Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

daqhan izmirde !

+16
aykut61
tuqce
£ یм ὲ Ʀ
KYGSZdaghan
uguroyken
efekaygisiz
tolqahan77
Duygusu
GeNCeR
KapRisS
defne
umutfatih10
Dağhanist
ebosum
dAmLaAa_dAğHaNnN
İzMiRLee
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Sarhos10
Takımı : daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Turkiye

daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 11:49 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar perşembe qünü dğhan külegeç ' i izmir alsancakta qöRdük arkadaşlarla alış veriş yapıodu yanına qidemedik hemen uzaklastı kayboldu sakalsızdı Aynı efeydi daqhan izmirde ! - Sayfa 2 9072

(kavak yelleride izmr'de daqhan izmirde ! - Sayfa 2 914327 )

YazarMesaj
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 17, 2010 9:51 pm

haber doğrudysa bir ihtimal veriyorum.ama geri dönceğini zannetmiyoerum biz öle böle diyozda kaç ay oldu arkadaşlar.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
DağhanFann
Üye
Üye
DağhanFann

Ruh Hali : daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Psikop10
Takımı : daqhan izmirde ! - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 17, 2010 10:02 pm

Ya arkadaş herkes birşeyler söylüyor gördüm ettim şöyleydi böyleydi hepinizin elinde mutlaka bi kameralı telefon vardır alın çekin koyun biz böyle şurda burda gördüm laflarını çok duyduk bize kanıtla gelin boş yere milleti ümitlendirmeyin !
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 18, 2010 9:57 am

valla ya şöyle bi azıcık bile cıksa da görsek dağhanı yahu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 19, 2010 8:11 am

arkadaşlar benimde umudum var şu yüzden diziler hafta hafta çekilmez 1 ayda 5 6 bölüm çekilir ve onlar yayınlar bunlar yayınlanınca oyuncular yeni bölümleri çeker ....yani dağhan ky dönse bile en az 3 yada 4 hafta da olur ve izmirde olması dönebilmesine %50 bi işarettir
tuqce
Üye
Üye
tuqce

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 2:53 pm

dağhan sadece arkadaşlaarını görmeye glmiş gnelde cuma gnleri cekilio su pastahanesinde inanmayan varsa gdip görür ama artık dağhanı gremezsiniz gtmiştir bnm sze yalan borcum yok grdüm diyosam grdüm fotoları ztn 1 2 gne kdr koycam inanmayanlarıda grcem o zmn bn
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 4:41 pm

heh foto varsa süper..hani arkadaslaryla kavgalıydı setteki herkesle(metin abi hariç)
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 25, 2010 6:56 pm

bizlere yakışmadı bu tablo arkadaşlar adamlar farkı 150 bine çıkarmışlar aslında 2 bin üyesi olan dağhan fan culum biraz destek verse biraz duyarlı olsak 2 bin kişiyiz arkadaşlar tek tıkla 20 bin 10 tıkla 200 bine ulaşırız ama malesef efe dağhan hayranları bildiğimiz arkadaşlar galiba fos çıktı durum bunu gösteriyor duyduğumuz duyarlılık bumu lütfen eyer destek olacaksak arkadaşlar tam destek olmamız gerekli dağhanı bizler baş rolde görmek istiyoruz bu yüzden dağhanı birinciliye taşımamız gerekli ben günlerdir haberi olmayan arkadaşları haberdar edelim diye çırpını yorum haberleri olmayan arkadaşlarda haberdar oldumu bizleri kimse tutamaz hadi arkadaşlar bize kurulan bu oyunu bozalım ne oyunu diyen olacak dağhanı sevmeyen arkadaşlarda dağhanın hezimete uğraması için onun rakibine oy veriyorlar şu an başardı gibi gözükselerde biz kenetlenirsek onları hezimete uğratırız varmısınız ben varım diyenler buyursun arkadaşlar kenetlenme zamanı 150 bin nedirki 2 bin üyeyiz 1 tıkta 20bin 10tıkta 200 bin bukadar
sinsity_81
Üye
Üye
sinsity_81

MesajKonu: Geri: daqhan izmirde !   daqhan izmirde ! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 5:06 pm

arkadaşlar durum çok karışık dağhan dönmicek olsa isminin kullanılmasına reklemını yapılmasına izin vermez bence şimdilik o teknede telefonu çıkıcak sonra sirkte film kpucak bence o uzun saçlı adamda bi film var haftaya görücez umarım bişeler netleşir ama dağhansız bu dizi sarmıyor hadi dağhan dön oldurucam de eskisi gibi biz senin oldurucam deyipte olduramadığın bişeyi görmedik:)

daqhan izmirde !
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» dağhan izmirde
» Dağhan İzmirde ....
» Dağhan İzmirde .....
» daqhan küLeqeçin sözLeşmesi ..
» daqhan küLeqeçin sözLeşmesi ..