Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!

+15
cypriot
OrGinaL AdaM
23mustafa23
ildem
umutfatih10
ebosum
DaghanH
guli_23
black_angel
yunus_emre18
£ یм ὲ Ʀ
Dağhanist
mhe_25
aykut61
crazy53
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 3:59 pm

Konunun ilk mesajı :

100.Bölümü İzliyecekler İzlicem-İzlemicekler İzlemicem Yazsın ...Lütfen Doğru Yazın Çok Önemli.....
Birde Ben İzliyeyim Bişey Olmaz Demeyin....Lütfen !!!

YazarMesaj
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Karisi10
Takımı : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 07, 2010 6:33 pm

izlemek olur mu ya. boşuna mı dil döküyoruz burda. oyunculara sözüm yok bnmde pelin karahan rolünü iyi yapıor dierleride tabi. ama saçma senaristleri saçma bi yapım şirketi ve saçma bi yönetmeni olan bi diziyi niye izliyim ki ? zevk alamadıktan sonra. gülemedikten sonra. doğallığı göremedikten sonra niye izliyim ?
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 07, 2010 6:36 pm

Daghan dönmicekse bakmiyoruz onlar inat yapiyorsa bizde !
http://daghankulegec.fanforum.biz/
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 07, 2010 8:25 pm

arkadaşlar ben şimdiye kadar izlemeyen diyen kişi olarak 100. bölümü izlicem srf 84 bölüm anısına.hem ky nin ne durumda olduğunu görecem hemde sevdiğimiz gönül verdiğimiz dizinin 100 bölümünü izlemek bir hoş olur
http://www.erdincbirinci.tr.gg
aykut61
Üye
Üye
aykut61

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Deli10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 08, 2010 3:51 pm

cypriot sen kavak yellerini seviyosun biz dağhanı seviyoruz dağhan kavak yellerine girerse bizde izleriz şimdi seyretmenin bi anlamı yk saçma saçma konuşma sende haklısın burası dağhan fanı kavak yellerini seyredin die konu açılıyor saçma saçma işler sende dağhan fanısın güya
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Bezgin10
Takımı : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 08, 2010 4:23 pm

cypriot demiş ki:
arkadaşlar ben şimdiye kadar izlemeyen diyen kişi olarak 100. bölümü izlicem srf 84 bölüm anısına.hem ky nin ne durumda olduğunu görecem hemde sevdiğimiz gönül verdiğimiz dizinin 100 bölümünü izlemek bir hoş olur

KARDEŞİM SENİN GİBİ DİYENLER SAYESİNDE BİRAZDA OLSA REYRİNGLERİ VAR

Kavak Yellerinin Bizde Hatırı fln yok en azından ben böyle düşünüyorum benim gibi düşünenlerin izlemiyeceğinden eminim...
aykut61
Üye
Üye
aykut61

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 08, 2010 4:31 pm

aynen senin gibi düşünyrum umut kardeşim aynı fikrdeyim
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 08, 2010 8:09 pm

aykut61 demiş ki:
cypriot sen kavak yellerini seviyosun biz dağhanı seviyoruz dağhan kavak yellerine girerse bizde izleriz şimdi seyretmenin bi anlamı yk saçma saçma konuşma sende haklısın burası dağhan fanı kavak yellerini seyredin die konu açılıyor saçma saçma işler sende dağhan fanısın güya
ben dağhan sever olmasam zaten burda işim olmaz bilip bilmeden konuşma arkadaşım.dağhan 84 bölüm bu dizide oynadı ve ben dağhan ayrıldıktan sonra izlemedim diziyi ama 100. bölüm olması dolayısıyla vede neler yaşanacak diye görmek için izliyecem.ama gerçi oda malum tv denmi izlerim internettenmi bilmiyorum
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Olgun10
Takımı : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 9:23 am

arkadaşlar hem soruosunuz hemde izlicez dennce huraaaa hmn o kişinin üstüne çullanıosunuz bende sze inat izlicem bu şekil saçma saçma konuşmalarınızdan dolayı izlicem İZLİCEM İZLİCEM hadi bakalım kavak yelleri akar.....szde burda bekleyn dağhan gelcek diee bekleyn daha çok beklersnz :S

herkes istediğini yapar sorgulamak size kalmış bişi değil tmm mı isteyen izler istemeyen izlemez :S
crazy53
Üye
Üye
crazy53

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Canli10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 9:37 am

kararsiz demiş ki:
arkadaşlar hem soruosunuz hemde izlicez dennce huraaaa hmn o kişinin üstüne çullanıosunuz bende sze inat izlicem bu şekil saçma saçma konuşmalarınızdan dolayı izlicem İZLİCEM İZLİCEM hadi bakalım kavak yelleri akar.....szde burda bekleyn dağhan gelcek diee bekleyn daha çok beklersnz :S

herkes istediğini yapar sorgulamak size kalmış bişi değil tmm mı isteyen izler istemeyen izlemez :S

Bravo arkadaşım bi akıllı çıktı yaa xD

Hem Dağhan sinema filminden dolayı kavak yellerinden gelen teklifi kabul etmedim demiş . İşte eğer film çekimi bittikten sonra kavak yellerine dönmek isterse en azından kavak yelleri hala bitmemiş olsun ki belki sonraki dönem diziye döner.....
aykut61
Üye
Üye
aykut61

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 10:00 pm

100. bölümü seyredenler soruyorum elinize ne geçti ne zevk aldınız 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 719833100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 719833
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 10:31 pm

elime bişey geçmedi tabi ama zevk aldım güzel bölümdü ve artık izliyecem.dağhan hayranı olmak ky ne düşman lmak değildir.
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Kizgin10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 8:35 am

güzel bölümdü 100 bölüm adına iidi

yeni jeneriğide güzeldi eskiye dönmüş jeneriği 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 743856
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Karizm10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 9:04 am

Ben sadece jenerik baktim
http://daghankulegec.fanforum.biz/
KYDesign
Üye
Üye
KYDesign

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 9:13 am

arkadaşlar izleyip izlememek size kalmış tabii ama diziden ayrılmak isteyen dağhan , tamam diziden ayrılırken sorunlu şekilde ayrıldı ama dizinin ne suçu var dağhan kendisi dönmek istemiyor. kavak yellerine olan düşmanlığınız ne anlamadım ben. bende aynı fikirdeyim efe olmadan dizi hiç bişeye benzemiyodu ama bi kaç bölüm izledikten sonra bu haline alışıyosunuz siz ne kadar çırpınırsanız çırpının dağhan dönmicek diziye zaten dönse nolcak ki dizinin son sezonu ... mantıklı düşünün yani kavak yelleri düşmanlığınız gereksiz bence..
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Olgun10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 9:21 am

100. bölüm çok güzedi zevkle izledim ve izleyeceğim....
aykut61
Üye
Üye
aykut61

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:07 am

tamam arkadşlar izleyin bişey demiyorum ama yanlış sitedesiniz gidin kavak yelleri fanlarıyla paylaşın dğüşüncelerinizi siz dağhan fanı olamazsınız olmamalısınız
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Kimses10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 12:53 pm

o diziden zevk alanların burada bir işi olamaz burası daghan fan kv dandik sitesi deil gidin zevkinizi orada alın burada deil.....bu kişilerin burada işi olamaz şu kişileri atın bu siteden fazla yer kaplıyorlar(çöp gibi)
http://tarihsor.tr.gg
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 2:17 pm

KYDesign demiş ki:
arkadaşlar izleyip izlememek size kalmış tabii ama diziden ayrılmak isteyen dağhan , tamam diziden ayrılırken sorunlu şekilde ayrıldı ama dizinin ne suçu var dağhan kendisi dönmek istemiyor. kavak yellerine olan düşmanlığınız ne anlamadım ben. bende aynı fikirdeyim efe olmadan dizi hiç bişeye benzemiyodu ama bi kaç bölüm izledikten sonra bu haline alışıyosunuz siz ne kadar çırpınırsanız çırpının dağhan dönmicek diziye zaten dönse nolcak ki dizinin son sezonu ... mantıklı düşünün yani kavak yelleri düşmanlığınız gereksiz bence..
bende sana katılıyorum.yani dağhan kendi dönmüyor sorun ne anlamıyoerum ama dağhan bizi bilgilendirmeyerek çok büyük saygısızlığı yapıyo zaten
aykut61
Üye
Üye
aykut61

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 4:37 pm

yeterli bilgiyi verdi bence dönmüyorum dedi dağhana tavır alğmışsın zaten sen burda işin yk
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 6:25 pm

haklısın aykut bunlar bir tavır almış kv yi savunup duruyorlar ayıp ayıp...
KYDesign
Üye
Üye
KYDesign

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 10, 2010 7:02 pm

adamım ağzını topla sen başkasına çöp diyecek kadar adammısın.. yaşının ufak olduğu her halinden belli daha kendini veya tarafını tuttuğun kişiyi nasıl savunacağını bilmiyosun ortalığa laflar atmakla savunamazsın kendini adam akıllı bi açıklama yap ki okunmaya değsin ... sen kavak yellerine düşmansın . neden ? dağhan gitti diye .. ama emin ol dağhan düşman değildir. adın gibi emin ol.. adam ekmek yediği kaba tükürmez çünkü.. ama sen kendi çapında konuşuyosun .... braz objektif bak 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 914327
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 11, 2010 12:10 am

aykut61 demiş ki:
yeterli bilgiyi verdi bence dönmüyorum dedi dağhana tavır alğmışsın zaten sen burda işin yk
valla o konuşmasını hiçbir yerde göremedik bikaç kişinin söylemiyle kaldı.youtubeye bile çıkmadı.
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 11, 2010 7:56 am

benim yaşım küçük olabilir ama akıl yaşım yerinde szin gibi olaya bakmıyorum hem lafı ben ortalığa attım üstüne niye alınıyon git kv sitesinde konuş burada işin olamaz daha mesaj sayın 5i geçmemiş vır vır konuşuyon sanane benim yorumumdan.......
aykut61
Üye
Üye
aykut61

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 11, 2010 10:37 am

lan salak dağhan programa katıldı biz yalanmı sölüyoruz yav burda konuşmayın diorum kavak yellerinin fanına gidin konuşun salak salak konuşuyosunuz siteye admin girmioki size yol versin
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

Ruh Hali : 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 Kizgin10

MesajKonu: Geri: 100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!   100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 11, 2010 4:22 pm

hepiniz hadi hepinizde demeyim bazıları doğhan nı ky dizisinde efe olrak tanıtıp sevdiniz ve ondan sonra fan oldunuz ben doğhanı diyer yapımlarınıda izledim o zamanda aynı bu kadar şeker di

kavakyellerine gelince ky ilkten doğhan olmasaydıda bu kadar çok sevilicekti ama o zamanda kimse doğhanın fanı olmucaktı yalan mı o zamanda a kişisnin yada b kişisinin fanı olucaktınız ve oda ky den ayrılınca aynı tepkiyi vericektiniz

yani burda sadece doğhanı ky den tanıyanlar ve ona bi diziyle hayran olanlar var

ama genede kim neyi izlerse izlesin kendi bileceği iş doğhanda belki ky nin yeni bölümlerini izliyodur nerden biliyoruz siz bu kadar yırtınırken o izleyip gülüyodur siz sadece böyle yaparak kendinizi yiyosunuz o kadar başka hiç bişi değil doğhan nın fanları olarak geçiniyosanız ilk önce gercekleri görün doğhan ky ye bi daha gelmez zaten kendi istemiyor ama izliyodur belki siz doğhan yok diye izlemiyosunuz ama belki onun bu yaptıklarınızı okuyup gülüyodur kim bilir

BENCE ARTIK BU KAVAKYELLERİ KONUSU KAPANSIN VE ÖNÜMÜZE BAKALIM DAHA NE KADAR DİDİKLİYİCEKSİNİZ HERŞEYİ ZAMAN GÖSTERİR BELKİ DÖNER İŞTE O ZAMAN KAVAKYELLERİ KONUSU TEKRAR AÇILIR ARTIK KAVAKYELLERİNİ İZLİYELİM İZLEMEYELİM KONUSU KAPANSIN

BİDE KİMİN GERCEK DOĞHANCI OLUP OLMADIĞINI KAVAKYELLERİNİ İZLEYEREK ANLAMAK SAÇMA O KADAR MERAK EDİYOSANIZ DOĞHANI SADECE Bİ TEK YAPIMIYLA TANIYARAK HAYRAN OLANLAR VE DİĞER YAPIMLARIN DA DA DOĞHANI TANIYANLAR DİYE 2 YE AYIRIN DAHA KOLAY OLUR KİMİN GERÇEK FAN KİMİNSE DOĞHAN NI KY DEN SONRA BAŞKA Bİ YERDE OYNAMAYIPTA 4-8 AY SONRA BAŞKA Bİ KANALDA TEKRAR DİZİSİ ÇIKARSA O ZAMANDA ONU İZLEMEZSE ASIL BUNLAR GERCEKTEN DOĞHAN FAN NI DEĞİLDİR

YANİ KY LE ALAKASI YOK BEYENEN SARP APAĞI SEVEN İZLER BEYENMEYENDE İZLEMEZ KAVAKYELLERİNİ KONUŞMAYA BUNDAN SONRA GEREK YOK

100.Bölümü İzliyecekler!!!Buraya Bakın !!!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
»  Arkadaşlar bir bakın buraya bakın GERÇEKLER SAKLANMASIN
» Evet arkadaşlar 125.bölümü burda tartışalım herkez buraya
» bi buraya bakın
» ♥ SimcRi ♥ | Senaryo Bölümü
» DÜN 1. BÖLÜMÜ İZLEDİM