konusmasaydı inanmazdım belki de
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:29 pm

raskolnikow efe demiş ki:
çok haklısın emegina saglık burda hepimiz aynı kişinin fanlarıyız birbirimizi düşünmemiz lazım tuba arkadaşımızda bizleri düşündügü için hüsrana ugramamamız için böyle bir yazı yazmış amacı kendinn dedigi gibi kimsenn umudunu kırmak degil aksine herkezi en kötüye alıştırmak teşekürler tuba

rica ederim.. evet kesinlikle amacım kimsenin kalbini kırmak umutlarını bitirmek değil inanın buna ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum ben başından beri böyle düşünüyordum son olanlar yüzünden böyle oldu ve baktım ki geleceğinden o kadar eminim ki sanki dağhanla sözlü anlaşmayı ben yaptım Arkadaşlar Okuyun... 9072 tövbee halbuki hiç bişey kesin değil belki döner ama dönerse bile biz dönmeyeceğine alıştıralım kendimizi buna ihtiyacımız var Arkadaşlar Okuyun... 914327
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:30 pm

carew_489 demiş ki:
bence eger donmezse bunda en buyuk suclu daghanın kendisidir bu kadar uzerine oynanıp paralar kazanmalarına reyting almalarına çıkıpta hiç bişey soylemiyosa suçlu odur kimse kusura bakmasın diyecegi sadece 10 harften oluşan bi kelime DONMUYORUM bu kadar ama bunu yapmadıgına gore ben hala donecegine inanıyorum hayatımda o kadar dizi izledim ama diziden cıkan bi oyuncunun bu kadar hatırlatılmasını hiç gormedim ben hala donecegine inanıyorum ama bu elle kolla falan donmeyecegi kesin tek guvendigim efe arkadasımız eger o bu kadar emin konusmasaydı inanmazdım belki de

kesinlikle katılıyorum eğer dönmezse ki bence dönmeyecek bunda en az tims kadar dağhanda suçludur. Kendisini seven o kadar hayranı acaba dönücekmi diye merakla beklerken çıkıp dönmüyorum demeliydi
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:33 pm

daha bişey kesin değil o yüzden bunları konuşmak için henüz erken...
melisae
Üye
Üye
melisae

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Delibo10

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:38 pm

bencede donmıcek daha demın tımsı aradım oda donmıcek dedı tum umutlarım yıkıldı
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:42 pm

ne zaman tims ya da dağhanın ajansını aramaktan vazgeçeceksiniz merak ediyorum
bir rahat bırakın bölümler gelip geçtikçe göreceksiniz dönecekmi dönmeyecekmi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:41 pm

tuba ya bak kendi düşüncelerini anlatan bi hikaye yazmış Arkadaşlar Okuyun... 9072
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:43 pm

bi hikayem daha var seninle ilgili onu da sonra anlatacağım Arkadaşlar Okuyun... 914327
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:44 pm

benle ilgilimi ?
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Arkadaşlar Okuyun... Yoksu611

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 5:22 pm

ya artık bende gelmiyceni düşünüyorum biliyorum geç oldu ama napalım kandık bizde bunların oyununa ama yetti artık artık yaherdakka aklıma geliyo sinir oluyorum
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 5:28 pm

benim için kabak yelleri konusu kapandı zaten kapanmıştı şimdi iyice kapandı
yinede belli olmaz 120.bölümün özet ve de fragmanını daha görmedik dimi
önce bir görelim sonra yuhlarız Arkadaşlar Okuyun... 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Okuyun...   Arkadaşlar Okuyun... EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 5:30 pm

yok artık engin hala umut kaldımı sende valla Arkadaşlar Okuyun... 9072 Ben arttık değil fragmanını izlemek özetini bile okumam.. o koca kafalıyı görünce tahammül edemiyorum

Arkadaşlar Okuyun...
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Arkadaşlar bunu okuyun lütfen!!
» arkadaşlar efe kesin dönüyor okuyun kanıt var :)
» arkadaşlar hemen okuyun kavak yelleri montajlaşmıs sahneyi buldum
» Okuyun .....
» Bi Okuyun