Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR

+10
orjinal-adam-efe
umutfatih10
Duygusu
efeeeee
cypriot
tytz01
efky
OrijinaL.Adam
-es-es-
efe sever
14 posters
YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Empty
MesajKonu: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 2:39 pm

az önce kavak yelleri vikipedide okudum 110 da efe dönüyor ama bir farkla eğer yazılan doğruysa selena da burak karakterini oynayan (gökhan keser) efe olacakmış benden söylemesi
Kavak yellerine Efe(Daghan Kulegec)Dönmuyormus Tims Production Gökhan Keser Kadroya aldi ve yeni kavak yelleri efe'si oldu 110 bölum'de Efe Dönuyor Yani Yeni Efe'si Gökhan Keser http://3.bp.blogspot.com/_lSYzgaLrQCo/SwkOZYqiqJI/AAAAAAAAAPo/tl4cKMJMX4c/s1600/Kavak+yelleri+002.jpg
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 2:59 pm

vikipedi vikipedia değil ikisi farklı orda sadece 1 den şu ana kadarki bölümlerin isimleri yazıyordu az önce baktım vikipedi de 110 da gökhan keser efe olacak(selena da ki burak) isim hatırlamayanlar için parantez açtım inanmayan gidip bakar bunu söylemek benim için çok kötü birşey ama malesef doğru sanırım 110 da görecez birde daha önce dağhan dönecek dediler efe karakteri için ilk defa başka isim anılıyor benden söylemesi
-es-es-
Üye
Üye
-es-es-

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Kizgin10
Takımı : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Gs10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 3:05 pm

ya onda efeye benzeyen tip mi var ya

vallah o gelirse aslı o efeyle olmasın

güvenle daha çok yakışıyo hem zaten bizimkiler çok kısa güvende dahil o adam uzun boylu bide çok antipatik uyuzun teki ya o gelmesin
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Ozlemi10
Takımı : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Bjkk

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 3:16 pm

öyle birşey yapmazlar heralde :S
efky
Üye
Üye
efky

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Cilgin10
Takımı : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Gs10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 3:34 pm

haber yalan vikipedia böle bişi yazmıyo
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 3:38 pm

ben baktım önce yazıyordu sonra bidaha baktım dağhan külegeç 110 da dönüyor yazıyor şimdi ise hiçbiri yazmıyor birisi kafa bulmuş bende onu görmüşüm herkesten özür diliyorum bu yazı için istediğinizi söylemekte haklısınız görünce dağhana haksızlık yapıldığını düşünerek sinirlendim bu haberi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz umursamasanızda olur tekrar dağhan fanı olarak küçüklüğümü gösterip af diliyorum sizde gösterin büyüklüğünüzü affedin beni
tytz01
Üye
Üye
tytz01

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 5:02 pm

1'si. Dağhan Külegeç'le Gökhan Keser arasında irice bir fark var..( Dağhanın yaptığını hayatta yapamaz )

2'si. Flashback ' lerde Dağhan külegeçli Efe hatırlandığı için o dediğin pek mümkün değil be arkadaşım...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 5:04 pm

yazdıktan sonra bende farkettim saçma oldugunu kendi yazdığıma kendim güldüm olurmu hiç öyle şey diye terbiyesiz ben her duyduğuma inanırsam
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Fb10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mart 13, 2010 10:42 pm

wikipedini bende düzelteyim bunda bişey yok yazayımmı dağhan 200. bölümde gelcek diye ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR 743856 vikipedine inanılmaz ama o adam en azından 1 bölümde oynucakmış galiba gerçektende.ama efe değil.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 12:10 am

wikipediaya isteyen herkez yazabiliyo arkadaşlar hala öğrenemedinizmi!!!
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Yoksu611
Takımı : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Turkiye

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 9:27 am

amann öyle bişi yapmazlar inşallah diyosunuzda zaten dizi batışlarda onu da yaparlar tam olur haksızsam söleyin...
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Bezgin10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 9:30 am

Evet arkadaşın dediği gibi hatırlamalarında gökhan keser oynardı daha önceki filmlerde öyle oluorudu
orjinal-adam-efe
Üye
Üye
orjinal-adam-efe

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Asik10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 11:06 am

ya bu ne ya bu adamdan efemi olur hiçbi sempatikligi yok efenin yerini bu tutarmı yani ben dağhan külegeçten yanayım ama bu adam diziye girerse güven dahada öne çıkar bence güven bu adama göre daha sempatik ama daghan gelseydi güvenin hiç şansı olmayacaktı.Yani dmek istedigim dağhanın yerine bu adam girerse güveni sevmek zorundayız en azından yaptıgı şebekliklerle diziye çoooookkk az da olsa renk katıyodu yoksa dizi izlenmicek hale gelecek... YANLIŞ ANLAŞILMASIN SONUNA KADAR DAĞHANCIYIMMM...
orjinal-adam-efe
Üye
Üye
orjinal-adam-efe

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Asik10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 11:06 am

BU ARADA VİKİPEDİANIN LİNKİNİ VERİRMİSİNİZ?
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 11:09 am

oldu.. :x
salak bunlar walla salak yaaa
cidden sanki gökhan keser efe lunca biz izlicez
nie anlamak istemiyolar yaaa biz efeyi istiyoruz
ama dağhanlı efeyi istiyoruz
efe gibi rol kesemeyen adamı biz napalım dimi ama? :x
dontdisturb
Üye
Üye
dontdisturb

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 12:36 pm

KADİR İNANIR KAVAK YELLERİNE GİRİYORMUŞ EFE KARAKTERİNİ OYNAYACAKMIŞ BENDEN SÖYLEMESİ İSTER İNANIN İSTER İNANMAYAIN
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Yoksu611

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyPaz Mart 14, 2010 12:41 pm

ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR 743856 yakında efe yerine ben gircem desem ona da inancaksınız....
xxsazanxx
Üye
Üye
xxsazanxx

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:04 pm

yoq ya öle bişi uyduruyorlar 110.cu bölüm diyor 118. bölümdeyiz ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR 9072
http://www.9abtb.tr.gg
esqimmm
Üye
Üye
esqimmm

Ruh Hali : ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR Ac10

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR   ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR EmptyCuma Mayıs 28, 2010 4:54 pm

haber yalan böle bişi yok saçmalık

ÇOK ACİL TÜM DAĞHAN SEVERLER BASKIN EFE DONUYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..
» dağhan seferihisardamı acil
» Dağhan (EFE) Dönüyor
» dağhan dönüyor..!
» dağhan dönüyor