Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak

+21
DaghanSeveR
KYGSZdaghan
yeliz
Ezqi~ferman
:::gizem:::
Te Quiero
ßy_Daqhan
eloif
ayparçasi
L.Y.L
splasher102
track
erdinc1907
GadRofer
sarah
nagihan
yqmur
burakkv
güven_savar
Dağhan nurdan
gmbr_serseri
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Bu Msjı Okuduktan Sonra Size Soru Efe'nin Dönceğine Artık İnanıyor Musunuz ?
Evet
Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Vote_lcap75%Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Vote_rcap
 75% [ 96 ]
Hayır
Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Vote_lcap25%Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Vote_rcap
 25% [ 32 ]
Toplam Oylar : 128

Anket kapatıldı

YazarMesaj
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Relax10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Bjkk

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:02 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar Yeni Bi Konu Açmıyacaktım ancak eski konum modlar tarafından kitlendiği için açma gereksinimi duydum k bakmayınız

evet efe geri dönecek bu kuşkuya nerden mi kapıldım ( pardon anlamadım kuşku mu ? kuşku değil kesinlikle geri dönecek Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 )

BURAYA TIKLAR MISINIZ ? http://

yukardaki yere tıklayın lütfen o fotoğraf eski biliyorum onu zaten formaliteden koydum ancak fotoğraf altındaki yazıyı iyi okuyun lütfen sonuna kadar okuyun Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

EFE'nin döneceğine dair tüm kaynaklar ve sürekli ekleniyor artık kimse bana efe geri dönmüyor demesin Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

EMEĞE SAYGI
:romi: :

Admin Konuyu Kitlemez veya Kaldırmazsan Sevinirim...

En son gmbr_serseri tarafından Salı Haz. 29, 2010 4:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YazarMesaj
Üye
Üye

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Yoksu611
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 1:26 pm

paylaşım için sağol.Tabi ki dağhan dönecek diziyi daha fazla berbat etmek istemezler sanırım...
Ezqi~ferman
Üye
Üye
Ezqi~ferman

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Kederl10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:38 pm

Paylaşım için saol.Bencede dönecek diziye.
yeliz
Üye
Üye
yeliz

Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 6:27 pm

ama bu eskı fotosu daha once gormustum
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Relax10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 8:01 pm

eloif ve yqmur en başından beri bana hiç bi şekilde inanmayan 2 isim =)) k bakmayın sizi inandırmak zorunda değilim emeğimi karalamaya çalışmayın lütfen

78 Kişi Bu Msjımı Okuduktan Sonra Haklı Olduqumu Savunmuş
25 Kişi Bu Msjımı Okuduktan Sonra Haksız Olduqumu Vurqulamış

Adaletin Gözünü Seviyim be Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 9072 inananlar inanmayanların 3 katı Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 yani demem o ki biz burda boş konuşmuyoruz Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 benim hiç bişeyime yaramaz sizin hayran sayfama üye olmanız bana inanmanız inanmamanız ben burda efe 'nin geri döneceğini biliyorum sadece siz değerli efe severleri de bilgilendirmek istiyorum Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 o sayfaya takılmayın efe dönmezse o sayfa silincek dönerse ise ben adminliği bırakcam sayfa başıboş olcak zaten Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

bu arada tşk ederim inanan arkadaşlara...
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 8:57 pm

Arkadasım inanıp inanmamak önemli değil tamam peki sana güveniyoruz ama sonucta dağhana ve senaristlere kalmış.Bu kadar emin konuşma bence dönmesini çok istiyoruz görücez 125 de diosn bakalım Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 9:41 pm

ya oğlum sen bana hiçbir hakla sarpçı diyemessin bna bak slk slk konuşma
ayrıca snden daha fzla dağhancıyım bn meraq etme
inanmıyor olabilirim fikrime saygı duyman grk dimi ama hrkes sana inanmak zorunda değil mi? hrkes sana güvnmek zorunda tbi dünya senin etrafında dönüyor
hrkes sana güvenmk zorunda değil ayrıca sapına kdr dağhancıyım o bynin basmıyo olabilir arkamdanda konuşma

ayrıca sndende korkmuyorum o kadar değersiz birisinki sni msn ekleyip listemi kirletmek istemedim
yazıcaklarımı gördüğün gibi burda yazdım arkamdanda konuşma gl yüzüme söle kimseyede bni kötüleme

eloif ayrıca sanada aynılarını söylemiş bu iki isim sarpçı diye

ayrıca arkadaşım bn sadece sana değil kimseye inanmıorm isminide ndn lekelemeye çalışıyım bn?
DaghanSeveR
Üye
Üye
DaghanSeveR

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Centil10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 28, 2010 11:00 pm

arkadaş kimseye sarpçı filan deme bir zahmet ... gelmişsin reklam yapıyorsun bende rahatlıkla söylerim dağhan dönecek diye !!! kimseye sarpçı muammelesi yapma bende bilirim face linki verip 10.000 kişi beğendirmeyi ...
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 4:41 am

yqmur demiş ki:
inanmıyor olabilirim fikrime saygı duyman grk dimi ama hrkes sana inanmak zorunda değil mi? hrkes sana güvnmek zorunda tbi dünya senin etrafında dönüyor
hrkes sana güvenmk zorunda değil ayrıca sapına kdr dağhancıyım o bynin basmıyo olabilir arkamdanda konuşma

ayrıca sndende korkmuyorum o kadar değersiz birisinki sni msn ekleyip listemi kirletmek istemedim
yazıcaklarımı gördüğün gibi burda yazdım arkamdanda konuşma gl yüzüme söle kimseyede bni kötüleme

ayrıca arkadaşım bn sadece sana değil kimseye inanmıorm isminide ndn lekelemeye çalışıyım bn?

açtığım her konuya ve yaptıqım her yorumu karalama hissi var sende Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

hani diyorsunuz ya biz de efe'yi çok seviyoruz

B*K SEVİYORSUNUZ

seven adam böyle yapmaz bu haber yanlış şu yanlış o yanlış yanlışsa yanlış arkadaşım kendine sakla niye milletin umutlarını kırıyorsun ki ?

Sizin Efe Kaygısız ( Dağhan Külegeç ) hayranı olma ihtimaliniz %00.1 Çünkü çok belli ediyorsunuz ki size inanmıyorum siz tam bi sarp apakçı gibi davranıosunuz...

En son gmbr_serseri tarafından Salı Haz. 29, 2010 4:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 4:42 am

DaghanSeveR demiş ki:
arkadaş kimseye sarpçı filan deme bir zahmet ... gelmişsin reklam yapıyorsun bende rahatlıkla söylerim dağhan dönecek diye !!! kimseye sarpçı muammelesi yapma bende bilirim face linki verip 10.000 kişi beğendirmeyi ...

o 10.000 kişiye sor bakalım bi beni Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327[b]
ecsum
Üye
Üye
ecsum

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:07 am

nagihan demiş ki:
şüphe 1 montaj olduğu için kesinlikle kanıt sayılamaz
2. şüphe sadece 118. bölümün özeti şeklinde ve ayrıca bir sonraki bölüm dediği 119. bölüm ki sirk falan yok ortada kaldiki zaten efede dönmedi o bölümde hatta yeni sezon fragmanında bile yok yani bu da kanıt falan değil
şüphe 3 efe olduğunu sanmıyorum sadece saçlarının ucu görünüyo buna bakarak efe denilemez yani bu da kanıt değil sadece teori
şüphe 4. ün palavra olduğunu sen kendin söylemişsin zaten onun kanıt olmadığını söylememe bile gerek yok yani
kanıt 1 tamamane sayfanın reklamı araştırdım bilmem ne diyosun ama ortada hiç bişey yokkkkkk yani kanıt falan değillll
kanıt 2 fragmana bakarak üretilen bi teori kesinlik ve gerçeklik değeri yokkk
şüphe 5 adım efe demek çok zor değil kaldki ağların arkasından çıkan kişiyle numarayı alan kişi ya aynı kişi ya da birbirleriyle bağlantılı olan kişiler eğer ağların arkasından çıkan efe veya onun adamı falan değilse numarayı alanında efeyle bi alakası yoktur
yorumlarından bazılarına katılıyorum sürekli hatırlatmaları gizlilik sözleşmesi imzalatmaları falan bunlar umut verici şeyler ama arkadaşım emeğine saygı duymakla beraber bu yazdıklarının hiç birini kanıt olarak görmüyorum
bende efenin (dağhanın) diziye dönemsini çok istiyorum ama buna ancak ve ancak dizide kendi gözlerimle görürsem inanıcam çünkü yok 100. blmde yok 107. blmde vs. vs. bin tane şey söylediler hepsi palavra çıktı
ümitediyorum ki geri dönecek ve dönmeli......

Aynen katılıyorum
Emeğin için sağol ama bunların hepsi zaten bu sitede paylaşılmış olan haberler burayı sıkı takip eden bunların hepsini görmüştür ben hepsini okumuştum ama kardeşim hepsini tek sen bulmuşsun gibi konuşuyorsun okumayanlar anlamazda forumu okuyanlar anlıyor işte ama güzel kopyala yapıştır yapmışsın hakkını yemiyim :o
ayrıca herkesin sana inanması gerekmiyor ki herkes sana inanınca dağhanın dönme ihtimali falan artmıyor inanan kişi sayısı artarsa dağhan ikna mı olacak sadece kendini tatmin etmiş oluyorsun o kadar.125. bölümde döneceği ilk bu forumda söylendi ondan beri herkes 125 diyor zaten
Umarım bana da Sarpçı demezsin belkide sen Sarpçısın bizi kandırıyorsun olamaz mı :Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 529494: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:46 am

günlerdir okuyorum burayı ama ilk defa yazmak istedim okudum belki biter bu saçmalık diye ama bitecek gibi görünmüyor yorumuma gelecek olursam
burdaki herkes dağhanın diziye dönmesini istiyor konuyu açan kişiye isteyen inanır isteyen inanmaz
kimseyi zorlayamazsın bana inan ya da inanma diye inanmayanlara da sarpçısın demek abeste iştigalden başka birşey değil bence
evet ben inanıyorum dağhanın döneceğine ama bu kanıtlarla ilgisi yok fikrimin
azcık mantıklı olan herkes dağhan geri dönmezse timsin başının ağrıcağını ve o kadar şey olmuşken efe ile ilgili geri dönmemesinin saçma olacağnı bilir
bu kadar anons yapar gibi dönecek demeye gerek yok
bende inanıyorum döneceğine ama uzun uzun konu açmıyorum ya da dönecek demiyorum
herkesin inanıp inanmaması kendisine bağlı seni alakadar etmez sen konuyu aç yorumu biz yapalım
sen inanmıyorsun sarpçısın çocukça şeyler bunlar herkes istediğine inanıp inanmamakta özgür
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 9:19 am

gmbr_serseri demiş ki:
yqmur demiş ki:

açtığım her konuya ve yaptıqım her yorumu karalama hissi var sende Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

B*K SEVİYORSUNUZ

seven adam böyle yapmaz bu haber yanlış şu yanlış o yanlış yanlışsa yanlış arkadaşım kendine sakla niye milletin umutlarını kırıyorsun ki ?

Sizin Efe Kaygısız ( Dağhan Külegeç ) hayranı olma ihtimaliniz %00.1 Çünkü çok belli ediyorsunuz ki size inanmıyorum siz tam bi sarp apakçı gibi davranıosunuz...

bak inanmıyor olabilrim snle kavgada etmek istemiyroum bnim fikirlerime saygı duymak zorundasın bna göre yeterli bi kanıtın yok bn sadece sana inanmamazlık etmiyorum ki bn kimseye inanmıyorum önceleri inanıyorudum ama bktım ki grçkten dikkatle inceledim bu kanıtların hiçbiri sağlam değil bnde gelmeyecek diye düşünüyorum bunun da sarpçılıkla hiçbir ilgisi yok

eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 9:32 am

gmbr_serseri demiş ki:
yqmur demiş ki:

B*K SEVİYORSUNUZ

Bir kere birini sevmek, birine hayran olmak, birinin bir diziye dönmesini istemekle gerçekleri söylemenin hiç uzaktan yakından alakası yok tamam mı? Bir kere herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil her seninle aynı fikirde olmayan insana "beni karalamaya çalışıyorsun" da diyemezsin...Zaten siz insanlar böylesiniz başından beri sana karşı saygılı davranmaya çalışıyorum ama sonra bir bakıyorum arkamdan neler konuşuluyor...Sen kimsin beee??? Açtığın bu konu hakkındaki asıl düşüncelerimi söyliyeyim mi....Tam bir zırvalık...Yanlış anlama Dağhan Külegeç'in Kavak Yelleri'ne döneceğine en çok inanan insanlardan biriyim ama başından beri söylediğim şey, sen burdan durmadan facebook sayfanın reklamını yapıyorsun "Elimde şahane kanıtlar var, şahane şayler biliyorum, gelin sayfama üye olun" diyorsun benim kızdığım bu.Senin bu forumda bilinip de fazladan söylediğin hiçbir şey yok, onu geçtim verdiğin hiçbir kanıt %100 Dağhan'ın döneceğini söylemiyor...Sonra sen ne diyorsun "Onlar bana inanmıyor, onlar Sarpçııııııııııııııııııııı" oldu, başka? Sen Dağhan'ın kendisi misin ki ben sana inanmadığımda Sarpçı oluyorum.....Ne dediğini bil öyle konuş.Bir kere zaten ben Sarp'ın ne oyunculuğunu ne kendini sevmiyorum ama onu sevenler, onun oyunculuğunu beğenler olabilir ki, onlara da "Sarpçççıııı" demenin hiçbir manası yok çünkü ben nasıl birinin bana Dağhancı demesinden hoşlanıyorsam emin ol onlar da kendine Sarpçı denilmesinden hoşlanıyor...Bir kere zaten Efeci ve Güvenci diye tartışsak bu konuyu tamam ama sen şu an tek suçu Kavak Yelleri ekibine dahil olmak olan bir adamı hakaret malzemesi haline getiriyorsun ki bu da hiç hoş değil.Asıl senin bu yaptığın bir karalama çalışması, birini sevmeyebilirsin ama bu senin durmadan o kişiye ve hayranlarına sataşma hakkı vermez.Bu arada küfürlü ve argo konuşma, ancak kendini belli ediyorsun öyle...İnanamıyorum yaaa ben başından beri bunları söylemiyorsam tek nedeni tüm bunları yazmak için bir çaba sarfetmiş olmandı ama anlıyorum ki sen iyilikten, hoşgörüden anlamıyorsun....Bu arada ben yqmur arkadaşımı da forumdan çok iyi tanırım, hiçte Sarpçı filan değildir, zaten ikimizde Sarpçı olsak bu forumda işimiz ne...Kendini bil öyle konuş, sen kim olduğunu zannediyorsun ki...Sen benim kim olduğumu neyi sevdiğimi neyi sevmediğimi nerden bilebilirsin, sen müneccimmisin!? Sana mı kaldı benim Dağhan'ı ne kadar çok sevdiğim, bu bir insanın inancını sorgulamak gibi birşey ben sevgimi içimde yaşarım Dağahan'ı çok severim, onun Kvak Yelleri’ne dönmesini canı gönülden istiyorum ama sevmiyor da olabilirdim işte o zaman da sana mı kaldı benim kimi ne kadar çok sevdiğimi sorgulamak...Bir kere umutda kırmıyoruz, ben dönmiyeceğini söylemedim, ben dönüp dönmeyeceğini bu kanıtlarla anlayamayız dedim.Gerçekleri söylemekte suç oldu artık yaa.Asıl senin bu yaptığın bir karalama, sadece yqmur ve ben senin yaptığın paylaşımı beğenmedik diye arkamızdan insanlara "aaa benim paylaşımlarımı herkes beğenir onlar Sarpçıdır o yüzden beğenmemişlerdir" demek karalamadan başka birşey değildir.Ben ve yqmur şu ana kadar ne senin yüzüne ne de arkandan hiçbir kötü söz sarf etmedik ve şu an senin bizim arkamızdan sarfettiğin sözler için bir özür bekliyoruzzz...Tabii eğer yanlışlarının arkasında durabilecek kadar yürekliysen…
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 9:46 am

Noluyo Burda .....
Yqmur -eloif Sakin Olun . Kavga Etmeyin
gmbr_serseri : sende argo laf kullanma yoksa ban cezası alcaksın

gmbr_serseri : imzandan face linkini kaldır yoksa yine banlancaksın ; link vermek yasak , girdiğimde lütfen silmiş ol ,yoksa banlamak zorunda kalcam .....
Daqhan~~
Üye
Üye
Daqhan~~

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Idaree11
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 10:11 am

Evet süper ve mantıkLı teşşkr payLaşm için (:
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 11:52 am

Daqhan~~ demiş ki:
Evet süper ve mantıkLı teşşkr payLaşm için (:

rica ederim Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 743856
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 12:00 pm

Ben Hiç Kimseye Bana İnanmak Zorundasınız Demedim Demem De Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 Bana İnanmak Zorunda Deqilsiniz evet Ama Bana Sayqı Göstermek Zorundasınız :lol!: Bana İnanmayanlara Beni Karalamaya Çalışanlara Bana Sürekli Çamur Atıp Emeğime Sayqı Göstermeyen İnsanlara En Güzel cvbım Bu Anket Oldu Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

Evet
76% [ 92 oy ]
Hayır
23% [ 29 oy ]

Toplam Oylar : 121

Argo Kelime Kullanmak İstemezdim Forumda Olan Tüm Arkadaşlardan Özür Dilerim Kullandıqım Kişiler Haricinde Onlardan Özür Dilemem Çünkü Hakettiler Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 Kavqa İstemiyorum İnanan İnanır İnanmayan İnanmaz... :lol!:

heaaa bu arada madem inanmıyorsunuz bu kendinize kalsın çünkü diğer efe severlerin umutlarını kırmayınız Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 :Z: :romi: :
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 12:37 pm

ya şaka gibisin vrya snki çok ünlü biriymişsin de bn senin ismini lekelemeye çalışıyorum grçkten şaka gibisin Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 9072
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 1:31 pm

gmbr_serseri demiş ki:
Ben Hiç Kimseye Bana İnanmak Zorundasınız Demedim Demem De Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 Bana İnanmak Zorunda Deqilsiniz evet Ama Bana Sayqı Göstermek Zorundasınız :lol!: Bana İnanmayanlara Beni Karalamaya Çalışanlara Bana Sürekli Çamur Atıp Emeğime Sayqı Göstermeyen İnsanlara En Güzel cvbım Bu Anket Oldu Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

Evet
76% [ 92 oy ]
Hayır
23% [ 29 oy ]

Argo Kelime Kullanmak İstemezdim Forumda Olan Tüm Arkadaşlardan Özür Dilerim Kullandıqım Kişiler Haricinde Onlardan Özür Dilemem Çünkü Hakettiler Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 Kavqa İstemiyorum İnanan İnanır İnanmayan İnanmaz... :lol!:

heaaa bu arada madem inanmıyorsunuz bu kendinize kalsın çünkü diğer efe severlerin umutlarını kırmayınız Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 :Z: :romi: :

Merak etme seninle kavga etmeyi kimse istemiyor...Ayrıca en başında biz sana senin bize göstermediğin saygıyı da gösterdik, sana, emeğine saygı göstermediğimizi söyleyemezsin...Neden anlatamıyorum, biz seni karalamaya filan çalışmıyoruz sadece gerçekçi olalım diyorum...Geçen gün eklediğim video hakkında niye yorum yapmadın, çünkü haklıydım ve elimde kanıtım vardı, sende söyliyecek birşey bulamadın, üstünü örttün...O kadar kişinin inanıyor diyorsun, evet bende inanıyorum, dönecek, ama senin kanıtların değil inanmamın sebebi, çünkü kanıt sayılabilecek doğru düzgün birşey YAZMAMIŞSIN...Ben de başından beri (bazen umutsuzluğa düşsem de) dönecek diyorum hala arkasındayım ama yazdıkların döneceğine dair kanıt değil!!!Aynı zamanda, 92 kişinin bunları kanıttan sayması benim de kanıttan saymam gerektiğini göstermez, ben garantici bir insanımdır, resmi bir haber gelmedikçe döndüğüne inanmam ama onlar daha rahattırlar bu konuda, senin onlara sunduğun kanıtları yeterli bulurlar...Ama ben yeterli bulmuyorum, bulmakta zorunda değilim sende sırf bu kanıtları yeterli bulmadığım için arkamdan konuşup bunu da hakettiğimi söyleyemezsin.Demek biz hakettik o lafları öyle mi...tahmin etmiştim özür dileyemiyeceğini...Biliyormusun, olsun yaa ben seni yine de affettim, çünkü ben bu olayı cidden uzatmak istemiyorum çünkü uzattıkça bende burda sana söylemek istemediğim sözleri sarfetcem ve ben öyle bir insan değilim... Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 1:40 pm

eloif demiş ki:
gmbr_serseri demiş ki:

Evet
76% [ 92 oy ]
Hayır
23% [ 29 oy ]

Merak etme seninle kavga etmeyi kimse istemiyor...Ayrıca en başında biz sana senin bize göstermediğin saygıyı da gösterdik, sana, emeğine saygı göstermediğimizi söyleyemezsin...Neden anlatamıyorum, biz seni karalamaya filan çalışmıyoruz sadece gerçekçi olalım diyorum...Geçen gün eklediğim video hakkında niye yorum yapmadın, çünkü haklıydım ve elimde kanıtım vardı, sende söyliyecek birşey bulamadın, üstünü örttün...O kadar kişinin inanıyor diyorsun, evet bende inanıyorum, dönecek, ama senin kanıtların değil inanmamın sebebi, çünkü kanıt sayılabilecek doğru düzgün birşey YAZMAMIŞSIN...Ben de başından beri (bazen umutsuzluğa düşsem de) dönecek diyorum hala arkasındayım ama yazdıkların döneceğine dair kanıt değil!!!Aynı zamanda, 92 kişinin bunları kanıttan sayması benim de kanıttan saymam gerektiğini göstermez, ben garantici bir insanımdır, resmi bir haber gelmedikçe döndüğüne inanmam ama onlar daha rahattırlar bu konuda, senin onlara sunduğun kanıtları yeterli bulurlar...Ama ben yeterli bulmuyorum, bulmakta zorunda değilim sende sırf bu kanıtları yeterli bulmadığım için arkamdan konuşup bunu da hakettiğimi söyleyemezsin.Demek biz hakettik o lafları öyle mi...tahmin etmiştim özür dileyemiyeceğini...Biliyormusun, olsun yaa ben seni yine de affettim, çünkü ben bu olayı cidden uzatmak istemiyorum çünkü uzattıkça bende burda sana söylemek istemediğim sözleri sarfetcem ve ben öyle bir insan değilim... Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327

sesini kes Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 sana inanmak zorundasın demiyorum beni daha kötü konuşmaya teşvik etme istersen Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 914327 geçen eklediqim video dedin k bakma göremedim buraya da eklersen sevinirim ayrıca yqmur arkadaşın msn adresimi istedi verdim msnimi şimdi olmaz birazdan çıkacam yarın konuşuruz dedim bana korktun işte kaçıyorsun yüzleşmekten dedi cidden çıkmam gerek yarın görüşürüz dedim msnimi ekle dedim bi baktım o eklememiş

korkan ben miyim o mu ? vee ayrıca artık yeter benim konum hakkında görüşünüzü belli ettiniz çirkef laflarınızı başka konulara saklayın :lol!:
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 1:54 pm

SEN BANA EMİR VEREMEZSİN!!!!! İster susarım ister susmam, o benim bileceğim iş. Ayy istediğin kadar kötü konuş napabilirim en sonunda ban'i yersin aklın başına gelir... Sarpçıdan sonra çirkef....Süper devam et...Birazdan neler duycaz kim bilir...Ben zaten daha fazla bu konuda bulunmak ta, sana laf yetiştirmekte istemiyorum ama ben ne zaman konuyu kapatmaya çalışsam sen daha da çok açıyorsun...Anlamıyorum ki kavga etmekten zevk mi alıyorsun??? Veya da konunun, kavgamız sayeesinde, sürekli en başta olmasından mutlu mu oluyorsun....Ben seni çözemedim...Ama emin ol bundan sonra seni ignore edicem çünkü sana birşey kavga etmek değil, konuşmaya çalışmak bile gereksiz....
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 1:57 pm

eloif boşver ya takma ne derse desin bende artık umursamıyorum istediğini söyle tamam mı ne istiyosan biz konuyu kapatmaya çalıştıkça sen açıyosun neyse ya bn sana neyi neden açıklamak zorundayım ki?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 1:57 pm

Kavgaya Devam Ederseniz Ban Cezası Alcaksınız .....
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Asik10
Takımı : Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak   Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 3:18 pm

iddia haber olamaz konu kilit+çöp

Evet Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Geri Dönüyor !!! Tıkla Bak
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» Dağhan Külegeç Dönuyor mu Dönmuyor mu Tikla !!!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Aslı Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Evet geri dönüyor efe!