Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D

+6
werux
OrijinaL.Adam
mhe_25
cerkez_hanceri
Ed'ac Deniz
BaDBoY
10 posters
YazarMesaj
BaDBoY
Üye
Üye
BaDBoY

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Cilgin10
Takımı : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Bjkk

DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Empty
MesajKonu: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyPtsi Mart 01, 2010 7:31 pm

Evet daghan bence gelcek.Neden mi ?
1-)Aslının guven den soguması ve en romantik anladında efeyi hatırlaması
2-)Gecen gördüğü rüyada üstünde ağ wardı ve güven diye bagırıodu ve bi baktik yanında guven war o da ağlar içerisinde.Yani kurtarıcısının guven değil efe oldugunu hatırlıyor bence.Bunu hatırlatmalarının sebebi de efenin geri gelcek olması.
Nasıl mı gelcek ?
1-) Ya halil limana calsmaya giderken görcek
2-) Ya da bir süredir bizimkileri izliyordu ve sucsuzlugunu ispat etmeye calısıyordu.İspatlayınca da geri dönmeye akrak wercek ve aslı ben geldim orjinal adam geldi bırak cakmayı geri dön bana. :affraid:
Ed'ac Deniz
Üye
Üye
Ed'ac Deniz

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Dagini10
Takımı : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Ts10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyPtsi Mart 01, 2010 9:45 pm

mantıklı bence ve şu ana kadar en iyi yazılmış senoryo fikri valla.olması muhtemel ki dediğin gibi olursa hiç şaşırmam.ama umudum tükendi tükenecek çok yalan dolan var her yerde birilerinin uydurmaları var bizleri diziye cekmek için içi boş haberler yapıyorlar en kötüsüde inanıp diziyi izliyoruz.100 bölümden beri izlemiyorum sadece fragmanlara bakıyorum inşallah efeli bir kavak yelleri izlerim.107 dediler bakalım yalan mı doğru mu ki büyük bir ihtimalle YALAN dır:(
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Tinerc10
Takımı : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Fb10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 1:19 am

gelecek olsa böle gelmesi zayıf olur benimde bir senaryom var efenin dönüşü ile ilgili.

aslı semih hocayı kurtaramaz semih hocanın oğlu aslıyı öldürmek için yemin eder ve aslının peşine düşer bir yerden bulduğu silahla tam öldürecekken efe aslının önüne geçer ve efe vurulur sonrası allah kerim tabi bu benim hayalim olmıyacağınıda biliyorum ama baylaşmak istedim
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Kimses10
Takımı : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Gs10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 8:25 am

mantıklı....
http://tarihsor.tr.gg
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Ozlemi10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 10:03 am

dark058 demiş ki:
gelecek olsa böle gelmesi zayıf olur benimde bir senaryom var efenin dönüşü ile ilgili.

aslı semih hocayı kurtaramaz semih hocanın oğlu aslıyı öldürmek için yemin eder ve aslının peşine düşer bir yerden bulduğu silahla tam öldürecekken efe aslının önüne geçer ve efe vurulur sonrası allah kerim tabi bu benim hayalim olmıyacağınıda biliyorum ama baylaşmak istedim
olursa bari elinden felan vurulsun DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D 743856
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 10:05 am

geri dönerse neresinden vurulduğunun seyirci için pek önemli olacağını sanmıyorum yanlışmı düşünüyorum yoksa
werux
Üye
Üye
werux

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Sarhos10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 10:35 am

yha hani aslı orda hatırladı yha sadece bi bölümğnü almışlardı efe masal anlatırken dagda yasarmıs falan die..ordan bişeler mi qöndermeye çalıştılar acaba ..bide metin gönülü aradı konustu qelcem falan dedi inş döner qeri yha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 10:37 am

dağda yaşamış mı dedi hiç dikkat etmedim o heycanla ve eğer öyle bir şeyse ben onların yerinde olsam efenin dediklerinden yola çıkardım .....
Ed'ac Deniz
Üye
Üye
Ed'ac Deniz

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Dagini10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 11:29 am

iyi bir senaryo değil DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D 743856 efe dönecek bide vurulacak böyle olursa cıldırmış olmalılar.bide efenin bir daha öldüğünü düşün komedi olur xd xd
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 11:41 am

zaten iyice saçmaladılar benim sölediklerim şuan yaşananlardan daha saçma değil bence
BaDBoY
Üye
Üye
BaDBoY

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Cilgin10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptySalı Mart 02, 2010 5:47 pm

dark058 demiş ki:
zaten iyice saçmaladılar benim sölediklerim şuan yaşananlardan daha saçma değil bence
evet saten leyla ile atakan bile öpüşüyorsa oooo
elzu
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyCuma Mart 12, 2010 11:18 am

çok komik ya bunların tabiki hiçbiri olmcak..dağhan kendi ağzıyla söledi dönmicem diye siz hala neye kendinizi inandırmaya calışıyosunuz :-)
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Huysuz10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyCuma Mart 12, 2010 10:11 pm

herşeyden bişey çıkarıyoruz çünkü efenin dönmesini çok istiyoruz efe varken olduğu gibi yine kaliteli bi dizi izlemek istiyoruz
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Cesur10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyPtsi Mart 22, 2010 10:14 am

sarah demiş ki:
herşeyden bişey çıkarıyoruz çünkü efenin dönmesini çok istiyoruz efe varken olduğu gibi yine kaliteli bi dizi izlemek istiyoruz

aynen dediğin gibi

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=gsgr0tmcnv.png"]DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Gsgr0tmcnv[/URL][b]
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts
yunus kaygısız
Üye
Üye
yunus kaygısız

Ruh Hali : DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D Sarhos10

MesajKonu: Geri: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D   DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D EmptyPerş. Nis. 08, 2010 12:44 pm

benimde bi senaryom var

güvenle aslı evlenmeye karar vericekler evlenirken aslı efeyi hatırlıcak evlenmeye giderkenki halini sora vazgeçicek hayır dicek giderken karşısında efe olucak nasıl ama :DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D 529494: DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D 9072 :lol!: :farao:

DAGHAN BENCE DONCEK NEDEN Mİ TIKLA YAZIYA :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DOKTOLARDAN ÖRNEK TIKLA YAZIYA :D
» Dağhan Külegeç Dönuyor mu Dönmuyor mu Tikla !!!
» Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Aslı Kimi Seçer ? Tıkla..!