Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı

+3
ispirli211
warrior5461
sarah
7 posters
YazarMesaj
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Huysuz10
Takımı : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Bjkk

Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Empty
MesajKonu: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptyPaz Nis. 04, 2010 9:22 pm

arkadaşlar sürekli bunu söylüyolar dağhan kendi çıktı fln ben konuyu bide size soruyum dedim byorumları bekliyorum
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Centil10
Takımı : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Ts10

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptyPtsi Nis. 05, 2010 6:01 pm

ewt kendi ayrılmış yönetmenle kavga etmiş
ispirli211
Üye
Üye
ispirli211

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptySalı Nis. 06, 2010 4:51 am

yok para istemiş kavga etmiş bir cok söylenti hangisi %100 bilmioz xD
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptySalı Nis. 06, 2010 11:08 am

benimde kafama takıan bazı sorular var konu ile ilgili benim fikrime göre geri dönecek bu bilgiyi nerden aldın derseniz hiçbiryerden sadece diziden çıktıktan sonraki açıklamalaırını oıkudum ayrılmak istemezdim demesi şu an bir dizide rol almaması berna laçin programında sanki kovulmuş demesi üzerine ne tuhaf demesi bana öyle geliyorki bu bir taktik efe uçuruma gitmese aslı ile evlenecekti ne kadar saklayabilirdiki anne ve babalarından ayrıca ben metin ayrılır diye düşündüm çünkü geçen sezon sonlarına doğru metin pek görünmüyordu o ayrılır derken efenin gitmesine daha alışamadım ayrıca geçen bölüm metin arabaya binerken durup dururken arabanın arkası gösterildi hareket halindeyken sanki birisi metini takip ediyordu bayıldıktan sonra da arkada birisi varmış gibi geldi bana o depo gibi yerde metin nurgulle konuşurken kameranın arkayı göstermesi bazen aslı yalnızkende oluyor bu deniz mine ile konuşurkende oluyor demek istediğim nedense efeye yakın kişiler gösterilince oluyor atakan ile su gösterilirken hiç olmadı halil de de olmadı efe izliyormuş süsü vermeye çalışıyorlar uzun lafın kısası neden çıktıgı tam bilinmesede geri getirmek için çabalıyorlar gibi geldi ban tabi benim fkrim bu son birşey daha semih aslıyı kaçırınca güven aslııy evden çıkartırkende agac vardı ve arkasını gösterdiler hep ağac arkalarını gösteriyorlar ya efe dönecek sanalım izleyelim diye ya da efe dönmeyecek seyirci tutmak için bidahaki sezon dizi devam ederse kimsenin yutmayacagını bildikleri için bu sezonu atlatmaya çalışıyorlar ya da
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Huysuz10

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptySalı Nis. 06, 2010 9:05 pm

ewt onları bende fark etim sanki sürekli uzaktan biri izliyor gibi
ardo
Üye
Üye
ardo

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Gevsek10

MesajKonu: doncek   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 10:05 pm

ya tabikide geri doncek. bilmiyorum hatirliyomusunuz ama ben hatirliyom kecen bolumlerden birinde. denizi dovup deniz kenarinda bi yere birakmisdilarya. orada denize gelip yardim eden peki kimdi efe diyildise. tutalim efe diyildi peki neden yuzunu gostermediler??? tamam katiliyom gec oldu artik ama umudumuzu kirmayalim cunki orjinal adam geri doncek. bu bolumlerdede artik efe kendi olmasada fotograflari rol oynuyo. eger kavgasi devam etseydi fotografini kaldirirdilar. yaniki efe doncek. vebir gun buyuk adam olcak. INSALLAH
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Idaree11
Takımı : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 11:46 pm

ardo ve efe sever e katılıyorum ben de dönceğine inananlardanım sezon finalini özellikle bekliyorum.ama biri takip ediyomuş süsü veriyorlar dediniz ben hiç hissetmedim çok da dikkatli izlemiyorum ondan da olabilir Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı 9072 yardımcı olur musunuz tam olarak nerede rastladınız bunlara bölüm olarak?
Daqhan~~
Üye
Üye
Daqhan~~

Ruh Hali : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Idaree11
Takımı : Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı   Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı EmptyPaz Nis. 11, 2010 3:34 pm

İnşaLLah dönerr yhaa

Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MİNE DİZİDEN Mİ AYRILDI ??
» Dağhan Külegeç Kavak Yelleri dizisinden neden ayrıldı?
» Dağhan Diziden Ayrılmasın...
» Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti
» daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz