Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Empty
MesajKonu: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptyPtsi Şub. 22, 2010 10:47 am

Ya mantıklı olarak düşünelim kim çıkarıyo bu lafları yok 107 de yok 100 de dönecek diye ....bence dönecek ama bu 107 olmayacak.... bir haber duyuyoruz su bölümde gelecek hemen hayeller kuruyoruz gelirse gelir....söyle gelir yok aslı komaya girince gelir.....bence gelicek neden mi çünkü dağhan ölmedi kayboldu işte bu yüzden gelicek heee bundan daha öncede gelirse hayır demeyiz.....dimi.....

ve eminim ki sundan 1 kişide olsa bu forumda bu haberlerden sonra flimi izliyor
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Cilgin10
Takımı : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Fb10

MesajKonu: Geri: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptyPtsi Şub. 22, 2010 10:52 am

YHA BENCE GELİCEK OLSAYDI YAVAŞ YAVAŞ EFEDEN BAHSETMEYE BAŞLARLARDI...
CUMARTESİ GÜNÜDE UMUDUM UÇTU GİTTİ..
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Masum10
Takımı : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Turkiye

MesajKonu: Geri: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptyPtsi Şub. 22, 2010 11:16 am

okankuzey demiş ki:
Ya mantıklı olarak düşünelim kim çıkarıyo bu lafları yok 107 de yok 100 de dönecek diye ....bence dönecek ama bu 107 olmayacak.... bir haber duyuyoruz su bölümde gelecek hemen hayeller kuruyoruz gelirse gelir....söyle gelir yok aslı komaya girince gelir.....bence gelicek neden mi çünkü dağhan ölmedi kayboldu işte bu yüzden gelicek heee bundan daha öncede gelirse hayır demeyiz.....dimi.....

aynen öyle bi kişide olsa izliyo her 5 kişiden biri izlese onlara yeterde artar yani ben gerçekten inanmıyorum izleyenleri neden kaç kere söylediler netten izleyin bi gelişme olursa mutlaka forumlarda paylaşılır bilgimiz olur ama onlar naptı izledi yani diziyi 1 gün sonra izleseler ne değişcek ben cumarteside izlemedim nettende izlemedim he aslını nasıl yaşatcaklarını ve hocayı takipte karşılaşılcak kişiyi merak ettim ama ne netten ne tv den izlemedim bi eksiklikte hissetmiyorum
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Kimses10
Takımı : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Gs10

MesajKonu: Geri: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptyPtsi Şub. 22, 2010 3:33 pm

okankuzey demiş ki:

HAKLISIN BU OYUNA DÜŞMEMELİYİZ....
http://tarihsor.tr.gg
skoda
Üye
Üye
skoda

MesajKonu: Geri: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptyPtsi Şub. 22, 2010 5:18 pm

bencede arkadaşlar bizim için olan efeyi fragmanlarda görene kadar kabak yellerini izlememeliyiz aksi halde onların istediğini kendi elimizle altın tepsiyle onlara vermiş oluruz rica ediyorm arkadaşlar biz efeciyiz ve öyle davranalım şimdidien hepinize teşekkür ederim
duru06semih
Üye
Üye
duru06semih

Ruh Hali : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Ssstt10
Takımı : Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee Fb10

MesajKonu: Geri: Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee   Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee EmptySalı Şub. 23, 2010 2:48 pm

arkadaşlar bizi oyalayıp durdular yok 100. yok 107. bölümde falan diye ama şimdi 106 olcak bu hafta yani 10 günümüz kaldı aşağı yukarı görcezzz.ama bence gelmicek bir kere bile bahsetmiyorlar ondan yaaaaa...

Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bütün sahnelerin devamı var ama....
» Bütün Dağhan Külegeç Fan Hayranlarına Duyrulur
» Hayal Mi ? Gerçekmi ?
» Renkli Hayal
» reyting oyunlarına gelmeyelim dağhan eyer dönmeyecekse bu oyuna nasıl izin verir