Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!

5 posters
YazarMesaj
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Fb10

Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Empty
MesajKonu: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 12:14 pm

Arkadaşlar 105 . bölümü izleyen bilir pavyonda şarkı söyleyen bir bayan vardı güven pavyona geldiğinde.sarışın bi bayan.o kişi benim facebooktan arkadaşım yani tanışıyoruz.ona sordum dağhanın geri döneceği söyleniyor doğrumu diye.verdiği cevap hayır canım yok öle bişey dağhan dönmeyecek...
Bu abla bidahaki bölümlerdede oynayacak hatta arkadaşlar.Gerçekten çok üzgünüm :((
http://www.erdincbirinci.tr.gg
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Masum10
Takımı : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 12:17 pm

zekai gibi isyan edicem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 12:18 pm

valla çıkan haberlere inanmıyordum ama bilgiyi kendim vede çok güvenilir bir kaynaktan alınca artık bütün ümitlerim tükendi :(
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Manyak10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 12:59 pm

o kadının dogru sölediğine inanmıyorum hem onun dönüp dönmeyeceğini sadece yapımcı ve yönetmen bilir.tabi bide hep oynayan oyuncular
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 1:30 pm

harbi nerden bilsin onlar ya oynayan oyuncuların bile bazıları bilmez !.
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 2:23 pm

Lovedaqhan demiş ki:
o kadının dogru sölediğine inanmıyorum hem onun dönüp dönmeyeceğini sadece yapımcı ve yönetmen bilir.tabi bide hep oynayan oyuncular
arkadaşım o kişi tanıdığım diyorum vede sadece 105 te değil bundan öncede 100. bölümde oynamıştı ve 106. bölümdede oynuyacak sence nasıl bilemez?sarplan ibrahimlen fotoğraf çektiren kişi?demek sormuş ki dönmücek diyolar.hem dönse 106. bölümden belli olur ki 106 dada o oynadığına göre bir gelişme yok.yinede sizin düşüncenize kalmıoş benim için artık bu düşünce bitmiştir.
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 2:29 pm

hayır ben o kadın yalan söylüyo demedim zaten haberi olmayabilir her oyuncuya söyleyecekler diye bişey yok.!
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Manyak10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 2:35 pm

KYGSZdaghan demiş ki:
hayır ben o kadın yalan söylüyo demedim zaten haberi olmayabilir her oyuncuya söyleyecekler diye bişey yok.!
aynen her oyuncuya söylenecek die birşey yok hem o kadının efeyle ne alakası varki onun oynadıgı yer bşka efe dönse bile o kadınla aynı mekandamı oynicak saçma
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Kimses10
Takımı : Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 2:56 pm

arkadaşlar senaristler dağhanın dönme ihtimaline göre açık kapı bıraktılar kayboldu dediler benim inancım tan zaten sezon finaline dikat ederseniz araba uçurumdan sürüklenmeden biraz önce efe "aslı mutlaka geri dönecem" diyor yani dönme ihtimali azda olsa var benim inancım tam böle haberlerede inanmıyorum...
http://tarihsor.tr.gg
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 4:56 pm

zaten ilk sezonun finalinde de efe hep o uçurumun oralarda dolaşıyo ve 58.bölümdeydi yanılmıyorsam suyun altında nefes tutma yarışına girdiler ve efe uzun süre kalmayı basarmıstı bunlar hep ipucu dizinin bize vermiş oldugu
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 7:55 pm

Lovedaqhan demiş ki:
KYGSZdaghan demiş ki:
aynen her oyuncuya söylenecek die birşey yok hem o kadının efeyle ne alakası varki onun oynadıgı yer bşka efe dönse bile o kadınla aynı mekandamı oynicak saçma
arkadaşım iyide sette oynamış diyorum konuşmuş demekki dağhanla ilgili konu da bana dönmeyecek dedi.ama yinede sizin görüşünüz tabi.
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!   Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi! EmptyPaz Şub. 21, 2010 7:55 pm

KYGSZdaghan demiş ki:
zaten ilk sezonun finalinde de efe hep o uçurumun oralarda dolaşıyo ve 58.bölümdeydi yanılmıyorsam suyun altında nefes tutma yarışına girdiler ve efe uzun süre kalmayı basarmıstı bunlar hep ipucu dizinin bize vermiş oldugu
bence bu ipucu değil senaristlerin salaklığı.senaryoları yazarken önceki yazdıklarına hiç göz atmıyorlar.

Dağhan Dönmüyor!Oyuncu Arkadaşımdan Bilgi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daghan Dönmüyücek Net Bilgi
» dağhan geliyor sarp gidiyor %100 doğru bilgi
» arkadaşlar formumuzda yanlış bilgi vardır (dağhan birinci oldu bakınız)
» Yeni bir bilgi
» Bir Bilgi