Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider

2 posters
YazarMesaj
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider Empty
MesajKonu: Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider   Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 6:42 pm

efe dönecek diyorlar reyting rekoru kırıyorlar ama ortada efe yok bu haberlerin timden çıktığına adım gib eminim reytingleri artırmak için yalan dolan gidiyorlar ama nereye kadar elbet bu yalana biri dur diyecek gönül istiyorki dağhan çıkıp bu işe dur desin ama oda bizleri takmıyor galiba insan merak eder bi fan sitesine girer hayranlarım hangi düşüncede diye ama odayok annıcanız arkadaşlar bizler kendi kendimize hareket ediyoruz uğraşıp çaba gösteriyoruz ama görünüyorki hepsi boş bizleri neduyan var nede takan
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider Yoksu611
Takımı : Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider Turkiye

MesajKonu: Geri: Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider   Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 6:48 pm

zaten ben bi magazinde izlemiştim orda dağhana hayranlarınıza bişi demek istermisiniz dedi oda dediki kimse kimseye hayran olmasın ama yine teşekkür ederim dedi bizi umursamadığı burdan belli oluyo...
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider   Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 7:19 pm

kendi bilir biz dağhanın oyunculukkarekterine hayranız özel hayatı bizleri ilgilendirmez ama insan çıkar bi açıklama yapar

Budizi bu yalanlarla nereye kadar gider
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daha Nereye Kadar Kopyalayacaksınız?
» BU KADAR DA OLAMAZ
» Ne kadar Doğru ne kadar yanLış biLMiyorum gir bir bak !
» Efe Gelir Güven Gider (mi?)
» Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?