Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?

+7
Tramua
ahmet4088
efe sever
sari_engin16
cnqzzz
BLaSTeR
karamaça*
11 posters
YazarMesaj
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Bezgin10
Takımı : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Gs10

Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:07 pm

ya arkadaşlar bilmem farkında mıısnız ama kavak yelleri gerçekten saçmaladı . konu sıkıntısı çeken dizide insanları tabiri caizse salak yerine koyuyorlar.
leyla adı verilen karakter girdiğinden beri saçmalıklar start aldı. yok efendim kız girer girmez denizle aslının öpüştüğünü gördü telefona çekti ,denize yavşadı,atakanı öptü,güvenle aslının arasını bozdu,mineyle kavga etti,dizideki tüm insanlara yalan söledi.leman bütün bunlara rağmen onu evinde beslemeye devam etti.leylanın babasına inanmadı.leyla hepsinin gözünü boyadı falan filan..herşeyi geçtim denizle beraber olduktan 2-3gün sonra ben hamileyim die ortaya çıktı. way arkadaş bu dizilerde ne de çabuk hamile kalınıyor.gayrimeşru ilişkiler hat safhada zaten. deniz adı verilen şebelek karakterimiz de inandı bu arkadaşımızın hazırlattıı sahte rapora.yahu demiyomusun sen nerde bunun kaşesi imzası .herşeyi geç öle olmuş olsa bile kendi gözümle görmeden inanmam şahsen hele birde 'leyla'dan bahsediyorsak. deniz de çok karşı değilmiş sanırım bu bebeğe demekten kendimi alamadım.
ikinci saçmalıklar dizisi güven karakteriydi tabiki ,o dolandırıcı insanı benimseyen arkadaş grubu da cabası.ya bu güven dolandırıclıı bıraktıktan sonra neyle geçindi.nası geçinio nerde yaşıo bu adam. atakan ve suyun evinde niye kalıosun abi sen . ilk sezonda bile bu 4kanka farklı farklı evdeydiler. herkesin bi düzeni vardı. güven geldi maşallah herkes koruma altına aldı onu.neyse bunu da geçtim bu adam denizle kavga etmemiş miydi, evire çevire dövmedi mi bnu aslı yüzünden.deniz evet seviyorum aslıyı demedi mi. güven de ağzının payını verdi de sora noldu. 120.bölümde kardeş oldular birden.birbirlerine yardım etmeler yok kardeşim muhabbetleri falan.aklım almıo gerçkten
gel gelelim aslıya .3.sezonun başında en çok şaşırdığım olay aslı*nın evli bi adamla olan birlikteliğydi. yahu dizinin en akıllı namuslu ayakları yere sağlam basan aslı*sı gitti gayrimeşru ilişkilerin ortasına. yok efendim kimse bana bağlansın istemiorum da kimseyi sevmek istemiorum da bilmem ne.niye birliktesin o adamla o zaman sen ya :S sevmiyosan ,kendini teslim etmek istemiosan .kimseye güvenmek istemiosan ne işin var koskoca adamla.yazık değilmi ona,onun karısına.
neyse arkadaşlar bunu da bi derece sineye çekilebilir varsayarsak. gelelim mine karakterine. tamam en harbi kızdı en sözüne sadık en mert en kararlı oydu.deniz dedi ve bitti. bidaha da bşka kmseye aşık olmadı.burakla bi hata yaptı falan filan. onun en saçma haraketi burakla tekrar birleşip oyun oynama olayıydı kesinlikle. ya sen bu adamdan yediğin dayağı ne çabuk unuttun kızım.denize ''sevdiğin adam''a oyun yapmak istedin intikam almak istedin diye burak mı gerkeiodu.sende aslı gibi evli çocuklu tanımadığın birine yönelebilirdin.(!) ha bide şu varki bi fotoğraf yüzünden evlenmekten vazgeçiyor arkadaşımız.aslıyla denizin aşkına en iyi şahit mineydi. onların arasındaydı hep.ne zaman aslı-denizi birarada görsek dizide aradan fırladı mine kızımız.onların aşkına mani olan da oydu zaten.şimdi kalkıp aldatılmış ayağına yatmasın yemezler.hem bi fotoğraf bu yani ve fotoğrafta aslının denizi ittiği apaçık ortada .buna rağmen aslıyı resmen kaşar ilan ettiler bravo yani.
gelelim su karakterine . o da baya babacan sözünün eri tuttuğunu koparan erkek gibi bi kızdı.atakana baya çektirdi sonunda evlendiler falan.çok seviodum onları ya en temiz çift onlar kesinlikle dizide.bu arkadaşımız da bi ara madride gitcem dedi.heralde atakanı erkek arkadaşı sanıyor hala.yahu siz evlisiniz nereye gidiosun kocanı almadan.neyse bir diğer saçmalık da kaç yıldır tanıdığı bildiği sevdiği aslı*sına kaşar damgası basmaktı.ya o da şahit denizin aslıyı aldattıını hemde mineylşe aldattını aslıya itiraf ettiği gün o da ordaydı.denize yazıklar olsun die edebiyat yapmıştı.gidip miineye celallenmişti.şimdi aslıya resmen yuva yıkan kadın gözüyle baktı.nası arkadaşlıktır bu.nası kardeşliktir ya.son bölümde de leylayla atakanı sevgli yaparak beni bi kez daha sinir küpü etmiştir kendisi. ya sen bi öpüştüler diye insanları sevgili ilan ediosan ne diyim sana kızım.leylanın nası bi kız olduğunu biliosun.atakanın aşkını biliosun.bi anla bi dinle kızım ya.
atakan ayrı bi şaşkoloz.inkar etseydi hiçbişe böle olmıcaktı.ama severim atakanı dürüst temiz bi insan.dizideki favorilerimdendir kendisi.
vee geldim denize. abi sen kime aşıksın ya? dizide birlikte olmadığı kız kalmadı .leylayla birlikte olduktan sonra ipleri kopardı zaten.eğer dizi 200bölüm uzarsa farklı boylarda junior denizler görebiliriz haberiniz olsun.aslııya hala aşıksan niye mineylesin.mineyle evlenceksen niye belkide hala seviorumdur seni dedin aslıya.gerçekten yorumsuzum.120.bölümde de tam bir mallık abidesiydi kendisi. ya kardeşim sen suçsuzsan niye kaçıosun hastaneden.hani minenin yanında olcaktın.ee kaçınca yanında mı olmuş oluosun.hastaneye girdiğin an enselenceksin ztn.yani kaçman hiçbi şeklde minenin yannda olmak demek değildi.bide şu cümle beni bitirdi.''tamam mine uyansın gider teslim olurum'' ya ne teslim olması insan yapmadıı bişey için teslim olurmu.seri katiller bile inkar ediorken yaptıklarını deniz gerçekten kopardı beni.
ve tabiki son değineceğim nokta efenin dönüp dönmemesi.o kdar uzattılar ki artık insanlar yoruldu.gelcekse gelsin.sayın tims yetkilileri bizi bu kadar bekletmenin rating kazancı olduğunu anlamıcak kadar salak bi seyirci yok karşında.efenin 2-3bölüme kadar gelmemesi senin sonun demek bence.kimsenin ekimi bekliceini sanmıorum.hele ki dizi böle bi hal almışken.minenin oyunuysa bitsin oyun gelsin efe.değilsede o mezardaki adam efenin adamı olsun ve yaşadığını sölesin bişi ypsınlar ya.insanlar bu karmaşadan senarist oldu siz bi senaristliği bile becermediniz yani.eğer gelirse efe kötü bi senaryoya maruz kalıcak senaristler yüzünden.o nedenle açık söliyim bi yanım gelmesini istemio. ama bu diziyi anca o kurtarır.gel artık be orjinal adam.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:08 pm

Tmm da niye Flood yapıyosun ( ard arda mesaj atıyosun )
yasak flood yapmak bir daha olmasın
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Eglenc10
Takımı : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:09 pm

başlığa cevap verim ben, dağhansız cehennemin dibine kadar yolu var..Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 743856
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:12 pm

eklemeyi unutmuşum ilk mesajımda ondan ardına yazdım pardon.
cnqzzz
Üye
Üye
cnqzzz

Takımı : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Ts10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:50 pm

krdş sonuna kadar haklısın orası öylede daqhan dönsünde bunlarla alakası olmasın isterse yeni arkiler falan la takılsın ...Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 9072
sari_engin16
Üye
Üye
sari_engin16

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:02 pm

keisnlikle içimdekileri aynen yazmışsın.güzel bi eleştiri tebrik ederim Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 9072 gerçekten saçmaladı iyice ben merak ediyorum efeyi geitrmeden eylüle ekime kadar nasıl idare edecek ne gibi senaryoyla izleyici çekecekler ? dahada saçmalamadan getirsinler de bi nebze rayına otursun dizi.yoksa dediğin gibi kimse çekemez eylüle kadar.geçen haftaki bölüm bile güya sezon başı heyecanlı olur güzel olur diye düşünmüştüm aşırı sıkıcıydı izlemeseydim birşey kaybetmeyecektim yani o derece sıktı artık..
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:03 pm

tşk ederim arkadaşlar içimden gelenleri yazdım bende biraz uzun oldu ama gerçktenn abarttılar insan bu kadar da olmaz dio yani.
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:09 pm

kavak yelleri nereye gidiyor bilmem ama dağhanı getirmemeye devam ederlerse
olduğu yerde saymaya gidiyor
ahmet4088
Üye
Üye
ahmet4088

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Kizgin10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:10 pm

arkadaşım sen bu kadar emek harcayıp yazmışsın tamam ellerin dert qörmesin diline saqlıkta anlattıqın şeyler qerçek hayatta yaşanmıyor ki evet çok saçmalıklar oluyo ama senarist böyle yapacaksın diyo onlarda oynuyo burda oyuncuların hiçbir suçu yok bence ama yine de erinmemiş yazmışsın eline saqlık içini dökmüşsün Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 743856
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:17 pm

yok ya burda oyunculara değil zaten karakterlere lafım.karakterlerden kastım da tabiiki senaristler.sonçta senaristler onları tasarlayıp bizlere sunuyolar.zaten türk dizilerinde bu mantık var.sonuçta dizi diye izlioruz ama tv karşısında geçirdiğimiz süre baya bi fazlaca.keşke herkes bunun farkında olup izlemese ama izlenio işte.tabi izlenince de çoğu insanı bu hatalarla salak yerine koymuş oluyorlar
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 6:22 pm

jenerik müziğinde bile hadi gel kurtar bizi dendiğine göre
efe dönmezse kavak yelleri kabak yelleri olur ve bilinmeze gider Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 9072
Tramua
Üye
Üye
Tramua

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:20 pm

valla oturup hepsini okudum harbiden çok doğrusun
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:36 pm

teşekkür ederim okuyanlara .
gözlemlediklerim bunlardı
mrmanken
Üye
Üye
mrmanken

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Olgun10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:05 pm

arkadaş imsamı atarım yazdıklarına...
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:06 pm

teşekkürler..
anmeselesi
Üye
Üye
anmeselesi

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Deli10
Takımı : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Ts10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 10:11 pm

oyuncularrr senarisstleree kurban,eger senarist Mineye derse git Halilen ol yapmalilarr we bence kimse böyle dandik senaryo istemez bi senaristlerr boyle dandik senaryoo yapiorr, bence efe gelmeden önce 3 senarist alinsinnn, efe ozaman bari adam akilli gelirr bu neyy dedigin gibi hayal yelelri olduu bence cok sacma bir andaa Burakin öylesine silahla gelmesii, oda benim gözümde baya sacmayydiii

ama bu sezon degil aslinda en gicik oldugum kisi DENIZ, sewerim ama pisligin önde gideni mineyle beraber sonra birden asliya asik oluyor asliyla beraber onu mineyle aldatiyor, sonra Adayla beraber oluyorr o ölüyor gine mineee uzun ara sonra ewlilikten önce asliyi öpüyor asigim diyorr sonra hem suclu hem güclu olarak bide leylayla fanfinifinfon yapiyorr... xD
simdi gine mineye geliorrrr.... bu adam bi suya asilmadigi kalmis onuudaa yaparr eminimm.... bu sezon buda olurr....

bide uutmadan HALILE sewgili gerek,bu ney kabak gibi hep orda duruyorr gerekiyorsa cirkin olsun ama sewgilisi olsun... Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 914327
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Huysuz10
Takımı : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Bjkk

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 10:13 pm

epsini okudum doğru yazmışın tabi bunlar senaristlerin saçmalığı dağhanın dönmesini istiyorm dönerse senaryo belki eskisi gibi doğal ve güzel olur bu kadar saçmaığı çözecek tek adam orjinal adam
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptyPtsi Tem. 12, 2010 10:23 pm

senaristler bencede kendine gelmeli artık umarım sesimizi duyarlar:)
teşekkr ederm herkese
rahime
Üye
Üye
rahime

Ruh Hali : Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? Uykum210

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?   Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? EmptySalı Tem. 13, 2010 1:23 am

BLaSTeR demiş ki:
başlığa cevap verim ben, dağhansız cehennemin dibine kadar yolu var..Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ? 743856
bencede cehennemin dibine gitsin bizde rahatlayak kavak yelleride...dizi kendindn geçti ya

Kavak Yelleri Nereye Gidiyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri’nde ‘Efe’ gidiyor
» efesiz kavak yelleri mi efeli kavak yelleri mi?
» KAVAK YELLERİ
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu! YÜKSEL AYTUĞ
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu!