Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak

+21
DaghanSeveR
KYGSZdaghan
yeliz
Ezqi~ferman
:::gizem:::
Te Quiero
ßy_Daqhan
eloif
ayparçasi
L.Y.L
splasher102
track
erdinc1907
GadRofer
sarah
nagihan
yqmur
burakkv
güven_savar
Dağhan nurdan
gmbr_serseri
25 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu Msjı Okuduktan Sonra Size Soru Efe'nin Dönceğine Artık İnanıyor Musunuz ?
Evet
Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Vote_lcap75%Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Vote_rcap
 75% [ 96 ]
Hayır
Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Vote_lcap25%Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Vote_rcap
 25% [ 32 ]
Toplam Oylar : 128

Anket kapatıldı

YazarMesaj
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Relax10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Bjkk

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Empty
MesajKonu: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:02 pm

Arkadaşlar Yeni Bi Konu Açmıyacaktım ancak eski konum modlar tarafından kitlendiği için açma gereksinimi duydum k bakmayınız

evet efe geri dönecek bu kuşkuya nerden mi kapıldım ( pardon anlamadım kuşku mu ? kuşku değil kesinlikle geri dönecek Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327 )

BURAYA TIKLAR MISINIZ ? http://

yukardaki yere tıklayın lütfen o fotoğraf eski biliyorum onu zaten formaliteden koydum ancak fotoğraf altındaki yazıyı iyi okuyun lütfen sonuna kadar okuyun Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327

EFE'nin döneceğine dair tüm kaynaklar ve sürekli ekleniyor artık kimse bana efe geri dönmüyor demesin Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327

EMEĞE SAYGI
:romi: :

Admin Konuyu Kitlemez veya Kaldırmazsan Sevinirim...

En son gmbr_serseri tarafından Salı Haz. 29, 2010 4:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dağhan nurdan
Üye
Üye
Dağhan nurdan

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Inanma11
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Fb10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:15 pm

şu anda evt;)
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Pusuda10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:27 pm

emeğine saygı duyuyorum hakkaten ama hangi birine kalkıp kesin diyebiliriz ki sadece çıkan söylentilerin toplamı
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Relax10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:28 pm

güven_savar demiş ki:
emeğine saygı duyuyorum hakkaten ama hangi birine kalkıp kesin diyebiliriz ki sadece çıkan söylentilerin toplamı

söylentiler değil sadece kanıtlarda var orda bakabilirsin dostm Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327
burakkv
Üye
Üye
burakkv

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Canli10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:34 pm

superrrrrr paylasim icin tskkkkkkkk
burakkv
Üye
Üye
burakkv

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Canli10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:34 pm

yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Cilgin10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:36 pm

inanmıyorum hala bnce dönmüyecek 1 yıldır nasıl kandırıldık bnce buda bi oyun...
nagihan
Üye
Üye
nagihan

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:38 pm

şüphe 1 montaj olduğu için kesinlikle kanıt sayılamaz
2. şüphe sadece 118. bölümün özeti şeklinde ve ayrıca bir sonraki bölüm dediği 119. bölüm ki sirk falan yok ortada kaldiki zaten efede dönmedi o bölümde hatta yeni sezon fragmanında bile yok yani bu da kanıt falan değil
şüphe 3 efe olduğunu sanmıyorum sadece saçlarının ucu görünüyo buna bakarak efe denilemez yani bu da kanıt değil sadece teori
şüphe 4. ün palavra olduğunu sen kendin söylemişsin zaten onun kanıt olmadığını söylememe bile gerek yok yani
kanıt 1 tamamane sayfanın reklamı araştırdım bilmem ne diyosun ama ortada hiç bişey yokkkkkk yani kanıt falan değillll
kanıt 2 fragmana bakarak üretilen bi teori kesinlik ve gerçeklik değeri yokkk
şüphe 5 adım efe demek çok zor değil kaldki ağların arkasından çıkan kişiyle numarayı alan kişi ya aynı kişi ya da birbirleriyle bağlantılı olan kişiler eğer ağların arkasından çıkan efe veya onun adamı falan değilse numarayı alanında efeyle bi alakası yoktur
yorumlarından bazılarına katılıyorum sürekli hatırlatmaları gizlilik sözleşmesi imzalatmaları falan bunlar umut verici şeyler ama arkadaşım emeğine saygı duymakla beraber bu yazdıklarının hiç birini kanıt olarak görmüyorum
bende efenin (dağhanın) diziye dönemsini çok istiyorum ama buna ancak ve ancak dizide kendi gözlerimle görürsem inanıcam çünkü yok 100. blmde yok 107. blmde vs. vs. bin tane şey söylediler hepsi palavra çıktı
ümitediyorum ki geri dönecek ve dönmeli......
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:38 pm

burakkv demiş ki:

rica ederim kardeşim Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Pusuda10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:45 pm

gmbr_serseri demiş ki:
güven_savar demiş ki:

söylentiler değil sadece kanıtlarda var orda bakabilirsin dostm Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327

kanıt 1 ile kanıt 2 aynı değil mi altan gördümle kim konuştu niye fotograf yok nasıl inancaz ki biri de altan gördüme sordum bu olayları aa öyle miymiş hiç haberim yok demiş dedi?faceden verdiğin alıntıda güvenilir değil.facebook güvenilir değil daha doğrusu

dizifilmin haberi ile uludag sozlukten verdiğin link umut verici evet umarım doğru çıkarlar.

ama yine de güzel paylaşım eline sağlık alınırsın sen şimdi eleştirdik diye Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Huysuz10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:48 pm

görmeden inanmam artık
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Eglenc10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Gs10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:04 pm

Bro iyi güzel çalışıyorsunda bunlar sırf Sayfan için ADMİN konuştu yazmışsın ne demek admin konuştu :S Senden beklemıyorduk haberi bunlar sadece senın duyumların paylaşımların bu kadar gazete yazarı gibi tribe girmene gerek yok )

yinede teşekkür ederiz :S;)
erdinc1907
Üye
Üye
erdinc1907

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:14 pm

ben halen inanmıyoreum çünkü o paylaşımda 2 tane paylaşım alıntı ve gerçeklik payı olmayan şeyler.birisi montaj .diğerleride tahmin kanıt yok.
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Cilgin10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 9:33 pm

şüphe 1: http://www.beatfiltering.com/index.php/1010110A/7cf4ea025174c2f792ae647c47f377224d30fb00320b2eb4721ce043d879928d99592a4bbc49cef418009

link saklamayı bilmiyorum bu adrese gir ve videoyu izle gördüğün gibi aynı t-shirt ve sudan çıkıyor

şüphe 2: bu yorum snin yorumun sn diosun vazgeçitler die HATIRLIYOR MUSUNUZ EFE BİR SİRKTE HAFIZA KAYBI OLARAK DÖNECEKTİ EN BAŞTA HATTA GÜVEN BİLE BABASINA DEMİŞTİ BENİ 1 KERE BİLE SİRKE GÖTÜRMEDİN DİYE NORMALDE EFE ' NİN GELİŞİNİ SEZON FİNALİNE SAKLIYORLARDI ANCAK BU TELEFON OLAYI KAFALARI KARIŞTIRACAĞI İÇİN HAFIZA KAYBININ OLMASINI MANTIKLI GÖRMEDİLER

şüphe 3:bnde benzettim ama bu efe olduğu anlamına gelmiyor

şüphe 4: bu kişisel bir senaryo grçk değil ztn efeyle denizin kanları uymuyor

kanıt 1: ndnse o kanıt çıkmadı görünmüyor

kanıt 2:bu kişinin doğru söylediğini nerden biliyorsun bnde bi hesap açabilir yok şunla konuştumda şöle dedi şu zmn gelicek şu bölüm dönücek diyebilirmi

şüphe 5:efe ztn zengin vrlıklı biri dimi 3 yılda çok parası oluck neyaptı acaba? burk yaptırmış olamazmı bnim adım efe demiştir ayrıca 3 yıldır saklanan kimse adını veripte numarayı almaz..

kndi yorumunu okumadım çünkü grk görmedim o senin yorumundur bni ilgilendirmz

ayrıca bnde istiorm efenin glmesini hemde çok fkt inanmıyorum
yni sonuç olarak bnce bunların hiçbiri kanıt değl kimsede sana inanmak zorunda değil bunu kafana yerleştirmen dileğiylee
yağmur...
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Soguk10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPaz Haz. 27, 2010 10:13 pm

Kardeş emek vermişsin sağol da buradan pek bişey çıkmaz.Ayrıca bunlar kanıt deil sadece teori.Bu yazıdan Dağhanın dönüşüyle ilgili bi yorum yapamayız.Yapacağımız belli.Bekleyip görmek.
splasher102
Üye
Üye
splasher102

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 2:15 am

Faik Ali Kazancıoğlu YAZDI 27.06.2010 Tarihi 19:00 Sularında Bu Yorumu Yaptı:

|| yarım saat önce Aslı Enver'i gördüm Emirgan
Fincan Cafe'de erkek arkadası ileydi o yüzden annem'e rica ettim
kendisine malum soruyu sordudum anneme Efe yani Dağhan dönüyormu diye
verdiği cevap 2 tane bölüm çektik 1 tanesi dönmemesi üzerine 1 tanesi
dönmesi üzerine anlaşırlarsa büyük ihtimalle dönecek dedi dönmesimi,dön......memesimi
ağır basıyor diye sormuş annem valla dönecek gibi dedi.. ||

bu yorum benimdir arkadaslar Aslı Enver'e yanında erkek arkadası olduğu için benim rahatsız etmem'i doğru bulmadım annem'den rica ettim benim için sordu ve bu cevabı aldık büyük ihtimalle dönecek dedi..

Bu arada Aslı Enver Emirgandaki Fincan Cafe'nin müdavimlerinden çok sık görebilirsiniz kendisini orada Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856
L.Y.L
Üye
Üye
L.Y.L

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:08 am

O Kadar Emin Konustunki Inaniyorum

En son L.Y.L tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 4:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:14 am

artık bana inanan arkadaşlara yürekten tşk ediyorum Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327

ben o yazyıyı evet sayfam için yazdım çünkü nerde şüpheler nerde belgeler vs vs çok şey soruyorlardı Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327 Yanlış anlaşılmasın Ordaki Admin Konuştu Lafımı Anlayan anlıyor zaten başka bi anlam çıkartmayın

Bi de etrafta dolanan bi saçmalık

'' abi ben timsi aladım oradaki kadına sordum efe dönecek mi diye bana dedi ki bunu merak etmenize gerek yok dizi zaten 4 bölüm sonra final olacak '' demiş

sanmıyorum böyle bişey olcağını
:x

Olursa bitti o karı Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072 :romi: :
ayparçasi
Üye
Üye
ayparçasi

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:38 am

benimde duyumlarıma göre efe dönecek......bakalım eskisi gibi olacakmı ama......
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Keyifl10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 8:40 am

splasher102 demiş ki:

dönmesi üzerine anlaşırlarsa büyük ihtimalle dönecek dedi dönmesimi,dön......memesimi

bu yorum benimdir arkadaslar Aslı Enver'e yanında erkek arkadası olduğu için benim rahatsız etmem'i doğru bulmadım annem'den rica ettim benim için sordu ve bu cevabı aldık büyük ihtimalle dönecek dedi..

Bu arada Aslı Enver Emirgandaki Fincan Cafe'nin müdavimlerinden çok sık görebilirsiniz kendisini orada Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856

Yaa ban doğru bir habermiş gibi geldi ama Aslı Enver Çeşme'de tatil yapmıyormuydu?
___________________________________________________________________________________________________________
nagihan demiş ki:
şüphe 1 montaj olduğu için kesinlikle kanıt sayılamaz
2. şüphe sadece 118. bölümün özeti şeklinde ve ayrıca bir sonraki bölüm dediği 119. bölüm ki sirk falan yok ortada kaldiki zaten efede dönmedi o bölümde hatta yeni sezon fragmanında bile yok yani bu da kanıt falan değil
şüphe 3 efe olduğunu sanmıyorum sadece saçlarının ucu görünüyo buna bakarak efe denilemez yani bu da kanıt değil sadece teori
şüphe 4. ün palavra olduğunu sen kendin söylemişsin zaten onun kanıt olmadığını söylememe bile gerek yok yani
kanıt 1 tamamane sayfanın reklamı araştırdım bilmem ne diyosun ama ortada hiç bişey yokkkkkk yani kanıt falan değillll
kanıt 2 fragmana bakarak üretilen bi teori kesinlik ve gerçeklik değeri yokkk
şüphe 5 adım efe demek çok zor değil kaldki ağların arkasından çıkan kişiyle numarayı alan kişi ya aynı kişi ya da birbirleriyle bağlantılı olan kişiler eğer ağların arkasından çıkan efe veya onun adamı falan değilse numarayı alanında efeyle bi alakası yoktur
yorumlarından bazılarına katılıyorum sürekli hatırlatmaları gizlilik sözleşmesi imzalatmaları falan bunlar umut verici şeyler ama arkadaşım emeğine saygı duymakla beraber bu yazdıklarının hiç birini kanıt olarak görmüyorum
bende efenin (dağhanın) diziye dönemsini çok istiyorum ama buna ancak ve ancak dizide kendi gözlerimle görürsem inanıcam çünkü yok 100. blmde yok 107. blmde vs. vs. bin tane şey söylediler hepsi palavra çıktı
ümitediyorum ki geri dönecek ve dönmeli......

Tamamiyle sana katılıyorum nagihancım Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072
___________________________________________________________________________________________________________
Bu arada gmbr_serseri arkadaşım, ben önceki açtığın konuda sana o videoda Efe'nin sudan çıktığı sahne 55.bölümün bir sahnesi demiştim ya sende hayır değil, öyle bir sahne yok demiştin...İşte kanıtım Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072 Sahneyi sonuna kadar izleyin, çünkü sahnenin sonunda Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856

ßy_Daqhan
Özel Üye
Özel Üye
ßy_Daqhan

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Centil10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 9:52 am

saoLl ..
splasher102
Üye
Üye
splasher102

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 11:34 am

[quote="eloif"]
splasher102 demiş ki:

Yaa ban doğru bir habermiş gibi geldi ama Aslı Enver Çeşme'de tatil yapmıyormuydu?

Demekki dönmüş tatilden Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856 valla evim istinyede sürekli giderim Emirgan Fincan Cafe'ye dizi istanbulda oldugu zamanlar Aslı Enver'i çok sık görürdüm Fincan'da dün yine öyle oldu annemden rica ettim erkek arkadası ile oturuyordu gitti konustu benim için
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Keyifl10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 11:37 am

splasher102 demiş ki:
eloif demiş ki:
splasher102 demiş ki:

Demekki dönmüş tatilden Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 743856 valla evim istinyede sürekli giderim Emirgan Fincan Cafe'ye dizi istanbulda oldugu zamanlar Aslı Enver'i çok sık görürdüm Fincan'da dün yine öyle oldu annemden rica ettim erkek arkadası ile oturuyordu gitti konustu benim için
Vayy süper o zaman ne diyeyim...Haber verdiğin için çokm saol Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072

En son eloif tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 12:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Te Quiero
Banned
Banned

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Yoksu611
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak Turkiye

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 12:18 pm

eloif demiş ki:
Vayy süper o zaman ne diyeyim...Haber verdiğin için çokm saol Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak EmptyPtsi Haz. 28, 2010 1:12 pm

Bu Msjı Okuduktan Sonra Size Soru Efe'nin Dönceğine Artık İnanıyor Musunuz ?
Evet
75% [ 75 oy ]
Hayır
25% [ 25 oy ]

Toplam Oylar : 100

75 Kişi Bu Msjımı Olumlu Bulup İnandı Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 914327 25 Kişi için üzqünüm umutları kayıp halen Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak 9072

En son gmbr_serseri tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 7:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Dağhan Külegeç Dönuyor mu Dönmuyor mu Tikla !!!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Aslı Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Evet geri dönüyor efe!